Geriausių duonos gamintojų įvertinimas

„Zelmer ZBM1600“

ZELMER ZBM1600X

Galia

Galia

Dydžio koregavimas

Programų skaičius

Kaina

„Tefal PF6118“

„Tefal PF6118“

Galia

Galia

Dydžio koregavimas

Programų skaičius

Kaina

„Sencor SBR 1031“

„Sencor SBR 1031WH“

Galia

Galia

Dydžio koregavimas

Programų skaičius

Kaina

„Panasonic SD-ZB2512“

„Panasonic SD-ZB2512“

Galia

Galia

Dydžio koregavimas

Programų skaičius

Kaina

Kepėjai tampa vis populiaresni. Nenuostabu, kad jų pagalba galite greitai ir lengvai iškepti šviežią, sveiką, kvapnų kepalą ir tiksliai taip, kaip norite. Norėdami tai padaryti, paprasčiausiai įdėkite ingredientus į mašinos konteinerį ir tada įjunkite kepyklą. Prietaisas atliks visa kita. Argi tai nėra labai lengva?

Kaimo duona
šaltinis: irishtimes.com

Kepėjas - kam jį naudoti?

Didelis duonos gamintojo pranašumas yra tas, kad jis leidžia gauti bet kokios rūšies duonos: speltos, pilno grūdo, kukurūzų, grikių ar be glitimo. Be to, į jį galite įdėti mėgstamų džiovintų vaisių ar riešutų ir gauti individualizuotą, pilną kepalą, kuris patenkins net ir reikliausius gurmanus. Negana to, tokia naminė duona yra ne tik pigesnė už parduotuvinę, bet ir sveikesnė, nes gaminama be fermentacijos produktų, konservantų, karamelės ar kitų nereikalingų priedų. Tai ypač svarbu žmonėms, kurie kovoja su maisto alergijomis ar netolerancija arba kuriems tiesiog rūpi savo ir šeimos sveikata. Taip pat verta pabrėžti, kad duonos gamintojo dėka galite kepti ne tik duoną, bet ir pyragus, picas, prancūzišką duoną, makaronus ir konservus.

Rinkoje yra įvairių tokių maisto robotų modelių, turinčių daug skirtingų parametrų - dėl to sunku patekti į pasiūlymų labirintą. Todėl toliau aptarsime kepimo mašinas iš skirtingų kainų lentynų ir jų individualias funkcijas. Dėl žemiau esančio kepėjų sąrašo ir pirkimo vadovo bus lengviau išsirinkti tinkamiausią kepėją.

1. „Zelmer ZBM1600“ duonos gamintojas

„Zelmer ZBM1600“ duonos gamintojas

Duonos aparatas „Zelmer“ yra virtuvinis kombainas, su kuriuo galite kepti ant plutos skirtingo laipsnio rudumo duoną, taip pat gaminti pyragus ir namines uogienes. Pagaminta iš nerūdijančio plieno suteikia jai ilgaamžiškumo ir didelio stiprumo. 680 W galia yra garantija, kad galėsite efektyviai iškepti net rupią duoną, neperkaitindami mašinos. Verta paminėti, kad naudojant rupius miltus, mažesnės galios skrudintuvams kartais reikia pertraukos. Todėl šio kepimo tipo gerbėjai turėtų rinktis duonos aparatą, kurio galia ne mažesnė kaip 600W.

Be to, kepykloje „Zelmer ZBM 1600“ yra 13 programų, kurios palengvina įvairių rūšių duonos, pyragų ar uogienių gaminimą. Tai puikus patogumas maisto gaminimo entuziastams. Numatytosios „Zelmer Bread Maker“ programos koreguoja parametrus pagal kepimo laiką (kepimo laiką ir temperatūrą), o pats prietaisas sumaišo ir minko tešlą. Vartotojui tereikia pridėti komponentų ir įjungti mašiną.

