Besiruošiantiems į darželį ar mokyklą: Jūsų pasimatuota nuolaida dvigubėja!

Jei esate ne klaipėdiečiai, ar negalite ateiti į parduotuvę - ne bėda, tiesiog skambinkite telefonu 8-631-09402 arba rašykite elektroniniu paštu dainius@premaman.lt ir mes tikrai surasime galimybę pristatyti Jums patikusį daiktą į bet kurią Lietuvos vietą.

Išsirinkti garderobą darželiui ar mokyklai - rimtas uždavinys ne tik mažajam manekenui, bet ir tėveliams. Jau turbūt visi žinote, kad nuo rugpjūčio 1 d. mūsų parduotuvėje galima pasimatuoti savo nuolaidą.

Norėdami padėti paruošti Jūsų mažylius darželiui ar mokyklai mes nutarėme, kad perkant viršutinius rūbus iš 2-10 metų amžiaus grupės (92-140 cm) Jūsų pasimatuota nuolaida dvigubėja - Jums priklauso nuolaida net iki 50%! Šis pasiūlymas galioja nuo šių metų rugpjūčio 23 d. iki rugsėjo 4 d. imtinai.

DĖMESIO: nuolaidos nesumuojamos, jei prekė patenka į kelias nuolaidų kategorijas, klientas gali pasirinkti jam priimtinesnę nuolaidą. UAB “Eitnė” pasilieka sau teisę keisti bei atšaukti suteikiamas nuolaidas be atskiro įspėjimo ar pasibaigus prekėms.

This entry was posted in akcijos, naudinga informacija, naujienos. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.