prémaman

sukurta būsimai mamai, kūdikiui ir vaikui…

Idėjos namams: vaikų kambarių puošyba

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!

Vaikams patinka matyti tuos pačius daiktus. Taigi papuoškite vaikų kambarį stilizuotais pažįstamų daiktų atvaizdais. Štai keletas pavyzdžių:

1-library-kids-room_lg

Stebėdamas aplinką vaikas mokosi koncentruoti žvilgsnį ir žiūrėti abiem akimis. Žiūrėjimas į pažįstamus objektus vaikus veikia raminamai, be to lavina atmintį. Reikėtų nepersistengti su labai ryškiomis spalvomis - nes vaikų kambaryje vaikas ne tik žaidia, bet ir miega. Itin  ryškūs tonai gali juos erzinti, neleisti užmigti. Tačiau nereiktų jo išdažyti ir kaip tėvų miegamojo - vaiko kambaryje turi būti žaismingų detalių, saviraiškos plotų. Jeigu vaikas vyresnis - nebijokite pasitarti su juo pačiu, juk vis tiek po trijų - penkių metų teks daryti remontą. O ir medžiagų dabar pasirinkimas labai platus.

Reiktų atsiminti, kad joks vaikas neužauga neapipiešęs sienų, nenuterliojęs jų šokoladu ar kitais gėriais. Ir toks vaizdas kaip paveiksliukuose išbūna tol, kol jį nufotografuoji. Arba tai ne vaikų kambarys.

Nuotraukos iš: freshome.com, static.howstuffworks.com, img.hgtv.com, apartmenttherapy.com, meta-dad.com, bfo-hamiltonburlington.on.ca, buildwish.com, 4.bp.blogspot.com, tlc.discovery.com, washingtonspaces.com, media.photobucket.com, farm2.static.flickr.com, thelennoxx.files.wordpress.com, a2.vox.com, doloreslibrary.org, 2.bp.blogspot.com

Panašūs įrašai:

  1. Idėjos namams: užuolaida su kišenėlėm
  2. Idėja namams: tapetai namų aplinkoje
  3. Dekoracijos vaikų kambariui
  4. Idėjos namams: rankdarbiai dovanoms
  5. Idėjos namams: rankų darbo žaislai eglutei

Apie autorių

Eitnė

Komentarai

Atsakyti