O jūs vaikai taip darykit, kaip seimūnai daro

Prémaman parduotuvė Klaipėdoje

Tikrai nenorėjau šaukti garsiai. Visada buvau aktyvi, ėjau į visus rinkimus. Ir visad tikėjau, kad galime gyventi geriau. Ir dabar tebetikiu.

Prisimenu seimo narį p.Petrą Gražulį (kurio niekaip nepamirši, nes nuolat rodosi per televizorių), kai jis agitavo už jį balsuoti. Ėjom ramiai su šeima, o jis, mus sustabdęs, pasakojo, kad tik išrinkus jį galėtume užsitikrinti ateitį, pasakojo istorijas pie giminaičius kunigus ir teisybę. Bet labai panašu, kad kuo toliau, tuo jo teisybė, kaip ir kitų seimo narių, baigiasi  kalbomis ir BMW, kurio net nesugeba normaliai priparkuoti savivaldybės aikštelėje. Gargžduose ne vienas patikėjo jo kalbomis, nors dabar jau ir močiutės spjaudosi. Mes jo nerinkom, bet vis tiek, tai žmogus, kuris atstovauja mūsų miestelį, nes taip norėjo dauguma. Gauna seimūnai dabar daugybę laiškų, panašių į publikuotą common sense tinklaraštyje. Gaila, bet seimūnams tikrai galima pritaikyti minėto tinklaraščio devizą: "Common sense is not so common". Panašu, kad be mamų, jų reikalai niekam nerūpi, nes gerbiami seimo nariai netgi neranda laiko parašyti kelių eilučių į paklausimus, nes yra labai užsiėmę pirkdami už mokesčių mokėtojų pinigus kramtomąją gumą ir tualetinį popierių.

Nežinau labiau neūkiškesnio šeimininko, negu mūsų seimas. Nes juk vaikus mokom savo pavyzdžiu, o kodėl valstybės veidrodis nenori būti mums pavyzdys?

Panašūs įrašai:

  1. Iš pašnekesių su mamomis: Tu, vaikeli, taip daryk, kaip aš sakau…
  2. Ar vaikai trukdo karjerai?
  3. Vaikai panašūs į antis, arba vandens žaidimai
  4. Kaip parinkti žaislus penkių-šešių mėnesių vaikams
  5. Kaip jaučiuosi būdama mama
Įrašas paskelbtas dienoraštis. Pasižymėkite nuolatinę nuorodą. Skelbkite komentarą arba palikite publikavimo pranešimą: Publikavimo pranešimo URL.

Facebook komentarai:

Komentuokite

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas ar perduotas trečiosioms šalims. Privalomi laukai pažymėti *

*
*

Komentaruose leidžiama naudoti šias HTML žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Subscribe without commenting