    „Zelmer ZBM1600“

Privalumai

Patogus valdymas - intuityvių valdiklių ir aiškaus LCD ekrano dėka

13 programų, kurios koreguoja konkrečios rūšies tešlos parametrus ir kepimo laiką

atidėto starto parinktis

laikmatis, leidžiantis nustatyti kepimo laiką

apsauga nuo elektros tiekimo

galimybė pasirinkti kepinių svorį: 500, 750, 1000 g

įdegio lygių skaičius (lengvas, vidutinis, stiprus)

garsinis signalas, informuojantis apie kepimo proceso pabaigą

galimi naudingi priedai: dvi keičiamos formos (apvalios ir stačiakampės), matavimo puodelis, kablys ir šaukštas

Trūkumai

dideli dydžiai, dėl kurių sunku naudotis mažose virtuvėse

dangtelyje nėra lango kepimo procesui peržiūrėti

2. Duonos gamintojo rangas - „Tefal PF6118“

„Tefal PF6118“ duonos aparatas

1600 W galios duonos aparatas „Tefal“ yra dar vienas pasiūlymas, kuris gali būti įdomus visiems naminio kepalo, batono, ciabattos, suktinukų, sluoksniuotos tešlos, taip pat makaronų ir uogienių mėgėjams. Šiuolaikiško dizaino ergonomiškas modelis patenkins reikliausius estetus, mėgstančius elegantiškus dalykėlius. Jis taip pat turėtų būti vertinamas ir visų pirma dėl savo turtingo funkcionalumo. Kepyklų gamintojas „Tefal“ siūlo iki 19 programų, kurios leidžia žymiai pagerinti darbą virtuvėje.

Prietaisas taip pat turi brošiūrą su daugybe receptų, kuris įkvepia ir palengvina atskirų kepinių paruošimą. Be receptų, kepykloje „Tefal“ taip pat yra naudingų priedų: 2 maišytuvai, 2 formos bagetėms, 2 plokščios formos, kepimo peilis, grotelės, teptukas, matavimo puodelis, kablys ir šaukštas. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į kitus „Tefal Bread Maker“ siūlomus patogumus. Vartotojo atsiliepimai rodo, kad jis taip pat vertinamas: atidėtas paleidimas (iki 15 valandų), ilga temperatūros priežiūra po išjungimo (iki 1 valandos), taip pat didelė maksimali talpa (1,5 kg).

Privalumai

ilgas temperatūros palaikymas po išjungimo

jis turi viršutinį ir apatinį kaitinimo elementą, dėl kurių tešla tolygiai kyla ir taip pat yra ruda iš viršaus

kepimo svorio nustatymas: 750 g, 1000 g, 1500 g

3 odos įdegio lygiai

langą dangtelyje, kad galėtumėte peržiūrėti kepimo procesą

Trūkumai

didelis dydis, kuris neveiks kiekvienoje virtuvėje

gana garsus darbas tešlą minkyti

viduje nėra apšvietimo

nėra labai intuityvus instrukcijų vadovas

3. Duonos aparatas - „Sencor SBR 1031“

„Sencor SBR 1031“ duonos aparatas

„Sencor 580W“ yra lengvai naudojama, visiškai automatinė kepimo mašina. Prietaiso vidus pagamintas iš metalo, o korpusas - iš plastiko, todėl duonos virimo aparatas yra palyginti lengvas (sveria 4,2 kg). „Sencor“ turi 12 programų, leidžiančių lengvai gaminti maistą, be naminės duonos, picų, spurgų, batono, suktinukų ir konservų. Mašina taip pat turi neslystančias kojas, kad jos veiktų stabiliai. Jame taip pat yra graduota taurė, kablys duonai mesti ir minkyti, receptai ar matavimo šaukštas. Be to, šis kepyklų gamintojas siūlo pasirinkti kepalo svorį (450g, 700g, 900g). Neabejotinas jo pranašumas yra ir palyginti žema kaina.

Privalumai

greito kepimo programa (90 minučių)

programa tešlai picoms, spurgoms, kruasanams ar batonams gaminti

lengva naudoti ir valyti

receptų knyga

galimybė kepti pyragus su džiovintais vaisiais ar sėklomis

garsinis signalas, informuojantis apie ingredientų, kuriems reikia mažiau kepimo laiko, naudojimą

uždelstas kepimas, kuris nustatomas po 10 minučių

palyginti mažas dydis

geras šilumos išlaikymas, kurio dėka tešla pakyla tolygiai

Trūkumai

maža galia neleidžia kepti rupios duonos - variklis gali perkaisti

nėra programos be glitimo

tik du odos įdegio lygiai: šviesus ir tamsus

tik vienas kepimo indas

Taip pat žiūrėkite mūsų: orkaitės reitingą!

