prémaman

sukurta būsimai mamai, kūdikiui ir vaikui…

Kūdikių mankšta - mokinimas vartytis

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Tęsiame straipsnių ciklą apie kūdikių ir vaikų mankštą. Kaip supratote iš pavadinimo, šiandien mokysimės vartytis. Dėkoju originalaus straipsnio ir foto medžiagos autorei, leidusiai publikuoti šią, tikiuosi, naudingą ir informatyvią medžiagą.

Mokinti kūdikius vartytis, galima nuo trečio mėnesiuko. Svarbiausia taisyklė, kad ta pusė, per kurią verčiate būtų tiesi, vadinasi ir ranka, ir koja būtų tiesi.

Kai kūdikis guli ant nugaros, kryžiuojame vieną koją per kitą (šioje nuotraukoje kryžiuojama dešinė koja), kadangi verčiame per kairį šoną, tai kairė koja ir ranku turi būti tiesi. Šioje nuotraukoje, jau mergaitė moka ištraukti ranką iš po pilvo, tai verčiant ant pilvo ranka nėra ištiesta.Verčiant ant nugaros, šioje nuotraukoje verčiame per dešinę pusę, kryžiuojam kairę koją per dešinę kojytę ranką kišam po ausyte (nuotraukoje ranka dar nepakišta), ir taip verčiam ant nugaros. Ranką būtina pakišti po ausyte, kad neišsukti kūdikiui rankytės.

Vertimasis atgal iš priekio. Kaip ir minėjau kryžiuojam vieną koją per kitą, rankytę pakišam po ausyte ir verčiame atgal.

Daugiau panašių straipsnių galite rasti http://kineziterapija.info/

Pasižymėkite:

Panašūs straipsniai:

  1. Kūdikių mankštelė: mokinimas šliaužti
  2. Kūdikių mankšta - mokinimas sėdėti ir atsisėsti
  3. Kūdikių kreivakaklystė [Specialisto komentaras]
  4. Kūdikių mankštelė: daikto siekimas
  5. Kūdikių mankšta - prasilankstymas


Apie autorių

Dainius

Komentarai

Atsakyti