Tinklaraščio naujagimiai: Joris - šeštasis mėnuo

Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti naujus straipsnius? RSS srautas. Naujienos elektroniniu paštu Ačiū!

Pusmetis praskriejo kaip nebuvęs. Jeigu ne Jorio žavinga šypsena, išaugti rūbeliai, kartu su juo nuveikti darbai, net nesitikėtų, kad tiek daug laiko praėjo. Gyvenam, kaip visada labai aktyviai - vaikštinėjam lauke, keliaujam, vaikštom parke, važiuojam prie jūros.

Joriukas jau turi LR pilietybę ir tikrą pasą. Padarė per tris dienas, tarp kitko sužinojome, kad galėtų padaryti ir per dieną, jei abu tėvai lietuviai ir nėra neaiškumo dėl pilietybės, tik kainuotų brangiau. Taigi dabar porai metų esam ramūs dėl kelionės dokumentų. Pavasarį planuojame skristi su juo į Briuselį, tai nebereikės rūpintis.

Du rugsėjo pirmadienius dalyvavom Burbuliatoriuose (7 ir 21 d). Žmonių nebuvo tiek, kiek patį pirmąjį kartą, bet vis tiek buvo jauku ir gera susitikti su bendraminčiais. Juolab, kad pastebėjau, kad vis daugiau žmonių “užsikrečia” burbulais.


Nuotrauka Margariux.

Pas daktarę buvome 5,5 mėnesio. Sveria vaikiukas dabar  7800 g ir yra 65cm ilgio (nesakau ūgio, nes kol kas guli, o ne stovi). Vizualiai atrodo ilgesnis, bet matyt daktarai žino, ką sako. Šiaip mano akimis jis labai normalus, nors vėl gavau barti, kad per mažai priaugo. Pradėjau primaitinti daržovių koše - tai makaluoju visokias daržoves (bulvė, moliūgas, morka, žiedinis kopūstas), kokias iš močiutės daržo parsivežėm. Kol kas nepastebėjau jokių reakcijų, po truputį ir žiotis pradėjo, nebespjaudo.

Rygą aplankėme 20 rugsėjo. Pravertė padarytas pasas. Tai vienas gražiausių miestų. Važiavom į komandiruotę, bet kartu ėmėm ir Joriuką - valgo mamos pienuką, be to nenorėjom močiutei palikti visų trijų anūkų. Kelionę ištvėrė puikiai: miegojo, žaidė su žaislais savo kėdutėje.

Rugsėjo 22 d. ruošėmės parodai Mona - modernūs namai (Klaipėdos Ledo arenoje). Pristatinėjom MODlife gaminius. Tai Joriukas talkininkavo mums, be to išdaigino pirmąjį dantuką - taigi paroda su gerom naujienomis, su daug šypsenų ir gerų emocijų.

Labai domisi aplinka, mėgsta žaisti su žaislais ir sesėmis. Kelias sekundes pats pasėdi, bet dar linksta į priekį. Vartosi, mėgsta siekti daiktų ir truputį pašliaužia į priekį. Taigi, manau, kad vystosi tikrai normaliai. Labai greitai perpranta žaislus - turim tokį žaislą, kuris įsijungia, kai pajudini detalę - tai dabar jau pats įsijungia, tikslingai trenkdamas ranka arba tampydamas jungiklį.

Na, kas dar, net nebežinau, ką pridurti. Auga neauginamas, tėvus ir aplinkinius džiugindamas.

Pasižymėkite:

8 komentarų Tinklaraščio naujagimiai: Joris - šeštasis mėnuo

Atsakyti

 

 

 


Jane Racing team (Group 1-2, 0-18 kg) dabar tik 399,- Daugiau info www.premaman.lt
Laukiame Jūsų Taikos pr. 7, Klaipėdoje

MODlife - Viena sistema, tinkanti visiems!Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas