Patarimai

Reviews

  • Sulčiaspaudė ar spaustuvas?
  • Reitingas

Sulčiaspaudė arba spaustuvas - pagrindiniai skirtumai

Pirmiausia reikia suprasti, koks yra sulčiaspaudės ir sulčiaspaudės skirtumas. Pirmasis prietaisas naudoja didelį greitį, kad produktus sutrintų ant specialių sietų. Sulčiaspaudės dažniausiai naudojamos sutrinant kietus vaisius ir šakniavaisius bei jei norite pasigaminti didelį kiekį sulčių. Sulčiaspaudės veikia mažu greičiu, o sulčių komponentai įsukami į varžtą, kuris savo ruožtu spaudžia vaisius ir daržoves į koštuvą. Dėl to gauname tirštesnes sultis, kurioms būdinga daugiau skaidulų.

Ar norite sužinoti, koks bus geriausias sprendimas jums - sulčiaspaudė ar spaustuvas? Atsakymą tikrai rasite čia, čia pateikiamas 2021 metų sulčiaspaudžių ir sulčiaspaudžių reitingas su privalumų ir trūkumų aprašymu.

Geriausių sulčiaspaudžių ir sulčiaspaudžių reitingas

1. „Zelmer ZJP1600“ lėtaeigė sulčiaspaudė

Sulčiaspaudės pasižymi daug mažesne galia, nes norint efektyviai naudoti varžtą nereikia 500 ar 1000 W. Paprastai variklis yra 150 W, taip pat yra ir su Zelmer ZJE1200G. Lėta šios Lenkijos įmonės sulčiaspaudė gali lengvai apdoroti daugumą vaisių. Didžiausias greitis - 32 RPM, tačiau gali kilti sunkumų dėl sunkesnių gaminių. Pirkdami „Zelmer“, mes gauname standartinį rinkinį prietaiso ir dviejų indų pavidalu: minkštimui ir sultims. Abiejų indų talpa yra 1,4 litro, todėl jie idealiai tinka rytiniams pusryčiams.

„Zelmer ZJP1600“ lėtaeigė sulčiaspaudė

Didelis „Zelmer“ privalumas yra atbulinės eigos pavara, kuri yra labai naudinga, kai prietaisas yra užblokuotas dėl per daug kasetės. Atbulinė pavara neleis mums užkimšti sulčiaspaudės. Prietaisas yra vertikalus, todėl jį lengviau valdyti. Sulčiaspaudė arba spaustuvas - jų bendras trūkumas, kaip ir šio modelio atveju, yra lašelinės ribotuvo nebuvimas, tačiau jis pamažu tampa standartu tarp tokio tipo prietaisų. Sulčiaspaudės kaina svyruoja nuo 600 iki 700 zlotų, o tai yra daug daugiau nei kaina. Sulčiaspaudė „Zelmer“

  Zelmer ZJP1600 sultys, vaisiai ir daržovės

2. „Bosch MESM500W“ - tyli vaisių sulčiaspaudė

Kita įranga, kurią verta rekomenduoti, yra sulčiaspaudė „Bosch MESM500W“. Prietaisą jau išbandė daugelis vartotojų, nes šis modelis jau seniai buvo su mumis. Jis turi tokią pačią galią kaip ir „Zelmer“, tačiau gali veikti didesniu greičiu, iki 55 aps./min. Tokiu būdu jis geriau susidoroja su kietesniais produktais, o kai norime išspausti sultis, pavyzdžiui, iš vynuogių, jas paruošime greičiau. Neigiamai vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad vienu metu gaminsime mažiau gėrimų. Sulčių indas yra tik 1 l, o minkštimui - 1,3 l.

Bosch MESM500W sultys vaisiai daržovės imbieriniai obuoliai

„Bosch“ yra vertikalus tipas, tačiau jis turi lašėjimo stabdiklį, dėl kurio stalviršį palaikome švarų. Rinkinyje yra du skirtingi filtrai, kurių dėka galime pasirinkti, ar norime gauti tirštų sulčių, ar mums labiau patinka aiškesnė konsistencija. Palyginti su sulčiaspaudėmis, kiekviena lėtaeigė sulčiaspaudė bus tylesnė, tačiau „Bosch“ būdingas ypač tylus variklis. Jo dėka mes galime paruošti sultis pusryčiams nepažadinę visų namų ūkio narių. Labai vertinga funkcija yra apsauga nuo prietaiso paleidimo, jei jis nėra tinkamai sudėtingas. Tokiu būdu išvengsime nesėkmės. „Bosch“ yra 650 EUR.

