Apie mus

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Sveiki,

Prémaman parduotuvės kolektyvas sveikina Jus, užsukus į šį internetinį dienoraštį. Dienoraštis gimė beveik vienu metu su mūsų sūnumi Joriu - 2009 metų kovo mėnesį. Puslapis auga kaip ir kūdikis - iš pradžių pateikėme sukauptą informaciją iš kitų panašių puslapių, kuri mums ir patiems atrodė įdomi, paskui nedrąsiais sakiniais jau rašydami straipsnius, mėginame perteikti savo asmeninę tėvystės ir profesinę patirtį. Labai tikimės, kad kad besidalindami sunkumais ir džiaugsmais, sugebėsime sukurti originalų ir aktualų mamoms ir tėvams turinį. Būti tėvais - tai iššūkis. Kasdien atrasdami naujų dalykų, stebėdami savo trijų vaikų šypsenas ir išradingumą, mėginame toliau plėtoti ir savo verslą. Pirmąją parduotuvę atidarėme, kai dukrelės buvo dar mažytės - vyresnioji Milda dviejų su puse metų, o mažoji Vaivutė tik devynių mėnesių. Taigi tikrai žinome, ką reiškia, kai intensyviai dirbant, tenka derinti karjerą  ir tėvystę. Šiuo metu, mus dar džiugina ir sūnus Joris. Darbo daugiau, bet džiaugsmas irgi trigubas.

Kol kas autorių kolektyvas nedidelis:

Eitnė - šiaip visiems pažįstama kaip Ilona, trijų nuostabiausių vaikų mama bei Prémaman parduotuvės kolektyvo vadovė.

Dainius - tų pačių trijų nuostabių vaikų tėtis Dainius.

Tikimės, kad atsiras ne vienas drąsus ir sumanus tėvelis ar mama, norintys prisijungti prie mūsų komandos, kad tinklaraštis būtų įdomesnis, aktualesnis. Juk dirbdami kartu, diskutuodami, galime  padaryti daugiau, nes net liaudies išmintis teigia: "Kur du stos, visada daugiau padarys". Laukiame Jūsų įspūdžių, straipsnių, pasiūlymų ir pageidavimų.  Rašykite elektroniniu paštu blog@premaman.lt.

Papildoma informacija:

Kontaktai Reklama