idėjos namams

interjeras, originali puošyba namams, gražūs daiktai

pasakos

vakaro skaitiniai vaikams ir jų tėveliams

patarimai

praktiški ir/ar originalūs patarimai, namų “hackai”, buities palengvinimas ir buitinės gudrybės

straipsniai

lavinimas, mamų patirties dalybos, vaikų augimas ir vystymasis

žaidimai

lavinamieji žaidimai, mokymas per žaidimus, turiningas laisvalaikis su vaikais

Pradžia » dienoraštis, dienos vaizdas, mamų pašnekesiai, tinklaraščio naujagimiai

Atsisveikinom su pienu

Autorius: Eitnė. Paskelbta: 2010-08-04Nėra komentarų

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!


Nuotrauka dreamstime.com

Visad, kyla minčių, kada geriausias laikas baigti maitinti - iki metų, virš metų, iki mokyklos...  Yra visokiausių nuomonių, nuostatų, šia tema prirašyta daugybė visokių straipsnių. Va, kai kurie siūlo maitinti iki dviejų metų ir ilgiau, tai pagrįsdami tam tikrais faktais.

Joriuką maitinau iki 16 mėnesių.  Nujunkymas prasideda nuo pirmųjų kartų, kai paduodam šaukštą košės. O tada jau  kelias palaipsniui nuo krūties prie normalaus maisto.

Iki šešių mėnesių maitinau tik pienu, tuo pykdydama pediatrus (nes per mažai priaugdavo gramų). Bet mačiau, kad taip jam gerai - vaikas buvo aktyvus, guvus, domėjosi aplinka ir pasauliu.

Paskui pradėjom virti košes, o aš pati vis daugiau įsitraukdavau į įvairius projektus ir veiklas. Teko dienomis palikinėti auklėms.   Paskutinius porą mėnesių maitindavau tik vakare prieš miegą ir rytą, o galiausiai ir rytinį pieną pakeitėm karvės pienu iš buteliuko. Homeopatė nerekomendavo per ilgai maitinti, nes nuo metų esą, tai tik mūsų su sūnum įpročio reikalas, o ne reali nauda.

Nutraukti maitinimą krūtimi tapo ne taip ir sunku, o ir pats sūnus matau, kad nelabai tepasigenda pieno. Aišku, pasidarė dar meilesnis, dažniau ateina prisiglaust ir pasako "Mama my".

Kitos dvi nujunkymo istorijos čia.

Kaip sekėsi Jums?

Panašūs įrašai:

  1. Rytas, kava su pienu, skrebutis
  2. Apie nujunkymą
  3. Apie žindymą ir … nesusipratimus
  4. Kūdikių maitinimas krūtimi
  5. Tinklaraščio naujagimiai: Joris - dešimtasis mėnuo

Facebook komentarai:

Pareikškite savo nuomonę!

Parašykite komentarą arba palikite atgalinę nuorodą iš savo puslapio. Galite užsiprenumeruoti straipsnio komentarus per RSS.

Būkime mandagūs. Komentuokime į temą. Neterškime komentarų. Ačiū.