Ką moka aštuonių mėnesių kūdikis

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Aštuntąjį mėnesį kūdikio laikysena pradeda gerėti, jis gali išlaikyti savo svorį ir stovėti įsikibęs į baldą, kai kurie kūdikiai jau pradeda judėti palei baldus.

Gali pats atsisėsti ir sedėti be atramos (maždaug nuo 28) savaitės, pasisukti į šoną ir žiūrėti atgal. Gulėdamas ant pilvo šliaužia pirmyn. Nuo nugaros apsiverčia ant pilvo. Pastatytas keturpėsčias - siūbuoja. Šiuo metu itin svarbu pasirūpinti namų saugumu - svarbu, kad vaikas neužsigautų į baldus ar didelius žaislus. Jis gali sėdėti ir žaisti, bet dar padėkite pagalvėlių, kad nuvirtęs neužsigautų. Jeigu vaikutis nejuda - mokykite jį siekti - padėkite toliau daiktų, sudominkite.

Mėgsta stebėti sudėtingesnius objektus, keičia kūno padėtį, kad geriau matytų (regėjimas 8000 kartų geresnis negu ką tik gimusio).

Reaguoja į komandas, gali atpažinti netikėtą dainos posūkį.

Pradeda valgyti įvairų maistą, net kartoką. Mimika parodo, ar maistas jam patinka.

Čiumpa daiktus, kad galėtų įsidėti juos į burną. Mojuoja rankomis, mėgina pastumti arba suduoti.

Pagal Dorothy Einon knygą: "Ankstyvasis ugdymas" (1998).

Panašūs įrašai:

  1. Ką moka keturių mėnesių kūdikis
  2. Ką moka dešimties mėnesių kūdikis
  3. Ką moka penkių mėnesių kūdikis
  4. Ką moka 12 mėnesių kūdikis
  5. Ką moka šešių mėnesių kūdikis
This entry was posted in lavinimas, patarimai, straipsniai. Bookmark the permalink. Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Facebook komentarai:

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

*
*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>