4. Duonos gamintojas „Panasonic SD-ZB2512“

„Panasonic SD-ZB2512“ duonos gamintojas

„Panasonic“ kepėjas turi ergonomišką, modernaus dizaino korpusą, todėl tai yra ideali įtaisas daugeliui virtuvių. Šis 550 W prietaisas pritaiko savo programas prie aplinkos temperatūros, o tai taupo energiją. Kitas privalumas yra mielių, razinų ar džiovintų vaisių purkštuvas - jis tinkamu laiku prideda atskirų tešlos ingredientų, išlaisvindamas vartotoją nuo viso kepimo proceso kontrolės. Naudojami džiovinti vaisiai ne tik kapojami, bet ir tolygiai paskirstomi.

Gamintojas kepimo mašiną praturtino naujais receptais: kaimo ruginė duona, soda ir amatininkų duona. Galite pasirinkti kepalo dydį, taip pat plutos parudavimo laipsnį. Naudodamiesi 17 programų, galite pasigaminti puikios picos tešlos, įvairių rūšių duonos - įskaitant be glitimo, taip pat uogienes.

„Panasonic SD-ZB2512“

Privalumai

parudavimo laipsnio reguliavimas

skaitmeninis laikmatis (iki 13 valandų)

automatinis mielių / razinų dozatorius

palyginti mažas dydis

Trūkumai

triukšmingai dedant pupeles

nėra išsamių instrukcijų lenkų kalba

5. Kepėjas iki duona rangas - „Tefal PF 2208“

„Tefal PF 2208“ duonos aparatas

Paskutinis, taip pat vertas rekomenduoti, produktų sąraše yra kepyklų gamintojas „Tefal 2208.“ 650W įrenginyje įdiegta 17 programų, kurių dėka iš įvairių rūšių miltų galite sukurti daug kepinių. Produktai apima: rupius miltus, prancūzišką, ruginę duoną, įvairius pyragus, picas, sages, grybus ir makronus. Be to, gamintojas atsižvelgė į celiakija sergančių žmonių poreikius. „Tefal Bread Maker“ yra iki 3 programų be glitimo: skanios duonos be glitimo, challos be glitimo ir tešlos be glitimo. Prietaisas taip pat turi programas košėms, dribsniams ir uogienėms gaminti.

Gamintojas įtraukė brošiūrą su duonos ir kitų miltų gaminių receptais, kurių dėka kiekvienas kepimo entuziastas gali išsikepti savo mėgstamą duoną su puikiu rudumo laipsniu. Duonos aparato „Tefal“ vartotojai teikia teigiamų atsiliepimų, vertindami tai kaip gerą atsparumą karščiui, 17 skirtingų programų, kurios palengvina darbą virtuvėje, atidėto paleidimo funkciją, taip pat knygą su pyragų ir duonos be mielių receptais bei įkvėpimais.

„Tefal PF 2208“

Privalumai

atidėtas startas (iki 15 valandų)

3 laipsnių pluta paruduoja

kepinių svorio nustatymas (500g, 750g, 1000g)

patogus valymas (nuimamas pelėsis) + galima plauti indaplovėje

turi priedų: šaukštą, puodelį, kablį

Duonos gamintojas - pirkimo vadovas

bananų duona su šokoladu
šaltiniai: paleoglutenfree.com

Perskaitęs šį straipsnį kiekvienas šviežios, traškios duonos mėgėjas jau gali žinoti, kad jis turėtų rimtai apsvarstyti galimybę nusipirkti duonos virimo aparatą. Norint išsirinkti geriausią, verta susipažinti su funkcijų ir parametrų, lemiančių lengvą ir efektyvų darbą virtuvėje, svarba.

Galia prieš efektyvumą ir kepimo patogumą

Galia …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *