prémaman

sukurta būsimai mamai, kūdikiui ir vaikui…

Gaminame žaislus: kostiumų dėžė

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Ikimokyklinukams labai svarbu turėti kuo daugiau priemonių vaizduotės žaidimams. Tikriausiai visos pastebėjote, kad vaikai labai mėgsta mamų aukštakulnius batelius, kepures, šalius - iš jų susikonstruoja įvairiausius kostiumus. Be to ir patys prisimenate, kaip smagu išrausti mamos spintą, pasimatuoti visas sukneles (ypač gražiausias), patikrinti kosmetinių turinį. Vaikai dažniausiai negalvoja apie konkretų žaidimą, jie apsirengia ir žaidžia tai, kas yra tinkamiausia - pvz. užsidėjusi užuolaidinį nuometą - mergytė taps nuotaka, o su portfeliu berniukas eis į darbą ir pan. Aišku, jeigu rengsite vaidinimus - teks įdėti pastangų ir pagaminti/nupirkti specialų kostiumą.

Prisimenu, kaip nagų laku supyliau mamos ilgą piršlienės suknelę. Kad taip neatsitiktų reiktų padaryti DĖŽĘ, kurioje dedami daiktai, kuriuos galima naudoti vaizduotės žaidimams. Plastikiniai karoliai, skarelės, skrybėlės, atsibodusi suknelė, skautės, aukštakulniai bateliai, kurių niekad jau nesiausite, plunksnos ir panašūs "vertingi" dalykai. Į tokią dėžę gali keliauti ir karnavaliniai kostiumai.

Tarp kitko, vaikai gali pasirinkti vieną ar kitą rūbą nes jis gražus, blizga arba yra baisus. Taigi nereiktų bijot tų dalykų, kurie atrodo sunkiai panaudojami.

Lengviausia tokią dėžę sukomplektuoti, kai darote spintos reviziją keičiantis sezonams.

Persirenginėjimai yra ne tik vaizduotės žaidimai, bet ir padeda pamatyti pasaulį kitų žmonių akimis, išgyventi emocijas - baimę, džiugesį, įgyvendinti savo fantazijas. Leidžia išgyventi kitokį gyvenimo būdą, socialiai adaptuotis.

Mūsų merginų kostiumų interpretacijos:

Čigonėlės

Namų tvarkytoja

Panelė prieš balių

Panašūs įrašai:

  1. Gaminame žaislus: Vėjo gaudyklė
  2. Gaminame žaislus:meškutis arba svečiuose pas Donatą
  3. Gaminame žaislus: skudurinė Onutė
  4. Kaip parinkti žaislus penkių-šešių mėnesių vaikams
  5. Po maudynių vonios žaislus išžvejokite tinkleliu

Apie autorių

Eitnė

Komentarai

Atsakyti