Patarimai

Reviews

Geriausių kapsulinių kavos virimo aparatų reitingas

Kurį kapsulių gamintoją turėtumėte pasirinkti? Kokie yra tipai?

Negalite pasirinkti kapsulės aparato, nežinodami jų tipų. Kokių kavos aparatų modelių galite rasti parduotuvėse?

„One Touch“ kapsulių aparatas

Kapsulinis kavos aparatas su „One Touch“ technologija leidžia paruošti tirpią kavą vienu mygtuku. Tokio tipo aparatai yra šiek tiek brangesni, tačiau turi paruoštas programas įvairių rūšių kavai ruošti.

„Nespresso Dolce Gusto“ kapsulių aparatas

Vienas populiariausių kapsulinių kavos aparatų gamintojų - „Nespresso“. Dolce Gusto yra abuautomatiniai ir rankiniai kapsuliniai kavos aparataikiekviename iš jų įrengta aukšto slėgio sistema. Jie išsiskiria šiuolaikišku dizainu ir mažu dydžiu.

„De’Longhi“ kapsulinis kavos aparatas

Populiarus tarp naminių kavos virimo aparatų, De’Longhi nepamiršo ir kapsulinių kavos gerbėjų. Jų kūrėjai yra kSuderinamas su „Nespresso“ kapsulėmis. „De’Longhi“ modeliai išsiskiria klasikiniu dizainu, dideliu spalvų pasirinkimu arba integruotomis (daugelyje modelių) pieno tara.

Kapsulių aparatas „Tchibo Cafissimo“

„Tchibo“ siūlo abi pilno dydžio „Classic“ kavos aparatai, taip pat mažesni „Mini“ versijos. „Tchibo“ kapsulės kavos aparatai yra įvairių spalvų, yra funkcionalūs ir prieinami.

Espresso kavos aparatas - „Philips Senseo“

… tai yra kavos aparatas, kuris kavai paruošti naudoja ankštis, kitaip vadinamas ankštimis ar pagalvėlėmis. Bent jau paketėliai jie primena tradicines kapsules, jie neturi plastikinių pakuočių, a yra uždarytos filtravimo popieriuje. Taigi skirti paketėliai ekologiškesnė, sveikesnis, bet ir pastebimai pigiau! Jiems vis dar reikia specialaus ankštimo aparato, kaip ir kapsulių, o kavos skonių pasirinkimas yra pastebimai mažesnis. Jie taip pat retai būna stacionarūs.

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis kapsulės aparatą?

Parametrai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį renkantis kapsulės aparatą, yra šie:

Kavos slėgis ir galia

Kapsulių aparatai pirmiausia skiriasi kavos ruošimo stiprumu ir slėgiu. Abu parametrai lemia kaip greitai aparatas paruoš kavą ir ar ji bus tinkamai paruošta. Kuo jis aukštesnis, tuo greičiau vanduo yra kaitinamas (kaip taisyklė) ir kava paruošiama akimirksniu. Kita vertus, mes turime spaudimą jis neturėtų būti žemesnis nei 9 barai, kuri yra ideali vertė norint išgauti visą kavos aromatą. Paprastai slėgis svyruoja nuo 15 iki 19 barų, todėl galite būti tikri, kad kava bus tobula.

Pieno putotojas

Paruoštos kavos kapsulės taip pat yra pieno variantų, t. Y. Jos leidžia paruošti švelnią kavą su pienu be … pieno! Tačiau niekas negali pakeisti latte macchiato, café au lait, cortado arba plokščias baltas su tikru ar veganišku pienu. Pieno putotojas garantuoja tobulą, kreminę putą ir aksominę kavos struktūrą.

Kavos rūšis kapsulėse

Prieš priimdami sprendimą dėl konkretaus kapsulės kavos aparato modelio, įsitikinkite, kad kavos aparato gamintojo siūlomos kapsulės yra skanios ir atitinka jūsų rytinės kavos įvaizdį. Pažvelkite į kapsulės pasiūlymą ir išbandyti jų skonį per kitą apsilankymą buitinių prietaisų parduotuvėje.

Pažiūrėk

Kavos aparatai, gaminantys ypatingą dėmesį detalėms, džiugina akis - įsitikinkite, kad jūsų būsimas kapsulinis kavos aparatas yra ne tik funkcionalus, bet ir puikus atitiko atmosferą virtuvėje. Laimei, tai nėra problema, nes rasite abu šiuolaikiški, beveik futuristiniai modeliaitaip pat minimalistinius, kurie netrikdo virtuvės dekoro, tačiau jį gražiai papildo.

Galimybė naudoti daugkartines kapsules

Įsitikinkite, kad jūsų kapsulės aparato modelis yra leidžia naudoti pakaitalus ir daugkartines kapsules savaime užpildyti. Tokios kapsulės yra didžiulis santaupas, o tuo pačiu ir dar didesnis mėgstamų kavų pasirinkimas, nes jas galite užpildyti praktiškai bet kokia kava ir nesate priklausomi nuo to, ką siūlo gamintojas.

Kurį kapsulių gamintoją turėtumėte pasirinkti? Kapsulės gamintojo palyginimas ir eiliškumas

1. „De’Longhi Nespresso EN355.GAE Expert & Milk“ - kapsulių aparatas su pieno putotoju

„De'Longhi Nespresso Expert & Milk“ - kapsulių aparatas su pieno putotoju

Automatinis kapsulių aparatas iš „Nespresso Expert“ serijos. Kavos aparatas siūlo 19 barų slėgį, 2090 W galią ir greitą šildymą termobloku. „Expert & Milk“ siūlo net keturių dydžių taures, galimybę pasirinkti kavos temperatūrą ir jos tūrį, taip pat daugybę elektroninių signalizacijų, primenančių užpildyti vandenį, ištuštinti kapsulės indą ar nukalkinti prietaisą. Šį kavos aparatą išskiria „Bluetooth“ funkcija, leidžianti atidžiai stebėti kavos aparatą, planuoti kavą konkrečiam laikui ar prisiminti mėgstamus nustatymus.

Privalumai

1,1 l talpos didelis vandens indas

įrengtas putojantis karštas ir šaltas pienas bei vanduo

labai greitas apšilimo laikas

turi didelę talpyklą panaudotoms kapsulėms

automatinis prietaiso išjungimas po 9 minučių

Trūkumai

leidžia išvirti kavą tik iš kapsulių

2. Kapsulių aparatas „Krups KP123B Dolce Gusto MiniMe“ - kapsulės aparatas mažai virtuvei

„Krups Dolce Gusto MiniMe“ - kapsulės aparatas mažai virtuvei

„Krups“ automatinis kavos aparatas „Nescafe“ kapsulėms. Jo slėgis yra 15 barų, o galia - 1500 W. Vandeniui pašildyti ji naudoja ilgą laiką kaitinančią valtį, tačiau taip pat palaiko optimalią vandens temperatūrą.

Privalumai

kompaktiški matmenys ir lengvas svoris

kaina žemesnė nei 300 EUR

0,8 litro vandens talpa

turi taupymo režimą ir automatinį išjungimą

Trūkumai

aparatas kavą verda tik iš „Nescafe“ kapsulių

neturi pieno putotojo

3. „Tchibo Cafissimo Mini“ - kompaktiškas kapsulinis kavos aparatas

„Tchibo Cafissimo Mini“ - kompaktiškas kapsulinis kavos aparatas

Elegantiško dizaino kapsulinis kavos aparatas, tinkantis bet kuriai virtuvei. Jo galia yra 1500 W, o jo slėgis yra 15 barų. Espresso kavos aparatas „Cafissimo Mini“ turi trijų pakopų kavos virimo funkciją, priminimą apie nukalkinimą ir arbatos ruošimo galimybę.

Privalumai

elegantiškas dizainas ir ekonomiški matmenys

tinka mažiems puodeliams ir aukštiems vėlyviesiems macchiato akiniams

Trūkumai

vandens rezervuaro talpa yra mažesnė nei 0,6 l

jame nėra indo ir pieno putojimo priemonės.

4. „Krups Lumio KP 1308“ - modernaus dizaino kapsulinis kavos aparatas

„Krups Lumio KP 1308“ - modernaus dizaino kapsulinis kavos aparatas

Automatinis slėgio kavos aparatas „Nescafe“ kapsulėms. Jam būdinga 1500 W galia ir 15 barų slėgis. Deja, šiame „Lumio“ modelyje nėra nei reguliuojamo kavos kiekio, nei papildomo pieno putojimo. Tačiau jis turi energijos taupymo režimą, automatinį išsijungimą ir kavos virimo iki 300 ml funkciją.

Privalumai

kavos paruošimas trunka tik 30 sekundžių

jis turi automatinį nukalkinimo signalą

įrengta XL funkcija, skirta virti dideles kavas

1 litro vandens indas

Trūkumai

nėra įmontuoto pieno putojimo aparato

nėra panaudotų kapsulių talpyklos

nėra galimybės koreguoti tokių parametrų kaip stiprumas ar išvirtos kavos kiekis

5. „De’Longhi Nespresso EN110.BAE“ - kapsulių aparatas su pieno putojimo funkcija

„De'Longhi Nespresso EN110.BAE“ kapsulinis kavos aparatas su pieno putojimo funkcija

1260 W galios ir iki 19 barų slėgio „De’Longhi“ kavos aparatas. Dėl vandens kaitinimo termobloku kavos aparatas labai greitai paruošia kavą. Jame yra papildomas „Aeroccino 3“ pieno putotojas ir reguliuojamas kavos kiekis arba padėklo aukštis.

Privalumai

turi papildomą pieno putojimą „Aeroccino3“

galimybė pasirinkti kavos kiekį

sulankstomas dėklas leidžia naudoti aukštus akinius iki 13 cm

Jame yra energijos taupymo funkcija ir automatinis išsijungimas po 9 minučių

Trūkumai

vandens indo talpa yra 0,8l

6. „De’Longhi MINI ME EDG155.BG“

„De'Longhi MINI ME EDG155.BG“

Šis labai stilingas ir akį traukiantis kapsulinis kavos aparatas turi vertikalią struktūrą, kurioje visi prietaiso elementai yra gražiai išdėstyti. Juoda, - pilkos spalvos yra neutralios ir universalios. Jo dėka šis kapsulių gamintojas puikiai atrodys bet kurioje virtuvėje. Prietaisą reikia pagirti už itin kompaktiškus matmenis - 24 cm aukščio ir 16 cm gylio, 30,5 cm pločio. Nepaisant to, automatinis kavos aparatas turi galingą siurblį, galintį sukurti 15 barų slėgį, ir gana erdvų vandens rezervuarą - jo tūris yra 0,8 l. Priekyje yra kapsulės dėklas ir slankiklis, skirtas reguliuoti patiekiamo gėrimo dydį. Kita vertus, norint išvirti kavą reikia paspausti tik vieną mygtuką. Todėl šio mašinos modelio valdymas yra labai paprastas ir intuityvus. Kitas privalumas yra patraukli kaina, kuri yra mažesnė nei 200 EUR.

Privalumai

Geras kokybės ir kainos santykis

7. Krups Dolce Gusto Infinissima

Krups Dolce Gusto Infinissima

Kapsulinis kavos aparatas „Dolce Gusto“ išsiskiria unikaliu dizainu. Prietaiso dizainą sudaro tvirtas pagrindas ir labai plonas korpusas aplink vandens rezervuarą, virš kurio yra padėklas kapsulėms su piltuvu. Visa tai yra kompaktiškas ir lengvas, todėl galime lengvai perkelti savo kavos aparatą iš vienos vietos į kitą. Gamintojas gali pasigirti labai malonia ir paprasta operacija. Įdėję kapsulę, paspauskite svirtį, kad išpilstytumėte vandenį. Kai puodelis bus pilnas, grąžinkite svirtį į pradinę padėtį. Kapsulių aparatas gali generuoti aukštą slėgį - iki 15 barų. Į vandens rezervuarą supilkite 1,2 l skysčio. Šildymo sistema vandens temperatūrą pakelia per 40 sekundžių, neatsižvelgiant į pagamintos kavos kiekį. Tarp svarbių funkcijų taip pat verta paminėti puodelio stovo aukščio reguliavimą dviem žingsniais ir galimybę automatiškai išjungti prietaisą po 5 minučių neveikimo. Šio įrenginio kaina nesiekia 200 EUR.

8. TCHIBO CAFISSIMO EASY kapsulinis kavos aparatas

Kapsulinis kavos aparatas „TCHIBO CAFISSIMO EASY“

„Tchibo“ kapsulinis kavos aparatas yra masyvus modelis, pasižymintis puikiais parametrais. Jo šildytuvo galia yra 1250 W, todėl 650 ml vandens greitai sušildys. Vartotojas turi papildomą galimybę koreguoti užpilamos kavos kiekį nuo 30 iki 250 ml. Įdomus variantas yra galimybė …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *