Sunku įsivaizduoti svetainę be patogios sėdynės. Paprastai sofa arba sofa yra kambario, kuriame namų ūkio nariai nori leisti laiką, centras. Minkštų baldų gamintojai mums siūlo daug įdomių sprendimų, be to, kampinės sofos vis dar yra labai populiarios. O kaip papuošti svetainę kampu ir stalu?

Kampų tipai - kurį pasirinkti?

Priešingai nei atrodo, svetainėje su kampu ir stalu galima įrengti vieną iš daugelio šių baldų tipų. Kaip išsirinkti geriausią? Pirmiausia pažvelkime į baldų parduotuvių pasiūlymus.

Lengviausias būdas suskirstyti galimus variantus pagal dizainą. Taip, galima išskirti du tipus: fiksuotą struktūrą ir susideda iš kelių segmentų.

Nuolatinė struktūra

šaltinis: houseonasugarhill.com

Nereikia ilgai užtrukti. Šio tipo baldai po sulankstymo nuolat išlaiko savo formą ir jų negalima pakeisti pertvarkant elementus. Tai gali būti patogi sofa, kurios forma visada bus ta pati.

Kampai, susidedantys iš dviejų elementų

odinė sofa
šaltinis: neatfast.com

Šiuo atveju mes turime du modulius - gultus - kuriuos galima laisvai nustatyti. Tai suteikia mums galimybę pritaikyti baldus prie kambario, nes atsižvelgiant į poreikius galime turėti kairįjį arba dešinįjį kampą.

Moduliniai kampai

pilka svetainės dekoracija
šaltinis: a2048.com

Ir būtent sprendimas suteikia daugiausia išdėstymo variantų. Iš turimų elementų galite sukurti savo svajonių kampą, bet ne tik. Tegul sofa yra pagaminta iš kelių elementų, o kiti turėtų būti dedami šalia jų kaip pufai. Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės, nes yra daugybė elementų nustatymo variantų.

Atvira sofa

mėlynas kampas
šaltinis: jessannkirby.com

Taip pat yra kampinės sofos su miego funkcija. Tokius baldus galima sulankstyti, sukuriant paviršių, ant kurio patogiai miegoti. Tokiuose modeliuose dažnai yra lovų dėžės. Jei pasirinksite šią parinktį, svetainė taip pat gali turėti elegantiškus baldus, kurie pasitarnaus kaip avarinė lova mus lankantiems svečiams.

Turkiškas kilimas svetainėje
šaltinis: janskacelik.art

Taip pat galite suskirstyti kampus pagal medžiagą, iš kurios jie pagaminti, tačiau čia yra įvairovė. Odinis kampas yra klasika, tinkanti daugeliui interjerų, tačiau verta pažvelgti ir į minkštus baldus.

Taip pat žiūrėkite: Maža svetainė - netaisyklingas svetainės dekoras, kuris džiugina

Svetainė su kampu ir stalu - svetainės apdaila

Kaip padaryti, kad svetainė su kampu ir stalu būtų funkcionalesnė? Kaip baldų, kuriuos naudojame kaip foną, pavadinimas, ideali vieta juos išdėstyti yra kambario kampas. Ar tai vienintelis pasirinkimas?

šaltinis: trendecors.com

Svetainė su kampu yra šiuolaikiška vieta, tai yra svetainės zona namų ūkio nariams. Kai kuriais atvejais pats kampas taip pat tarnauja kaip lova, dažnai kasdien. Tokiais atvejais geriausia jį nustatyti kampekad miegamojo zona būtų ramioje vietoje. Kur visa tai yra lentelė? Šiuo atveju geriausia lažintis mažas staliukaslengva judėti, kai ateina laikas miegoti.

pilka svetainė su kampu ir stalu
šaltinis: hometoz.com

Dideliuose holuose galima lengvai pritaikyti poilsio komplektus centre kambariai. Tačiau gerai įsitikinti, kad baldai nėra per aukšti, nes gali užgožti interjerą. Ekologiškos odos kampas čia puikiai veiks,

Svetainė su tamsiai mėlynu kampu ir stalu
šaltinis: lovecreatecelebrate.com

O spalvų problema? Tokiai populiariai pilkai svetainei patiks šviesūs baldai, tačiau pilkas kampas nebus gera mintis - verta lažintis. kontrastas. O kada veiks juodas kampas? Jis puikiai derės prie šviesaus interjero, būdamas stiprus dekoro elementas. Ši spalva patiks ir pilkoms sienoms. Tačiau šiais laikais populiariausias pasirinkimas yra paryškintų, ryškių spalvų kampai.

Svetainė su kampu ir stalu - U formos ar L formos kampas?

Svetainė su kampu yra poilsio ir laisvalaikio praleidimo vieta, tačiau ji taip pat tarnauja kaip reprezentacinis namas. Norint, kad viskas atrodytų kuo geriau ir tuo pačiu būtų funkcionalu, kampo tipas ir jo vieta turi būti suderinti su interjeru. Du populiariausi variantai yra L formos ir U formos nustatymai. Kur visi geriausi?

