MODlife modulinės sistemos jau Lietuvoje

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Dažna mama, kai kambaryje nebegalima perlipti per žaislus ir vaikų daiktus, susimąsto, kur juos gražiai sudėti. Siūlome naujovę - MODlife gaminius namams ir biurams. Apžiūrėti ir daugiau sužinoti galite Prémaman parduotuvėje, Taikos pr. 7, Klaipėdoje.

Iš didelės spalvų ir raštų įvairovės tikrai galėsite išsirinkti labiausiai tinkamą jūsų interjerui - spalvos nuo žaismingos "princesiškos" rožinės iki solidžių juodojo šokolado tonų.

Gaminiai žavi ne tik estetiniu, bet ir praktiniu požiūriu - lentyna per kelias akimirkas gali virsti stalu ar suolu (konstrukcija išlaiko iki 35 kg svorį) ir visai nereikia pergyventi, kad išsiteplios - dėmės lengvai nusivalo drėgnu skudurėliu.

Nesudėtingą konstrukciją gali surinkti pati mama, o galutinis vaizdas priklauso tik nuo jūsų fantazijos. Kolekcijoje yra ir vaikiški sėdmaišiai, net spalvingos naktinės lemputės.
Naujovė pravers ir kuriantiems spalvingą, jaunatvišką namų ar biuro interjierą. Spalvingos dėžės, aplankai dokumentams ir funkcionalios lentynėlės taps žaisminga detale, pagyvinančia aplinką. Nedidukės spintelės ant ratukų - virs puikiausiu kavos staleliu ar gėlių stovu. MODlife modulius galite naudoti ir vonioje - tai puiki lentyna rankšluosčiams ar kitoms smulkmenoms susidėti, nes visiškai nebijo drėgmės.

No related posts.

Įrašas paskelbtas patarimai, reklama. Pasižymėkite nuolatinę nuorodą. Skelbkite komentarą arba palikite publikavimo pranešimą: Publikavimo pranešimo URL.

Vienas komentaras

  1. zuzuka
    Paskelbta 2009 Rugsėjo 8 at 19:16 | Nuolatinė nuoroda

    Kokios grožybės. Kaip vaikučio kambarys atgyja nuo tokių spalvų.

Komentuokite

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas ar perduotas trečiosioms šalims. Privalomi laukai pažymėti *

*
*

Komentaruose leidžiama naudoti šias HTML žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Subscribe without commenting