prémaman

sukurta būsimai mamai, kūdikiui ir vaikui…

Kepam druskinukus (pirma pamokėlė)

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Su mergaitėmis pradėjome ruoštis advento medelio papuošimų gamybai. Darbelio buvo daug, dar liko nudažyti ir sukabinti, bet apie viską iš eilės.

Druskos tešlą ruošiame iš puodelio miltų, puodelio smulkios druskos, trupučio aliejaus  ir vandens, tiek kad susiminkytų. Druskinė tešla suvyniota maistinėje plėvelėje gali ir pastovėti šaldytuve sandariame inde. Jei nesinori dažyti vėliau - galima įpilti maistinių dažų.

Suminkyta tešla. Tešlos gaunasi vienai didelei skardai:

Žaisliukų gamybai naudojome meduolių formeles:

Kaip matote karoliuose iš karto pradūrėme skyles, o į širdeles įvėrėme mažas špilkutes pakabinimui. Vietoj jų galima  naudoti savaržėles arba tiesiog pradurti skylutes pačiame druskos tešlos gaminuke. Kepame ilgai, tiksliau net ne kepame, o džioviname. Orkaitę įkaitiname iki 100 laipsnių.

Druskinukus kepėme tris valandas, o paskui palikom dar geriau išdžiūti. Kadangi adventas šiemet prasidės tik  29 lapkričio, tai kitą savaitę dažysime ir puošime kaspinais. Tada pasirodysim galutinį variantą.

Idėja dovanoms: prie dailiai nudažyto druskinuko priklijuokite magnetuką - turėste gražų papuošimą šaldytuvui.

Panašūs įrašai:

  1. Kepam saldumynus
  2. Sekmadienis namie
  3. Duoklė antaniniams obuoliams arba obuolių pyragas
  4. Greitas receptas: Sagos
  5. Kelionė į Briuselį (pirma dalis)

Apie autorių

Eitnė

Komentarai

1 komentaras apie “Kepam druskinukus (pirma pamokėlė)”

  1. Leita says:

    su nekantrumu lauksiu tęsinio ;)

Atsakyti