Patarimai

Reviews

1. Kokią užuolaidą rinktis namams? Kokios yra užuolaidų rūšys?

Žakardo užuolaidos

Žakardo užuolaidos yra puiki kokybėlabai elegantiškas ir tuo pačiu patvarus. Žakardas suteikia didelių galimybių gaminant užuolaidas, nes tai gali būti viena ar daugiasluoksnė. Žakardo užuolaidos jie visai nesiglamžotodėl jiems nereikia valandų, praleistų juos lyginant.

Užuolaidos iš voile

„Voile“ yra medžiaga, kuri yra labai erdvus, subtilus ir lengvas. Štai kodėl šydus lengva apšaudyti, todėl galite juos išdėstyti įvairiais būdais. Jie puikiai tinka svetainei ar valgomajam, nes praleidžia daug šviesos.

Organzos užuolaida

„Organza“ yra erdvus, labai lengvas ir skaidrus audinys, dažnai naudojamas kuriant eterines vestuvių dekoracijas. Tačiau jis gali būti naudojamas gaminant užuolaidas, tada organzos užuolaidos praleidžia daug šviesos.

Satininė užuolaida

Satininės užuolaidos gali būti šilkinės, tada jos yra brangesnės, arba medvilnės-poliesterio. Nepaisant vyraujančios medžiagos, satino užuolaidos turi matinę lango pusę ir blizgančią išorinę pusę. Satinas, deja, mėgsta raukšlėtis, todėl po kiekvieno plovimo jį reikia kruopščiai išlyginti.

Užuolaidos nuo markizės

Markizė yra medžiaga, iš kurios gaminamos įvairios užuolaidos - lygios, siuvinėtos, siuvinėtos, su dideliu ar mažu pynimo tankiu. Dėl to tentas tampa minimalistinis ir lygus, taip pat išsiuvinėtas raštais. Dėl skirtingo sruogų tankio tentinės žaliuzės gali daugiau ar mažiau praleisti šviesą.

Skydinės užuolaidos

Tai ne kas kita, o užuolaidos iš mažesnių fragmentų vadinamųjų skydai. Jie dažnai turi įvairius siuvinius ar siuvinėjimus ant plokščių, todėl jie yra avangardiškesnė klasikinių užuolaidų versija butui.

Užuolaidos su kubiniu cirkoniu

Užuolaidų modeliai su įsiūtu kubiniu cirkonio oksidu bus puikus pasirinkimas bet kuriam blykstės entuziastui kambaryje. Tačiau būkite atsargūs - su kubiniu cirkonio oksidu labai lengva persistengti ir kirsti kičo sieną!

Užuolaidų makaronai

Taip, jūs perskaitėte teisingai - makaronai! Kažkada audra užkariavo lenkų salonus, dabar retkarčiais matomus languose. Makaronų užuolaidos gali būti ištisos (arba pusės) virvelės, kurios sudaro užuolaidos sieną. Deja, jie labai lengvai susipainioja ir sutrinka.

Romėnų žaliuzės

… tai yra užuolaidos, uždarytos roletų pavidalu. Jų yra įvairių spalvų ir apdailos. Galite pasirinkti modelius, kurie šiek tiek praleidžia šviesą arba yra subtilūs ir beveik visiškai skaidrūs.

Pavydas

Zazdrostki, trumpos užuolaidos, pritaikytos prie lango pločio. Jie pakabinami ne ant užuolaidų strypo, o ant aliuminio strypo su reguliuojamu ilgiu. Jų surinkimas yra labai greitas ir paprastas, todėl šiek tiek pasistengę galite atidaryti virtuvės langą su užuolaida.

2. Kokią užuolaidą pasirinkti? Užuolaidų reitingas

Voile užuolaidos su lambrequin - 150 x 150 cm

lamberkino užuolaida virtuvei ir svetainei

Paruošta pakabinti šydo užuolaida. Jame yra dvi juostelės, kurių kiekviena baigta lanku, kuri atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją, bet ir reguliuoja skydo ilgį. Užuolaidos viršuje yra minimalistinis, permatomas dekoratyvinis lambrequin.

Privalumai

yra įvairių spalvų variantų

galimybė reguliuoti užuolaidos aukštį juostomis.

Trūkumai

nėra reguliuojamo pločio

Asimetriška uždangos uždanga - 370 x 150 cm

uždangos uždanga

„Lima“ modelis yra užuolaida su kokonu, pritvirtinta ant kabliukų, varlių ar tiesiai ant užuolaidų strypo. Jis yra reguliuojamas pločio, todėl tinka ant užuolaidų strypo, kurio ilgis yra nuo 130 cm iki 210 cm.

Privalumai

kokonas gali būti dedamas kairėje arba dešinėje pusėje

yra daug spalvų

jis turi juostą, reguliuojančią užuolaidos plotį.

Trūkumai

nėra reguliuojamo ilgio

Žakardo užuolaida metrais

Žakardo užuolaidos metrą

Žakardo užuolaidos yra įvairių dizainų, tačiau visos jos yra baltos. Užuolaidos aukštis yra 250 cm, tačiau ją galite nusipirkti tik pagal metrą. Šis modelis neturi apsiūtų šonų, nes yra supjaustytas tiesiai iš ritinio.

Privalumai

maža audinio metro kaina

yra daugelio dizainų

Gėlių užuolaida su dvigubu kokonu

gėlių užuolaidos svetainei

Užuolaida, pagaminta iš tuštumos, paruošta kabinti ant lango. Jis turi gėlių motyvą ant kokonų ir lygią baltą užuolaidą viduryje su romantišku puošmena. Užuolaida tinka ant užuolaidų strypų nuo 220 cm iki 300 cm ilgio, o prisiūta juosta palengvina užuolaidos pločio reguliavimą.

Privalumai

turi reguliuojamą plotį

yra daug spalvų

praleidžia daug šviesos ir tuo pačiu suteikia privatumo

Trūkumai

nėra reguliuojamo užuolaidos ilgio

Užuolaida su gėlių šydu

gėlių užuolaidos

Paruošta užuolaidėlė, pagaminta iš voile, maks. 400 cm x 155 cm. Jį sudaro du voile sluoksniai: baltas, apipjaustytas apvadu ir šoninis, subtilaus gėlių rašto. Dėl įsiūtos juostos galite reguliuoti užuolaidos plotį.

Privalumai

turi reguliuojamą plotį

yra įvairių spalvų variantų

Trūkumai

nėra reguliuojamo užuolaidos ilgio

Užuolaida pagaminta iš CORDOBA voile su papildoma guma

šydas su gipiūra

Dekoratyvi, balta uždanga. Joje yra prisiūta užuolaidos raukšlėjimo juosta, leidžianti reguliuoti plotį. Be to, jis yra apdailintas blizgančiais vamzdžiais ir nėrinių gipuru. Užuolaidos plotis yra maks. 400 cm, o jo aukštis - 155 cm.

Privalumai

pasiūtas atkreipiant dėmesį į detales

praleidžia daug šviesos, tačiau leidžia privatumą

Trūkumai

galima tik viena spalva

nėra reguliuojamo užuolaidos ilgio

Užuolaidos su BREMA plokštėmis

elegantiška užuolaida

Langų užuolaidos, pagamintos iš skirtingų spalvų veltinio ir veltinio derinio. Užuolaidos plotis yra 180 cm, o aukštis - 150 cm. Be to, jis turi elegantiškus, kabančius kristalus.

Privalumai

audinio viršuje yra lipni juosta

yra daug spalvų

Trūkumai

galima tik viena spalva

užuolaidų plotis ir aukštis nėra reguliuojami

Minimalistinė užuolaida iš lygios voile

Minimalistinė užuolaida

Ilga užuolaida, 230 x 140 cm, pagaminta iš baltos voile. Jis neturi dekoracijų, todėl yra universalus ir stilingas. Užuolaidoje yra papildomų kilpų, leidžiančių ją pritvirtinti ant užuolaidų strypo.

Privalumai

minimalistinis ir puikus daugeliui interjerų

praleidžia daug šviesos

Trūkumai

uždanga labai ilga

galima tik baltai

Trumpa uždanga, užbaigta kubiniu cirkoniu

užuolaidos su kubiniu cirkoniu

Užuolaidos, pagamintos iš vienspalvės, lygios voile, su papildomu apipjaustymu cirkoniais. Užuolaidos plotis yra 300 cm, o ilgis - mažiau nei 120 cm. Užuolaidos viršus baigtas subtiliai susiraukšlėjusia audinio juostele.

Privalumai

dekoruotas elegantišku kubiniu cirkoniu

Trūkumai

užuolaidos yra tik vienos spalvos

Trumpa lambrekino užuolaida

Elegantiška trumpa lambrekino užuolaida

Užuolaidos puikiai papildo ilgas užuolaidas. Pagaminta iš lygaus, permatomo, balto voile ir apdailinta satino apdaila, kurios spalvą galite pasirinkti. Užuolaidos plotis yra 300 cm, o aukštis yra mažesnis nei 75 cm.

Privalumai

plotis gali būti individualiai reguliuojamas

Trūkumai

uždanga yra trumpa, todėl nesuteikia privatumo

nėra reguliuojamas ilgio

Nepermatomas virtuvės pavydas

pavydi virtuvei

Puiki virtuvės užuolaida. Pavydas nemato, tačiau kambario netemdo. Galimas vienos spalvos variantas - pilki taškai baltame fone. Pirkdami galite pasirinkti viršutinę arba apatinę žymą, kurios aukštis yra atitinkamai 60 arba 42 cm.

Privalumai

galite pasirinkti, kokį pavydą norite įsigyti: viršuje ar apačioje

galite pasirinkti žymos plotį, nes ji yra pritaikyta

Trūkumai

Pavydėtiną galvos juostą turite nusipirkti atskirai

galimas tik vienas spalvų variantas

3. Kodėl jums reikia užuolaidų namuose?

Jūs tikriausiai stovite prieš pirkdami naujas užuolaidas savo namams ir negalite būti tikri, ar būtent šias užuolaidas norite įsigyti. O gal geriau rinktis užuolaidas, žaliuzes ar žaliuzes? Kodėl verta pirkti užuolaidas?

Švelni šviesa ir privatumas

Užuolaidos svetainėje arba valgomajame jie turi didelį pranašumą virš užuolaidų ar žaliuzių. Būtent, jie tuo pačiu metu praleido į kambarį didelį kiekį šviesos suformuoti elegantišką barjerą tarp praeivių akių ir tavo buto.

Klasikinės žaliuzės ar ilgos užuolaidos nesuteikia jums per didelio pasirinkimo. Galite juos atskleisti, įgyti šiek tiek šviesos ir būti tikri, kad niekas neslepia nuo kitapus gatvės esančio kaimyno. Taip pat galite šešėlį langą, kad apsisaugotumėte nuo pašalinių akių, tačiau kambaryje taip pat sukuriate niūrią atmosferą. Su užuolaidomis jūs gaunate abu.

Stilingas interjero papildymas

Tačiau niekas netrukdo derinti, pavyzdžiui, nepermatomas užuolaidas su eterinėmis užuolaidomis. Tada gausite ir toliau intymumasir šviesiai, spindintis interjeras. Tada būtų gerai, jei ne vienai užuolaidai būtų tinkamas užuolaidų strypas ar bėgiai.

Tačiau kai kurie užuolaidų modeliai yra trumpi ir nesuteikia tokio artumo. Tokiu atveju jie veikia daug geriau lango apdailakuris gražiai aprengia lango rėmą. Dekoratyvinės užuolaidos gali turėti papildomas siuvinėjimas, dekoratyviniai apipjaustymai, mirguliuodamas cirkonio ar mielas lankai.

Šiuolaikinės užuolaidos

4. Šiuolaikinės užuolaidos - kas jas apibūdina?

Būkime atviri - užuolaidos nebūtinai siejamos su avangardu ir šiuolaikinio interjero dizainas. Užuolaidos su geometriniais atspaudais, metalinės žaliuzės ar dienos ir nakties žaliuzės yra daug modernesnės. Taigi, kokių užuolaidų ieškotiintegruoti juos į avangardinį interjerą?

Šiuo atveju verta siekti minimalistinių užuolaidų; jokių siuvinėjimų, perdėtos dekoracijos ar siūti. Lygus voile, šiurkštesnis atlasas ar net Romėnų žaliuzės bus labai geras pasirinkimas šiuolaikinėms erdvėms. Neįprasto leidimo užuolaidos, t makaronaitoli nuo tradicinių užuolaidų.

5. Virtuvės užuolaidos - patarimai dėl išdėstymo

Virtuvėje nėra praktiška turėti virtuvėje ilgų užuolaidų ar roletų, kuriuos sunku nuimti ir išvalyti. Subtilūs yra daug geresni užuolaidos palangei būti trijų ketvirčių lango ilgio.

Toks užuolaidų aukštis padarys jie netrukdys gaminant maistą. Be to, užuolaidos dėl savo lengvos ir erdvios medžiagos jie tiek nesugeria …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *