prémaman

sukurta būsimai mamai, kūdikiui ir vaikui…

Šiandien truputis apie … kėdutes

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Ne apie automobilines, nes apie jas esu rašius. Dabar apie tas paprastas, ant kurių sėdi mūsų vaikai, jų užsiėmimų metu. Žaisdami, piešdami.

Pradėjom reformuoti mergaičių kambarį ir iškilo klausimas, kokių kėdžių reiktų mūsų vaikams. Viskas aišku, kol vaikas mažiukas - kambarinė kėdutė (su gulima padėtimi, kad galėtų numigti), maitinimo, kad galėtų pavalgyti. O vyresniam vaikui?

Dabar turim tvirtas medines kėdutes - patogias atsisėsti, persinešti į kitą vietą. Mane gązdina tik vienas klausimas - ką daryti su Joriu?! Joris, labai mėgsta visur užlipti. Bet kėdė, stovinti prie pietų stalo jam dar labai didelis iššūkis. O va, sesių medinukės - pats tas - ir užsikart galima, ir nulipti.

Svarstom apie sėdmaišius - pliusų tikrai nemažai - nėra jokių aštrių kampų, kad bedūkdami susitrenktų, užvalkalai medvilniniai, nusiima ir išsiskalbia (o ir spalvų pasirinkimas nemažas), lengvi - vaikai gali perstumti iš vienos vietos  į kitą. Jei užlips, nebaisu, kad persivers ir užsigaus (dabar šitą triuką dažnai iškrečia Joris - atsistoja ant kėdutės, atsiremia į atkaltę ir griūna su kėde, vaizdelis tikrai nedžiuginantis).

Be to ir stuburui sveikiau - prisitaiko prie vaiko kūno formos, neapkrauna stuburo, kas labai svarbu augančio vaiko laikysenai.

Gal kas turit idėjų ir patarimų? Gal be pliusų, kuriuos pastebėjau yra ir minusų - juk daugelyje namų yra tokių daiktų, įvairių firmų, spalvų.

Panašūs įrašai:

 1. Truputis apie bausmes
 2. Apie automobilines kėdutes
 3. Iš mamų pašnekesių: apie dantukus, jų valymą ir kitus rimtus dalykus
 4. Kaip parinkti žaislus penkių-šešių mėnesių vaikams
 5. Šiandien sveikinam Dainių su gimtadieniu!

Apie autorių

Eitnė

Komentarai

5 komentarai apie “Šiandien truputis apie … kėdutes”

 1. Eglė says:

  Mes turime namuose būtent šitos firmos. Nusiskundimų neturim. Ir pačiai patogu prisėsti prie žemos lovytės bei pasekti sūnui pasaką, nes tas daiktas skirtas sėdėti iki 70 kg. Beto išskalbus (nusiima medžoaga) patogu skalbyklėje išskalbti, esu džiovinusi ir džiovyklėje. Rekomeduoju:)

 2. Eitnė says:

  Labai smagu ;) Dabar reiks dar išbandyt, ar negebės mano džigitas ant jo sprando nusisukt :D

 3. Eglė says:

  Neturėtų, nes kol maži jie mėgsta po pilvu pasikišti:)

 4. Eitnė says:

  Liuks :)

 5. Eitnė says:

  Joriui patiko - vakar visą vakarą karstėsi ant sėdmaišio! Rekomenduojam :)

  Būtų smagu, jeigu ir kiti savo nuomonę pasakytų, nes labai įdomu žinoti žmonių nuomonę apie prekes, kurias tiekėjai siūlo į mūsų parduotuvę.

Atsakyti