prémaman

sukurta būsimai mamai, kūdikiui ir vaikui…

Birutėlės Velykikių kiaušinis

Sveiki! Jei lankotės čia pirmą kartą, galbūt norite užsiprenumeruoti tinklaraščio RSS srautą ar naujienas elektroniniu paštu? Smagaus pasiskaitymo!


Šiandien su Birutėle  beveik pabaigėm darbelį, skirta vaikučių Vėlykėlėms. Prie šio darbelio dukrytė labai prisidėjo (dukrytei nėra 2 m.), tik žinoma, savo galimybių ribose. Daug ką teko man pabaigti. Bet aš linkusi manyti,kad jei vaikas nieko ir nedaro, o tik žiūri ir tai naudinga. Vadinasi, domisi.

Taigi: išpūčiau kiaušinį, pasiruošėm su Birute naminius klijus (miltai,vanduo, kiaušinio baltymas), aptepiau tais klijais ir padaviau vaikui volioti džiūvėsėliuose, kai išdžiuvo, patepiau klijais, apvoliojau dar sykį džiūvėsėliuose ir palikau džiūti. Kai išdžiuvo marginom akvarele. Kai išdžius, apipurkšime laku.
Gerų Vaikučių Vėlykeliu!

Panašūs įrašai:

 1. Dukrelių marginti margučiai
 2. Vaikai panašūs į antis, arba vandens žaidimai
 3. Kaip išpūsti kiaušinius
 4. Sodininkaujame … namie
 5. Mielinės bandelės

Apie autorių

Gintarė

Komentarai

2 komentarai apie “Birutėlės Velykikių kiaušinis”

 1. Eitnė says:

  Autorė pati rašo:
  "Pasirodau pirma "blyna" kuris gime perskaicius Jusu straipsniuka apie Jusu dukryciu kiausinuku marginima.Tik as pasirinkau kitokias priemones, nes: manu neturejau...., kliju irgi...."
  Labai smagu, kad skaitot ir domitės mūsų darbukais. Su vaikais daug ką galima nuveikt, ačiū, kad dalinatės kaip jums pavyksta, kas domina.
  Gražių Velykėlių!

 2. zuzuka says:

  Kokia šaunuolė Birutėlė su mamyte ;)

Atsakyti