prémaman

sukurta būsimai mamai, kūdikiui ir vaikui…

Kai šaltukas gnaibo skruostus

Norite gauti 50% nuolaidą rūbams? Prisijunkite prie mūsų fanų puslapio facebook'e, atsakykite į paprastą klausimą ir kiekvieną savaitę dalyvaukite loterijoje laimėti nuolaidą!

Tikriausiai sunkiausia vaikus nulaikyti kambaryje - tiek žiemą, tiek vasarą. Mūsų panelės jaučiu gyventų lauke. Vasarą tai viskas aišku, o žiemą? Jau kartą rašiau apie aprangą, bet va šaltukas vėl priminė šitą temą. Juk dilema - eiti į lauką ar  likti namie su vaiku - kankina ne vieną mamą.
Svarbiausia reiktų pasižiūrėti koks oras - jeigu giedra ir šąla - lauke reiktų būti neilgai ir šiltai apsirengus. Jeigu vaikutis mažiukas iki trijų metų, o šaltis spaudžia virš dešimties laipsnių - į lauką eiti nerekomenduojama.
Žiemą reikėtų pasirūpinti tinkama avalyne (ji turėtų būti laisva, geriau truputį didesnė negu per maža, nešlapti), rūbais (jie nebūtinai turi būti stori, geriau vaiką rengti svogūno principu, svarbiausia, kad nepraleistų drėgmės ir vėjo), kepure (ji turėtų būti pralaidi orui, kad vaiko galva nebūtų šlapia nuo prakaito) ir  tepalu nuo šalčio.
Mano panelėms dar labai reikalingas "lūpdažiukas" - vazelinas lūpoms. Be šitos procedūros neišeina pro duris.
Čia rašoma apie grūdinimą.
Smagių akimirkų lauke!

Panašūs įrašai:

  1. Kaip tinkamai aprengti vaikutį
  2. Vaikai panašūs į antis, arba vandens žaidimai
  3. Kovas
  4. Kad batukai nesipyktų
  5. Žaidimai su vaikais lauke

Apie autorių

Eitnė

Komentarai

Atsakyti