Pasitikėjimo ir pagarbos skaitytojams manifestas

Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti naujus straipsnius? RSS srautas. Naujienos elektroniniu paštu Ačiū!

Šio įrašo idėja kirbėjo galvoje nuo pat to laiko kai perskaičiau jį įkvėpusį straipsnelį kolegos iverslo tinklaraštyje.

Šiuo įrašu pareiškiame, kad jokios kitos stebėjimo priemonės, išskyrus GoogleAnalytics, lankytojų srautui stebėti nenaudojamos. Taip pat jokia kitokia papildoma informacija nerenkama, nerūšiuojama ir nesisteminama tiesioginio marketingo ar kitiems tikslams. Galite nustoti skaityti ar prenumeruoti tinklaraščio įrašus, kada tik panorėję, ir mes, gerbdami Jūsų norus, daugiau netrukdysime ir negaišinsime Jūsų brangaus laiko.

Lankydamiesi mūsų tinklaraštyje galite būti saugūs ir ramūs, kad apsilankymų duomenys tikrai nebus panaudoti prieš Jus, mielieji mūsų skaitytojai.

Na, o prenumeruojantiems ir skaitantiems - ačiū, kad esate, nes be Jūsų nebūtų ir mūsų.

Kolegas tinklaraštininkus kviečiu prisijungti prie šios iniciatyvos, ir išreikšti pagarbą ir solidarumą savo skaitytojams.

Pasižymėkite:

Panašūs straipsniai:

 1. O jūs vaikai taip darykit, kaip seimūnai daro
 2. Kas gręsia Zarasams?
 3. Blogatonas 2009
 4. Apie laiką
 5. Kūdikių maitinimas krūtimi

4 komentarų Pasitikėjimo ir pagarbos skaitytojams manifestas

 • Mažiau tu skaityk ką rašo tokie lunatikai.

  • prémamanLT

   Aš iš to sau žalos nematau ir šiai dienai mano pozicija tokia. Jei ji pasikeis - tada taisysim ir įrašą.
   Iš kitos pusės - nematau ir sau žalos, jei kas žiūri, kokius straipsnius aš skaitau jo tinklaraštyje, svarbiausiai, kad nenaudotų mano asmens duomenų tiesioginio marketingo tikslais.

   • Žalos čia aišku nėra, bet nereikia ten to straipsnio imti už gryną pinigą. Ten iš viso sumalta apie privatumą, nors kalba vyksta visai ne apie tai. Rašinio autorius pats nesupranta kas yra privatumas internete.

    • prémamanLT

     Tiesą pasakius, pats irgi paskelbiau įrašą (nesiverčia liežuvis vadinti straipsniu :) truputėlį abejodamas. Iš principo, juk kiekvieno reikalas, ką priimti už gryną pinigą, o į ką pažiūrėti kritiškai. O privatumo ir saugumo internete jau neliko (tą įrodo pastarųjų dienų įvykiai, kai buvo atakuotos twitter ir facebook). Liko tik kažkoks asmeninis įsitikinimo kiautas.

Atsakyti

 

 

 


Jane Racing team (Group 1-2, 0-18 kg) dabar tik 399,- Daugiau info www.premaman.lt
Laukiame Jūsų Taikos pr. 7, Klaipėdoje

MODlife - Viena sistema, tinkanti visiems!

tvyturiai

Powered by Twitter ToolsHey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas