Pora naujų knygelių į vaikiškos literatūros lentyną

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Šiandien paskaičiau įdomų įrašą kulturpolis.lt puslapyje (nuotrauka iš ten pat), apie naujas vaikiškas knygeles - Andros Kavaliauskaitės "Vabalas Ga Babalas" ir Andės Milinytės  "Liusijos dienoraštis".

Trumpa citata iš ten:

Dabar vaikams skirtų knygų apstu, nors vežimu vežk, ir šiandien jau ne eilėse prie jų laukiame, o nuolaidų ir akcijų – kur pigiau ir geresnę įsigyti. O išsirinkti, išskirti, kurią pirkti, kurią skaitys jaunoji karta – sudėtinga. Jei anksčiau ėmėme tai, ką gaudavome, tai dabar reikia rinktis iš tikrai gausios pasiūlos. Tačiau - kaip danguj, taip ir žemėje – visko yra: visokių knygų, knygelių, knygiūkščių, kurias rašo profesionalai ir profanai; gebantys valdyti žodį bei mintį ir tie, kurie nori tik išsileisti savo knygą ir pasipuikuoti – aš esmi rašytojas. Kaltinti leidyklas, kad yra leidžiamos mažiau vertingos knygos būtų neracionalu – toks laikmetis. Yra pinigai – bus knyga. Reikia gyventi. O skaitytojui rinktis.

Gal kam nors pravers informacija, ypač jei ieškote, ką paskaityti savo atžaloms.

Smagių akimirkų su knyga!

Panašūs įrašai:

  1. Knygų lentyna: Kartusis šokoladas
  2. Knygų lentyna: “Kūdikių kineziterapija”
  3. Knygų lentyna: Didžioji vaikų piešimo mokyklėlė
  4. Iš pašnekesių su mamomis: Laiko ir kantrybės…
Įrašas paskelbtas Knygos, dienoraštis. Pasižymėkite nuolatinę nuorodą. Skelbkite komentarą arba palikite publikavimo pranešimą: Publikavimo pranešimo URL.

Facebook komentarai:

Komentuokite

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas ar perduotas trečiosioms šalims. Privalomi laukai pažymėti *

*
*

Komentaruose leidžiama naudoti šias HTML žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Subscribe without commenting