Žaidimai su vaikais lauke

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Saulė vis dažniau iškiša nosį pro debesis, norisi kuo ilgiau pažaisti lauke, pastebėti vabalus, parinkti akmenukus, o ir pakeliui namo, nušvilpti kartą kitą čiuožyne. Orams pagerėjus, mūsų su vaikais kelionės namo žymiai pailgėja - reikia viską apžiūrėti, pačiupinėti. Taigi gero pusvalandžio kelionė išsitęsia iki pusantros- dviejų valandų.

Baltų eilių jau nebeužtenka, nori bėgioti, siausti. O dvi panelės, tai jau komanda. Dukros labai mėgsta žaisti tokį gamtinį žaidimą:

Vėjas ir plunksnos

Visi vaikai - plunksnelės, o vadovaujantis – vėjas. Vaikai bėgioja po aikštelę. Bet štai pakilo vėjas, o kartu su juo ir ėmė skraidyti ir plunksnelės. Vėjas sukasi sūkuriu – ir plunksnelės taip pat. Vėjas nurimsta – ir plunksnelės nukrinta ant žemės. Vėjas pučiu gūsiais pirmyn, atgal, į šoną – ir plunksnelės kartu skrieja su juo.


Svarbiausia nepatingėti ir gerai vadovauti. Dar galima žaisti:

Saulė ir lietus

Vaikai pasirenka sau namelius: kelmus, rąstus, ant žemės nubrėžtus skritulius, kvadratus ar pan. Kiekvienas turi po atskirą namelį.
Po signalo “Saulė” vaikai eina pasivaikščioti, o po signalo “Lietus”- slepiasi savo “nameliuose”. Vaikščiodami vaikai bėgioja, šokinėja, atlieka įvairius judesius. Žaidimą galima kaitalioti - išsirinkti  vadovą, kuris parodo judesius, o likę turi atkartoti, padaryti kažkokį konkretų veiksmą - pavyzdžiui, surasti, kol saulė, paslėptą daiktą.

Judriųjų  žaidimų su vaikais galima rasti ir čia.

Mielų užsiėmimų ir gero oro!

Panašūs įrašai:

  1. Žaidimai su vaikais lauke
  2. Pirštukų žaidimai
  3. Piešimo žaidimai
  4. Vaikai panašūs į antis, arba vandens žaidimai
  5. Vyresniųjų vaikų žaidimai
Įrašas paskelbtas dienoraštis, dienos vaizdas, žaidimai. Pasižymėkite nuolatinę nuorodą. Skelbkite komentarą arba palikite publikavimo pranešimą: Publikavimo pranešimo URL.

Facebook komentarai:

Komentuokite

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas ar perduotas trečiosioms šalims. Privalomi laukai pažymėti *

*
*

Komentaruose leidžiama naudoti šias HTML žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Subscribe without commenting