Sekmadienis namie

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Dar viena savaitė pasibaigė. Sekmadienis - šeimos diena. Vienintelė diena, kai galima pabūti su šeima ir nors kelias valandas negalvot apie darbus. Šiandien pagaliau dažėme druskinukus, jau senų seniausiai buvau pažadėjus tolimesnį reportažą.  Taigi reikia sumaišyti guašą su lipalu, kaip ir darant antspaudus, ir pasiėmus teptukus nudažyti. Mano panelės nėra kantrios, tai nelaukia kol  gražiai nudžius viena pusė. Dažyti dar galima ir nagų laku, tada ne tik spalva bus, bet ir blizgės. Tiesa, nepaminėjau - iškepę druskinukai būna nelygiais krašteliais - taigi reikia dilde arba švitriniu popieriumi nulyginti kraštelius.Brolis viską stebėjo iš šalies:

Pietūs. Matosi prapjautas gabaliukas, nes kol prisiruošiau fotografuoti - šeimyna ėmė dalintis:

Mūsų tinklaraštis šeimyninis, taigi nors ir nesame kulinarinis blogas, maisto temos neišvengsi. Šiandien sekmadieniniai pietūs - vištienos ir daržovių kepsnys. Padaromas labai greitai - apkepiname svieste vištienos file su smulkiai pjaustytais svogūnais ir česnakais keptuvėje. Tada viską supilame į skardą. Ant viršaus supilu porą pakelių šaldytų daržovių (šį sykį tai buvo daržovių mišinys su grybis ir ryžiais). Sekantis sluoksnis bešamelio padažo ir smulkiai tarkuoto sūrio. Dvidešimt minučių 200 laipsnių orkaitėj ir skanaus!

Va toks mūsų sekmadienis.

Panašūs įrašai:

 1. Sekmadienis.Mėnesiadienis. Gruziniška duona - khatchapuri
 2. Sekmadienis. Ožkelė melagėlė, Blusų turgaus arkliukas ir… poilsis
 3. Sekmadienis. Jau šalta
 4. Ramus vakaras namie
 5. Sodininkaujame … namie
This entry was posted in dienoraštis, dienos vaizdas, lavinimas, rankdarbiai, tinklaraščio naujagimiai, žaidimai. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Facebook komentarai:

2 Comments

 1. zuzuka
  Posted 2009 Gruodžio 6 at 21:32 | Permalink

  Koks šaunus sekmadienis. Kūrybingas ir toks skanus ;) Akytės visų švyti, merginos susikaupusios žaviai ;) Graži šeimyna labai ;)

 2. Eitnė
  Posted 2009 Gruodžio 6 at 21:35 | Permalink

  Ačiū zuzuka ;)

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>