Ruduo. Moliūgas. Moliūgų uogienė

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Photobucket

Tikriausiai, nėra labiau rudeninių gėlių, kaip astros. Ir dar jurginai. Dabar visa tėvukų sodyba jais iš tolo plieskia - raudonais, geltonais, baltais....

Šiandien grįžom iš bulviakasio, tai visokių daržovių parsivežėm. Įspūdingiausias - moliūgas. Ant jo padėta stambiausia slyva, kokią tik radau - dydžiui įsivaizduoti:

Moliūgų  uogienė:

3 kg moliūgo - išvalyto nuo sėklų ir nulupto;
4 apelsinai
6 citrinos
2 kg cukraus
keli gvazdikėliai
stiklinė vandens

Moliūgą supjaustome kubeliais, apelsinus ir citrinas - griežinėliais. Tada viską suberiame į puodą. Užpilame cukrumi ir vandeniu. Jei norite - galite leisti truputį pastovėti, kol išsiskirs sultys. Verdame 30 minučių. Supilstome į stiklainius ir skanaus.

Va toks trumpas sekmadieninis įrašas. Puikios savaitės.

Panašūs įrašai:

  1. Mėlynių uogienė su bananais
  2. Skanus sekmadienis
  3. Varškėtis su obuoliais
  4. Štrudelis iš lavašo
  5. Gimtadienio pyragas ir dar šis tas
Įrašas paskelbtas dienoraštis, dienos vaizdas, receptai. Pasižymėkite nuolatinę nuorodą. Skelbkite komentarą arba palikite publikavimo pranešimą: Publikavimo pranešimo URL.

Facebook komentarai:

Komentuokite

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas ar perduotas trečiosioms šalims. Privalomi laukai pažymėti *

*
*

Komentaruose leidžiama naudoti šias HTML žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Subscribe without commenting