L formos kampas svetainėje

juodas kampas
šaltinis: decopicpic.site

Ši nuostata gerai veiks mažesniuose interjeruose. Tai užima mažiau vietos, o rinkdamiesi modulinius baldus galėsite laisvai pastatyti savo kampus. Gulbė gali būti dešinėje arba kairėje pusėje.

U formos nustatymas

U formos kampai užima daugiau vietos, todėl jie rekomenduojami didesnėms svetainėms. Gyvenamasis kambarys su kampu ir stalu gali būti išdėstytas taip, kad stalas būtų per vidurį, todėl visi sėdintys gali jį pasiekti. Šis sprendimas suteiks interjerui bet kokio stiliaus puošnumo, nesvarbu, ar tai būtų spalvingi, ar minimalistiniai salonai.

wabi sabi stiliaus
šaltinis: planete-deco.fr

Kaip išdėstyti baldus už kampo? Sprendimų pavyzdžiai

Svetainė su kampu ir stalu susideda ne tik iš šių dviejų baldų. Kad kambarys būtų visiškai tinkamas naudoti, jame taip pat reikia įdėti likusius svetainės baldus. Ir kaip juos sutvarkyti taip, kad mūsų kampinė sofa išlaikytų savo funkcionalumą?

šaltinis: behance.net

Kampinė svetainės sofa ypač tinka mažesniuose kambariuose. Tada jį galima pridėti pufasir, jei vietos leidžia, taip pat kėdė. Verta jį pastatyti šalia aviųkuris suteiks malonią atmosferą ir tinkamai apšvies kambarį. Turite atsiminti, kad tarp baldų turi būti tinkamas atstumas.

Svetainė su geltonu kampu ir stalu
šaltinis: architecturedecor.com

Kampinė sofa su pufais puikiai tiks didesnei svetainei. Verta juos pastatyti už kampo. Šiuolaikinės kampinės sofos kartais parduodamos kartu su pufais, jos taip pat gali būti naudojamos šiam tikslui kušetės nuo modulių kampo, kad jis būtų nuoseklus. Už tai vertėtų įdėti televizoriaus stovą. Žinoma, negalima pamiršti ir stalo. Didesniuose kambariuose galite pastatyti ką nors įspūdingesnio, pavyzdžiui, kaimišką stalą.

Svetainė su kampiniu ir padėklų stalu
šaltinis: inspirationsdeco.blogspot.fr

Ar odinė kampinė sofa ir padėklų baldai yra geras duetas? Jums gali kilti pagunda tokius baldus susikurti patiems - padėklo kampas turės pranašumą, kad galėsite lengvai pakeisti jo nustatymą ir pritaikyti jį prie interjero. Tada svetainė su kampu ir stalu gaus unikalų dekorą.

Taip pat žiūrėkite: Kaip pagaminti baldus iš padėklų? Kampas ir stalas

Svetainė su kampu ir stalu - o gal pasirinktinis kampas? Kokį dydį turėčiau pasirinkti?

Ar maža svetainė su kampu yra geras sprendimas? Žinoma, bet ne visada parduotuvėje galite rasti tinkamą mažą kampą su tinkamu dydžiu. Tada geriausia pagaminti baldus, kurie puikiai tinka svetainei. Baldų dydis turi priklausyti kambario matmenys - Turėtumėte prisiminti, kad kiti baldai turėtų būti dedami į svetainę su kampu, tačiau visų pirma jie neturėtų būti užgriozdinti. Geriausiai veikia modernūs moduliniai kampai, kuriuos galima laisvai pastatyti.

Svetainė su kampine sofa ir mediniu stalu
šaltinis: watchmoode.ml

Šiuolaikinės kampinės sofos su miego funkcija

Svetainės kampinės sofos gali būti naudojamos kaip svečių lova. Šiuolaikinis ištraukiamas kampas jis žymiai nepadidina jo dydžio ir leidžia greitai ir lengvai sukurti miego paviršių. Kurį modelį pasirinkti? O ką atsiminti?

pilka svetainė
šaltinis: planete-deco.fr

Kampinė sofa ar dvigulė miegamoji sofa? Prieš priimdami sprendimą, pirmiausia turite atsižvelgti į tai, kad kuo mažesnė kampinė miegamoji sofa, tuo mažesnė lovos zona. Todėl, jei norite patogios miego vietos, geriau rinkitės didesnes sulankstomos sofos. Svarbiausia yra baldų ilgis ir plotis. Modulinė kampinė sofa leis jums pritaikyti kampinę pusę pagal savo poreikius.

Svetainė su kampu ir stalu
šaltinis: dorisleslieblau.com

Kampinė sofa yra funkcionalus ir efektyvus baldas, dėl kurio svetainės centras gali būti mažesnis ir didesnis. Tinkamas baldų išdėstymas už kampo padarys svetainę atpalaiduojančia vieta, kur visa šeima gali gerai praleisti laiką.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *