prémaman

sukurta būsimai mamai, kūdikiui ir vaikui…

Velykinėjimai…

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!


Šiandien, pajūry, iš vienos pusės ošiant Baltijos jūrai, iš kitos - žaliam pušynui, ridenome Vaikų Velykėlių kiaušinius. Kompanija nemaža - dvi šeimynos. Vaikų irgi dauguma - penki iš devynių. O juk per Atvelykį viskas skirta vaikams - ir kiaušiniai, ir supuoklės, ir Velykės lauktuvės.

Va tokios mūsų vaikiškos Velykėlės. Labai ačiū Laimutei už nuotraukas.

 • Patiko? Pasižymėkite ar dalinkitės su draugais!

Panašūs įrašai:

 1. Dukrelių marginti margučiai
 2. Šiandien truputis apie … kėdutes
 3. Na, ką gi ir mūsų tinklaraščiui vieneri
 4. Paskutinis burbuliatorius šiais metais Gargžduose (3 dublis)

Apie autorių

Eitnė

Komentarai

14 komentarai apie “Velykinėjimai…”

 1. Laima says:

  Ačiū, už labai maloniai praleistą laiką :))))) Mano dičkis siunčia merginom linkėjimus ir sako, kad laaabai patiko kartu žaist ir rident... Nutarė, kad Vaikų Velykikės galėtų būti dažniau :)))))

 2. Eitnė says:

  Na, progų galima ir prisigalvot - paskutinė savaitės diena ir panašiai :)

  Mums irgi visiems buvo labai smagu. Ačiū!!!

 3. Laima says:

  Tai rezgam tada planus gerai progai :))))

 4. Eitnė says:

  Būtinai ;)

 5. leita says:

  Smagus sekmadienis buvo. Ir foto liuxum :)

 6. Eitnė says:

  Tikrai, kad smagus buvo sekmadienis. :)

 7. Nusivylusi says:

  Drauge pasakojo, kaip darote REKLAMA radijo stoties KELYJE deka. Ziauru ir apgailetina. Kai zmogus nusiperka preke, paskaiciaves kiek jam reikes primoketi, nes dalyvaves zaidime radijo stotis "KELYJE" islose 30 litu, Jus nieko neatskaiciuojate, o iteikiate nieko vertus kuponus kitam pasipirkimui, kurio principas - kuponu gali apmoketi 25 procentus moketinos sumos. Reiskia, zmogus, laimejes 30 litu, PRIVALO isleisti 120 lt, kad galetu panaudoti kuponus - 30 lt "dovana" . VEJAI. AR JUMS NEGEDA???? Noredami pasidaryti REKLAMA, pasidarete ANTIREKLAMA, nes tai jau Klaipedoje pasklido :) Sekmes tokiu budu "dalijant dovanas". JUokinga net.

 8. Eitnė says:

  Gerbiama p.Nusivylusi, nežinau, kas jums pasakė, kad jūs išlošėte "TRISDEŠIMT LITŲ". Aiškiai yra pasakyta, kat tai paguodos prizas - trisdešimt parduotuvės pinigėlių. Pagrindinis prizas - 100 litų čekis ir yra šimto litų čekis - ateinate ir apsiperkate už šimtą litų ir mokėti Jums nieko nereikia. Labai skaudu, kad neįsiklausote į tai, kas Jums sakoma ir dar skleidžiate įvairias kalbas. Ačiū, už įspėjimą, daugiau paguodos prizų nebeduosime.

  P.S. Klientas mūsų parduotuvėje nieko NEPRIVALO. Be to, ne išleisti 120 litų, o gali išsirinkti prekių už 120 litų, o mokėti tik 90 litų. Taigi, Jūsų aritmetika ne visiškai teisinga.

 9. Laima says:

  Eitne, nesikarščiuok, neskriausk savo klientų :( . Nekreipk dėmesio į "draugė pasakojo", "kaimynė girdėjo", juk čia Lietuva, čia smagu, kai gali, kad ir be priežasties apipilti pamazgom. Aš džiaugiuos viskuo, kad ir va, paskutiniu paskatinimu - Baltų lankų knygyno: jei perki ne mažiau 25 lt - gali pritaikyti 5 lt nuolaidų kuponą. Na, mažesnė suma, nei Jūsų krautuvėlė dažnai siūlo, bet vis paguoda, jei reikia įsigyt gerą knygą. Didelis knygynų tinklas siūlo 20 proc. nuolaidą, Jūs - 25 proc. Pagirtina!
  P.S. Ponia Nusivylusi, ir Jus su praėjusiom šventėm, su Atgimimu gamtoje ir širdyje.

 10. Agne says:

  Na, bet ir yra piktų žmonių :( Radote kur pilti pamazgas p. Nusivylusi, smelio dežes lygis :( Man sake.... :) :)

  Šaunios jūsų Velykikės!!! Šaunuolės !!!

 11. Dainius says:

  Gerbiama Nusivylusi, nei vienoje parduotuvėje nuolaidos nesisumuoja, o šiuo konkrečiu atveju, jei ta draugė buvo apsipirkusi šeštadienį, tai jai buvo pritaikyta DIDESNĖ nuolaida, kadangi dar tebegaliojo 30% Velykinė nuolaida. Vadinasi, kad nebūtų nesusipratimų reikėjo pritaikyti 5% mažesnę nuolaidą?
  Prémaman pinigėliais galima atsiskaityti iki 25% pirkinio sumos perkant rūbus. Apie tai buvo pranešama ir radijo eteryje vykusio žaidimo metu. Radijo stoties atstovai mane patikino, o ir mes patys girdėjome eteryje, kad buvo lošiami ne pinigai 30 litų, o 30 Prémaman pinigėlių.
  Keista, kad žmogus nepatenkintas jam suteikta didesne nuolaida, negu išlošė.
  Gero Jums vakaro ir atidžiai klausykitės radijo :)

 12. Juma says:

  Na ir zmones siais laikais Nori viska gauti CIA, DABAR ir uz DYKA. Tik visiski zyzlos gali skustis gave kazka dovanu. Nepatinka, tai neikit ir nesinaudokit ta nuolaida, o ne skleiskit pletkus.

 13. Eglė says:

  Belieka tik pasiguosti kad ir antikreklama yra reklama. Nors tikrai nesuprantu tų žmonių, kurie nebando išsiaiškinti ir gražiai paklaust, o išlieja savo pyktį. Bet visokių yra, visokių reikia. Pati dirbusi ne vienerius metus prekyboje susiduriau su įvairiais klientais:)
  Tai įsimintiniausias atvejis buvo toks. Vaikas nupirko kepalą duonos perpjautą per pusę ("cielo" nebuvo), o mama tą duoną grąžino atgal, nes negali tokios atgal atiduot kaimynei ! Juk skolinos tai visą:) Taigi darėm grąžinimą...
  Žodžiu nukrypau nuo temos. Bet NUSIVYLUSIAI palinkėčiau į gyvenimą žiūrėti pozytyviau, o PREMAMAN parduotuvei linkiu gyvuoti dar ilgai ilgai, nes tokio lygio aptarnavimo, bendravimo kultūros, prekių kokybės kitur dar nesu radusi.

 14. Eitnė says:

  Ačiū Jums visiems už palaikymą. Žinau, kad visiems neįtiksi ir geras nebūsi. Bet mes dirbame Jums ir dėl Jūsų.

Atsakyti