Šį mėnesį Prémaman parduotuvei sukanka treji metai!

Jei esate ne klaipėdiečiai, ar negalite ateiti į parduotuvę - ne bėda, tiesiog skambinkite telefonu 8-631-09402 arba rašykite elektroniniu paštu dainius@premaman.lt ir mes tikrai surasime galimybę pristatyti Jums patikusį daiktą į bet kurią Lietuvos vietą.

Šia proga galite pasimatuoti iki kokios nuolaidos užaugote ir Jūs. Viskas labai paprasta - ateinate į parduotuvę, išsirenkate rūbų ir pasimatuojate savo nuolaidą parduotuvėje kabančioje matavimo juostoje! Nuolaidos matuojamos tik rūbams. Beje - savo nuolaidas pasimatuoti gali ne tik vaikai, tačiau ir mamos savo rūbams, arba lauktuves perkantys tėčiai, seneliai ar draugai.

DĖMESIO: nuolaidos nesumuojamos, jei prekė patenka į kelias nuolaidų kategorijas, klientas gali pasirinkti jam priimtinesnę nuolaidą. UAB “Eitnė” pasilieka sau teisę keisti bei atšaukti suteikiamas nuolaidas be atskiro įspėjimo ar pasibaigus prekėms.

This entry was posted in akcijos, naujienos. Bookmark the permalink. Comments are closed, but you can leave a trackback: Trackback URL.