Privalumai

didelis greitis - 55 aps./min

2 filtrai sulčių konsistencijai

Trūkumai

mažas sulčių indas - 1 l

3. Sulčiaspaudė - „Philips HR1889 / 70“

Trečias iš mažo greičio sulčiaspaudžių, kuriuos verta rekomenduoti, yra „Philips HR1889 / 70“ sulčiaspaudė. Įrenginio standartinė galia yra 150 W. Tai horizontalus tipas, todėl jis užima daugiau vietos virtuvėje. Tačiau didelis dydis turi savo privalumų, nes prietaisas yra stabilesnis. Jis taip pat turi neslystančias kojas. Be standartinės įrangos, tokios kaip dvi talpyklos (1l sultims ir 0,75l minkštimui) arba lašelinė, didžiausias „Philips“ privalumas yra ypač didelė produktų anga. 70 mm skersmuo leidžia įterpti didesnius vaisių ir daržovių gabalėlius, nereikia smulkiai supjaustyti kiekvieno produkto.

mažo greičio „Philips HR1889 / 70“

Išspaudimo efektyvumas yra 80%, o litrą sulčių gauname per mažiau nei 60 sekundžių sulčiaspaudę. Savo ruožtu prietaisą nuplauti po tekančiu vandeniu užtrunka 1,5 minutės. Paklausus sulčiaspaudės ar spaustuvo, daugelis šiuo metu tikriausiai atsakė į šį klausimą. Įranga suprojektuota taip, kad lengvai pašalintų visus nešvarumus, kuriuos sukelia suspaudimas. „Philips HR1889 / 70“ yra 750–810 EUR kainų intervale, todėl nėra pigiausias. Nepaisant to, daugeliui vartotojų tai yra vienas patogiausių sprendimų rinkoje.

„Philips HR1889 / 70“ sulčiaspaudė

Trūkumai

mažas sulčių indas - 1 l

4. „Zelmer ZJE1200G“ savaiminio išsivalymo sulčiaspaudė

Metas klasikai. Sulčiaspaudės „Zelmer ZJE1200G“ galia yra 500 W, kurios pakanka sultims paruošti iš daugumos esamų produktų. Veikimo režimas yra reguliuojamas. Subtilesnių ingredientų atveju mes neturime naudoti visos jėgos. Celiuliozės talpykla yra 1,5 talpos ir yra įmontuota, o rinkinyje taip pat yra talpykla paruoštoms sultims. Sulčiaspaudė „Zelmer“ turi putų separatorių, kuris susidaro veikiant prietaisui. Taigi krištolo skaidrumo sultys patenka į puodelį. Atskiras sulčiaspaudės dalis galima plauti indaplovėje, o tai yra daug lengviau, palyginti su senesniais modeliais, kuriuos reikėjo valyti rankomis.

Sulčiaspaudė „Zelmer ZJE1200G“

Dar vienas pliusas yra galimybė iš suluptų vaisių ir daržovių pasigaminti sulčių, o tai sutaupo daug laiko. Sulčiaspaudę „Zelmer“ galima įsigyti už prieinamą kainą, svyruojančią apie 250 EUR.

Sulčiaspaudė „Zelmer ZJE1200G“

5. „Philips Avance Collection“ sulčiaspaudė HR1922 / 20 - modernumas

Reitingą uždaro sulčiaspaudė „Philips Avance Collection“. Tai dar vienas sulčiaspaudės modelis, kuris tikrai vertas jūsų dėmesio. Sulčiaspaudė „Philips Avance Collection HR1922 / 20“ yra vienas galingiausių prietaisų rinkoje. 1200 W variklis praktiškai pašalina produktų, kuriuos norime paversti sveikomis sultimis, apribojimus. Dėl šios didelės galios sulčiaspaudė taip pat yra greita. Vienu metu galime paruošti iki 3 l sulčių. Visas prietaiso dalis, išskyrus variklį, galima patogiai plauti indaplovėje. Naudojimo patogumą užtikrina ir labai didelė gaminių anga, kurios skersmuo yra iki 80 mm.

Sulčiaspaudė PHILIPS HR1922 / 20

„Philips“ sulčiaspaudė įdomiai rūpinasi švara. Stalviršis nebus nešvarus, nes prietaisas turi lašelinį stabdį, kaip ir sulčiaspaudė „Zelmer“. Kita vertus, kai norime paruošti sultis iš dviejų skirtingų produktų, galime naudoti išankstinio valymo funkciją, kuri likučius pašalina sūkuriu. Tačiau būtinai naudokitės stūmiku.

Sulčiaspaudė PHILIPS HR1922 / 20

Svarbu tai, kad sulčiaspaudė PHILIPS HR1922 / 20 buvo stipriai atskirta nuo konkurentų. Šis dizainas buvo pripažintas „IF DESIGN AWARD 2017.“. „Philips“ sulčiaspaudė taip pat suteikia prieigą prie mobiliosios programos, reklamuojančios sveiką gyvenimo būdą. Įrenginį galima įsigyti maždaug už 600 EUR.

6. 1200W kolibris

geriausias kolibrių sulčiaspaudė

Sulčiaspaudė „Koliber“ yra praktiškas sprendimas, panašus į anksčiau aptartą „Transa Electronics“ gaminį. Gamintojo teigimu, 500W vardinės galios variklis gali pasiekti net 1200W didžiausios galios. Yra du jo sukimosi greičiai, kuriuos galima nustatyti naudojant prietaiso priekyje esančią rankenėlę. Į rinkinį įtrauktos minkštimo ir sulčių talpyklos yra atitinkamai 1,5 ir 0,7 litro talpos. Patvarumą ir atsparumą pažeidimams užtikrina tvirtas nerūdijančio plieno korpusas. Jis yra gana gerai pagamintas, o sidabrinę ir juodą viso įrenginio spalvas galima laikyti neutraliomis ir elegantiškomis. „Koliber“ gaminio kaina buvo apie 150 EUR, todėl jis patenka į žemą kainų intervalą. Be konteinerių, rinkinyje yra, žinoma, stūmiklis ir dangtis, bet ir valymo šepetėlis. Gamintojas šį modelį aprūpino trimis apsaugomis: nuo perkaitimo, nuo užvedimo be dangčio ir netinkamo konstrukcijos surinkimo atveju. Taigi tai yra visiškai saugus produktas.

Privalumai

Pridedamas valymo šepetys

Trūkumai

Nominali variklio galia gali būti didesnė

7. „Lehmann Popjuice“ sulčiaspaudė

„Lehmann Popjuice“ sulčiaspaudė

Šis galingas 1000 W „Lehmann“ sulčiaspaudė yra pigi, lengvai naudojama ir pasižymi gerais parametrais. Ant tvirto korpuso yra tik viena rankenėlė, kuri yra ir jungiklis, ir variklio sūkių dažnio reguliatorius. Galima pasirinkti iš dviejų nustatymų: greitas ir lėtas. Maksimalaus greičio režime variklis sukasi 19 000 kartų per minutę, o tai yra puiki vertė. Produktas vadinamas atskiru 1700 ml talpos celiuliozės indu ir 1 litro talpos sulčių ąsočiu. Panaudoję prietaisą, galime plauti indaplovėje esančius plastikinius elementus. Dėl to gaminį lengva prižiūrėti. Sulčiaspaudėje yra anga 75 mm skersmens vaisiams įterpti. Didžiausias triukšmo lygis, išmatuotas decibelais, turi tą pačią vertę. Kitas privalumas bus gana didelis svoris - 4,3 kg. Jis stabilizuos gaminį veikimo metu. Tačiau jį nešioti gali būti šioks toks skausmas. Už šią galingą sulčiaspaudę sumokėsime apie 180 EUR. Tai tikrai priimtina kaina.

Privalumai

Geras kokybės ir kainos santykis

Didelė galia ir greitis

Didelė celiuliozės talpos talpa

Trūkumai

Didelis svoris gali būti problema, jei dažnai nešiojate sulčiaspaudę

8. „PHILIPS Viva“ kolekcija HR1855 / 70

  „PHILIPS Viva“ kolekcija HR1855 / 70

Šį „Philips“ sulčiaspaudę galime atpažinti iš neįprastos formos. Ovalo forma yra iš dalies permatoma ir iš dalies nudažyta juoda spalva. Vertikalus dizainas, kad ši 800 W sulčiaspaudė bus puikus dekoratyvinis mūsų virtuvės elementas. Prietaiso talpa yra 2 litrai. Išankstinis valymas yra viena iš įdomių funkcijų. Tai daroma pilant vandenį per specialų stūmiklį. Tai sukuria fontaną, kuris skalauja interjerą ir pašalina nešvarumus nuo paviršiaus. Tačiau tolesnis, kruopštus valymas bus labai greitas. Taip yra dėl minkštųjų indo šonų lygių paviršių. „Philips“ sulčiaspaudė turi 700 W galios variklį, kuris gali dirbti bet kokį darbą. Įrenginį pirksime maždaug …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *