Tinklaraščio nėštukė: Pristatome dar vieną nėštukę - Eglę

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Na va, susipažinkite su dar viena nėštuke - Egle. Jai dabar jau dvidešimt savaičių. Bet apie viską ji pati:

Sveiki, esu Eglė, man 27 m. Su vyru auginame keturmetį sūnelį Arną. Šiuo metu laukiame pavasarį sugrįžtančių gandrų su ryšulėliu. Bet apie viską nuo pradžių...


Nėštumas – tai laukimo ir pokyčių laikotarpis. Šis nėštumas man jau antrasis, labai lauktas, ilgai svajotas ir sapnuotas. Planavome su vyru antrą vaikutį, kai pirmajai atžalai bus treji metai. Bet taip susiklostė aplinkybės, kad teko planus atidėti. Pagaliau, įsigijus savą būstą, vėl grįžome prie planavimo. Labai bijojau, kad teks ilgai kviestis angeliuką apsigyventi manyje, teks daug kartų pamatyti neigiamą nėštumo testą. Baimės greitai dingo. Pamačius nėštumo testą ir antrą blankią juostelę, vis negalėjau patikėt, kad tai tikrai vyksta realybėj. Palaukiau dar porą dienų ir vėl pakartojau nėštumo testą ir pamačiau žymiai ryškesnę antrąją juostelę.

Taip, aš tikrai nėščia! Tada tik norėjosi garsiai visiems šaukt ir pranešt, bet pats pirmasis sužinojo sūnus, nes mama nebegalės jo pakelti, mamai nebegalės spirti į pilvą ir t.t. Bet jis nė kiek nenuliūdo. Arnas laukia broliuko ar sesutės taip pat, kaip ir mes su vyru laukiame. Kasdien jis, pabudęs ryte, pasisveikina su pilveliu, paklausia ar skanius mama pusryčius suvalgė, per dieną daug kartų klauso, ką leliukas veikia pilvelyje. Kiekvieną vakarą pabučiuoti pilvelį ir pasakyti mažyliui jame "labanakt",  jau tapo tradicija.

Kaip ir pirmą nėštumą, taip ir antrą, neteko patirti jokių rytinių pykinimų. Valgau viską ką tik noriu, kvapai neerzina.

Pirmą kartą pas ginekologę apsilankiau 8 savaičių. Tada aš pirmą kartą pamačiau savo mažylį echoskopo ekrane. Gydytoja patvirtino, kad nėštumas vietoj, širdelė plaka. Iki 12 savaitės liepė pasidaryt daug tyrimų ir kitas vizitas pas ją jau 13 savaičių buvo. Tada aptarėm tyrimų rezultatus, mano savijautą ir net gydytoja pastebėjo, kad nėra ko klausti, nes visa švyčiu iš tolo. Kitas vizitas pas gydytoja turėjo būti 17 savaičių, bet negalėjau apsilankyt, nes mirė močiutė, o po laidotuvių susirgo sūnus, taigi nuvykau pas ginekologę jau būdama 19 savaičių. Vėl echoskopo ekrane pamačiau savo mažylį. Stuburiuko slankstelius kaip perliukus galėjau skaičiuoti, širdelės vožtuvėlius ir jos dūžius, mačiau net inkstukus, kepenis, klubukus, galvytę, akytes ir t.t. – vaizdas pritrenkiantis. Apsiašarojau prie gydytojos, bet ji tik mane ramino, kad tai mano džiaugsmo ašaros, nes kūdikis sveikutis. Aišku, pabandėm pasidomėt su gydytoja kas pilvelyje gyvena. Kol kas gydytoja pasakė 70 procentų, kad mergaitė, bet genitalijos gali būti dar labai mažos, todėl tvirtai teigti, kad mergytė nedrįso. Tyrimai visi geri. Svorio nuo nėštumo pradžios jau priaugau 4 kilogramus. Kitas vizitas gruodžio mėnesį, važiuosim visa šeima, gydytoja papasakos Arnui kas pilvelyje gyvena, kad būtų jam dar aiškiau. Iki kito vizito, turiu pasidaryt dar antikūnų tyrimą, nes mano kraujo grupės rezusas minusas, o vyro rezusas pliusas, todėl 28 nėštumo savaitę teks susileist imunoglobuliną.

Iki pasimatymo prieš Naujuosius metus, kai galėsiu papasakot ir vyro, ir sūnaus įspūdžius išvydus mūsų kūdikėlį ekrane.

----

Lengvo nešiojimo, Eglut! Aukite sveiki.

Panašūs įrašai:

 1. Tinklaraščio nėštukė: 24 savaitė - švelnūs tuksenimai ir vilnoniai batukai
 2. Tinklaraščio nėštukė: 18-ta savaitė - bumbsėjimo metas
 3. Tinklaraščio nėštukė: pasimatymas su vaikeliu
 4. Tinklaraščio nėštukė. Dienoraštis - 5 savaitės.
 5. Tinklaraščio nėštukė: pagaliau motinystės atostogos
Įrašas paskelbtas dienoraštis, tinklaraščio nėštukė. Pasižymėkite nuolatinę nuorodą. Skelbkite komentarą arba palikite publikavimo pranešimą: Publikavimo pranešimo URL.

Facebook komentarai:

Komentarai: 4

 1. zuzuka
  Paskelbta 2009 Lapkričio 26 at 01:05 | Nuolatinė nuoroda

  Kokia simpatiška nėštukė Eglė ;)

 2. Eitnė
  Paskelbta 2009 Lapkričio 26 at 10:26 | Nuolatinė nuoroda

  Aha, šaunuolė ;)

 3. Paskelbta 2009 Lapkričio 30 at 22:09 | Nuolatinė nuoroda

  Egle,lengvo nešiojimo ir greito gimdymo.

 4. eglesias
  Paskelbta 2009 Lapkričio 30 at 23:40 | Nuolatinė nuoroda

  Lilija, tau to paties ;)

Komentuokite

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas ar perduotas trečiosioms šalims. Privalomi laukai pažymėti *

*
*

Komentaruose leidžiama naudoti šias HTML žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Subscribe without commenting