Šlapias, bet linksmas burbuliatorius

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Vasaros pradžia nešykštėjo staigmenų - nors iš ryto dar švietė saulutė, į pavakarę tamsūs debesys aptraukė dangų, ir jis pravirko, kaip nuskriaustas vaikas, negavęs saldainio. Taigi, šis burbuliatorius buvo negausus, bet linksmas ir spalvingas - blyksėjo botai, skėčiai, lietpalčiai. Smulkiais lašiukais lietus varvėjo nuo plaukų ir rūbų. Nuotraukų nedaug, bet netrūko nei burbuliuojančių, nei žiūrinčių.  Ačiū fotografuojančiai mamai Laimai, nepatingėjusiai į Gargždus atlėkti iš Klaipėdos.

Lietus savo mažais pirštukais plėšė burbulus, o ir jie patys leidosi į pažemę, lyg ieškodami, kur pasislėpti. Na, bet, kaip sakoma, nauji potyriai. Ir, kas keisčiausia, kai grįžome namo ... pradėjo šviesti saulė, lyg šaipydamasi iš mūsų.

Vėl burbuliuosime po dviejų savaičių - birželio 21 d. 18.30 val. prie Savivaldybės fontanų. Taigi jau žinome, kad prie gerų norų nebūna blogo oro - kviečiam visus drąsiai prisijungti.

Va toks šlapias, spalvingas burbuliatorius!

Related posts:

  1. Paskutinis burbuliatorius šiais metais
  2. Burbuliatorius 2010. Atidarymas Gargžduose
  3. Naujas Burbuliatoriaus sezonas
  4. Kartojam? Rudeninis burbuliatorius
  5. Paskutinis burbuliatorius šiais metais Gargžduose (3 dublis)
Įrašas paskelbtas dienoraštis, dienos vaizdas, žaidimai, žaislai. Pasižymėkite nuolatinę nuorodą. Skelbkite komentarą arba palikite publikavimo pranešimą: Publikavimo pranešimo URL.

Vienas Trackback'as

  1. [...] išradingi Gargždų gyventojai drąsiai burbuliavo lietuoje premaman.lt ir Ilonos-Eitnės Tulabienės galerijoje [FB] [...]

Komentuokite

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas ar perduotas trečiosioms šalims. Privalomi laukai pažymėti *

*
*

Komentaruose leidžiama naudoti šias HTML žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Subscribe without commenting