Šviesą skleidžiančių diodų (LED) žibintai ir priekiniai žibintai, keičiantys spalvą, naudoja įvairias medžiagas, kurios gamina protonus įvairiais bangos ilgiais. Tai suteikia spalvingų žibintų, tokių kaip violetinės LED lemputės, „sharpie“ lemputės ir rausvos šviesos diodų lemputės automobiliui, išvaizdą.

Sujungus pagrindines spalvas (raudoną, žalią ir mėlyną) į kelių lustų šviesos diodą, apšvietimo įtaisą ar bet kurį kitą LED įrenginį ir valdant kiekvienos spalvos intensyvumą, LED lemputė gali sukurti kelias spalvas.

Norint sukurti baltą šviesą, pagrindinės spalvos derinamos vienodais kiekiais. Tačiau šie spalvingi LED žibintai gali būti gana brangūs, palyginti su vienspalviais. Laimei, yra keletas „pasidaryk pats“ patarimų, kurie parodo, kaip lengvai pakeisti LED šviesos spalvą .

Šiems veiksmams net nereikės būti ekspertais kalbant apie šviesos diodus. Šiame vadove mes parodysime tris paprastus būdus, kaip pakeisti LED šviesos spalvą.

Prieš pradėdami, turite keletą dalykų, kuriuos turite žinoti apie LED lempos korpusą. Jie pagaminti iš epoksidinės dervos, o šviesa išeina, nes yra permatomi. Šviesos diodų permatomumas yra skirtingų tipų - difuzinis ir skaidrus vandeniui.

Difuziniai šviesos diodai atrodo šiek tiek drumsti, leidžiantys šviesai tolygiai pasklisti po korpusą. Vandeniui skaidrūs šviesos diodai dažniausiai gaminami iš skaidraus plastiko. Jie yra šiek tiek ryškesni nei išsklaidyti, nes naudojamos medžiagos nesugeria ir neišsklaido šviesos. Šis tipas dažnai naudojamas šviesos tiesinimui, pavyzdžiui, žibintuvėliams.

Turinys rodyti ]

Spalvotiems LED šviestuvams pasiekti naudokite audinį arba bet kokį ploną popierių

Naudojant audinį ar bet kokį ploną popierių yra vienas iš būdų pakeisti šviesos diodų spalvą.

Jei jums reikia kelių spalvų LED žibintų, bet viskas, ką turite namuose, yra balti šviesos diodai, atlikdami šiuos paprastus veiksmus galite juos pakeisti į norimą spalvą. Jums reikės:

 • Baltos LED lemputės
 • Audinių popierius arba bet koks plonas popierius
 • Žirklės
 • Spalvoti žymekliai
 • Skaidri juosta

Pastaba: jei turite vandeniui skaidrius šviesos diodus, tikslas yra suteikti jam difuzinio šviesos diodo efektą, kad spalva atrodytų geriau.

Štai šie veiksmai:

 1. Paimkite popierių ir supjaustykite juos stačiakampiais. Dydis priklausytų nuo jūsų šviesos diodo dydžio; tiesiog nupjaukite tiek, kad apgaubtumėte kiekvieną lemputę iš išorės. Jei naudojate LED šviesos juostas, turite iškirpti mažus dydžius.
 2. Paimkite savo spalvotus žymeklius ir nuspalvinkite popierius norimomis spalvomis. Vėliau visiškai apvyniokite popierių ant kiekvienos lemputės. Pritvirtinkite juos skaidria juostele.
 3. Įjunkite savo LED lemputę ir pamatysite spalvingą rezultatą.

Šio metodo privilegijos yra tai, kad galite lengvai pakeisti lemputę į kitą spalvą, išimdami popierių ir pakeisdami jį kita spalva.

Kaip pakeisti LED šviesos spalvą: tiesiai nuspalvinkite lemputę

Kaip pakeisti LED lemputės spalvą: tiesiai nuspalvinkite lemputę
Šviesos diodų žibintai turi įvairias koreliuojančias spalvų temperatūros (CCT) vertes, tokias kaip šiltas, gelsvas švytėjimas ir šalta balta šviesa, be kita ko | KRM Light +

Šiam LED spalvų keitimo metodui jums reikės:

 • Baltos LED lemputės
 • Švitrinis popierius
 • Spalvoti žymekliai

Štai šie veiksmai:

 1. Pirmiausia šlifuokite visą lemputę, kol gausite tą išsklaidytą, drumstą efektą. Geriausia naudoti švitrinį popierių, kurio kruopos yra nuo 200 iki 400. Tada lengvai nuvalykite lemputę, kad atsikratytumėte visų šlifavimo dulkių.
 2. Tada paimkite savo spalvotą žymeklį ir užtušuokite visą lemputę. Įsitikinkite, kad uždengėte visas dėmes, kad įjungus baltą šviesą neišbėgtų. Palaukite, kol spalvos išdžius, ir jei norite įsitikinti, kad šviesos diodai gražiai šviečia, padenkite juos kita danga.
 3. Parodykite bandymą, įjungdami savo šviesos diodą, kad pamatytumėte, ar nepraleidote jokių vietų. Paprasčiausiai užtušuokite visas sritis, pro jas šviečiant baltai, tada baigsite.

Palyginti su ankstesniu metodu, tai yra pastovesnė, nes spalvinate pačią lemputę.

Vadovaukitės aukščiau pateiktais patarimais ir pasiruoškite greitai ir lengvai pakeisti savo LED šviesos spalvą. Tai ne tik paprasta, bet ir smagu bei praktiška.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *