Idėja namams: Kad viskas būtų po ranka

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Namuose visad yra daiktų, kuriems tiesiog būtina kažkokia vieta. Nežinau kaip pas jus, bet mūsų namuose yra viena labai patogi spintelė - ten visi viską sudeda - raktus, sąskaitas, mobilius telefonus, netgi vitaminus ar vaistus. Kas keisčiausia (o gal ir visai normalu), kad ir svečiai lygiai taip pat savo daiktus deda būtent ten. Mažiausiai kartą per savaitę turi nukraustyti viską. Namuose turim specialią lentą su magnetukais - tai nors sąskaitos ir raktai turi savo vietą.


Smulkias vaikų kambario žaislų detales, plaukų gumeles labai patogu sudėti į dėžutes. Jeigu dar į tvarkymąsi įjungti vaikus, tai jie bus visai patenkinti.

Koridoriuje pakabintas ryškiaspalvis padėklas su kabliukais padėtų rasti vietą raktams ir sąskaitoms. Nes daugelis šių daiktų vis tiek padedamos kur nors, kol nusiauni batus ir nusivelki paltą.

Taip pat gali tarnauti ir gražus rėmas su medžiaga.

Jeigu namuose daug daiktų, kuriems reikalingi pakrovėjai, gali praversti dėžutė su angomis. Tada niekad namuose nerastumėt besirangančių laidų!

Smulkiom detalėm sandėliuoti (sąvaržėlėms, gumelėms, juostelėms ir pan.) gali praversti ir stiklainiai. Reikia tik prie lentynos apačios pritvirtinti dangtelius, o smulkmenas surušiuoti į dailesnius stiklainiukus. Ši idėja gali praversti ir prieskoniams laikyti virtuvėje.

Rašomojo stalo stalčiuje įvesti tvarką padės paprasčiausias įdėklas, skirtas virtuviniams įrankiams laikyti.

Kaip puikus smulkmenų dėklas gali praversti ir kiaušinių dėžutė.

Ir žinoma kišenėlės - spalvotos vaikų kambariui ir virtuvei, plastikinės - voniai ir pan.

Tai tik keletas idėjų, kaip daiktus padaryti lengviau randamus, o namuose būtų kuo daugiau tvarkos.

Nuotraukos iš countryliving.com, hakasewingfurniture.com, ohdeedoh.com, totallystitchin.net, www.lovejewelrydisplays.com, backtobasicstoys.com

Panašūs įrašai:

  1. Turėkite kremo nuo saulės visada po ranka
  2. Idėja namams: prikelkime daiktus naujam gyvenimui
  3. Idėja namams: darbo vieta spintoje
  4. Idėja namams: tapetai namų aplinkoje
  5. Idėja namams: kambarinių gėlių krepšiai
Įrašas paskelbtas idėjos namams, patarimai. Pasižymėkite nuolatinę nuorodą. Skelbkite komentarą arba palikite publikavimo pranešimą: Publikavimo pranešimo URL.

Facebook komentarai:

Komentuokite

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas ar perduotas trečiosioms šalims. Privalomi laukai pažymėti *

*
*

Komentaruose leidžiama naudoti šias HTML žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Subscribe without commenting