Amerikos institutas jau 20 metų skelbia spalvą, kuri vyraus per ateinančius dvylika mėnesių. Kultūroje, mene, madoje, interjere ir net socialiniuose tinkluose. Todėl atėjo laikas atsisveikinti su įkvepiančia, tačiau gana liūdna „Ultra Violet“ („Pantone“ atranka 2018). Pasveikinkime naują, pozityvų ir energingą „Living Coral“!


„Pantone“ institutas „Gyvojo koralo“ spalvą apibrėžė taip: „teigiama, energinga, bendraujanti, jaudinanti, skatinanti nerūpestingą veiklą, įkūnijanti mūsų įgimtą optimizmo ir džiaugsmingų tyrinėjimų poreikį“. Palaikyti vaizduotę ir kūrybiškumą, tačiau kartu tai buvo gana tamsi spalva.su vasaros nerūpestingumu Tik klausimas, kaip tai įterpti į namo interjerą?

Su kokiomis spalvomis atitinka „Pantone 2021“ pasirinkimas?

„Living Coral“ yra šiltų atspalvių mišinys: oranžinė, raudona, rožinė ir auksinė. Tai taip pat atitinka juos ir puikiai atrodo jų apylinkėse. Kita vertus, tokiomis spalvomis dekoruotą interjerą daugelis laikys neturinčiais išraiškos ir charakterio. Todėl jaučio akis gali būti Pantone pasirinkimo ir kontrastingų spalvų derinys, primenantis tropikus ar rojaus salas. Turkis, tamsiai mėlynas, mėlynas, žalias butelių ar šiaudų smėlis suteiks kambariui nepakartojamą charakterį ir natūralią išvaizdą. Tačiau rudos ar madingos pilkos spalvos mėgėjams energingas koralų atspalvis atgaivins ir sugadins ramų, prislopintą interjerą.

gyvas koralų biuras su spalvingais aksesuarais, žalia kėde ir spalvingais paveikslais
šaltinis: dwell.com

Priedai „gabena“ Gyvąjį koralą

Aksesuarai yra lengviausias būdas greitai pakeisti interjero dizainą, suteikti jam norimą charakterį ir … pristatyti naują „Pantone 2021“ spalvą. Vazos, pagalvėlės, gėlės, kilimai ar užvalkalai sofai ar lovai - tai tik kelios idėjos kaip „Living Coral“ pagalba pridėti šiek tiek teigiamos bet kokios interjero energijos. Šiltas koralų atspalvis taip pat primins koralų rifą, kuris yra labiausiai žaviuose ir egzotiškiausiuose pasaulio regionuose. Dėl to svetainėje ar miegamajame atsiras atostogų atmosfera, palanki idiliškam, palaimingam poilsiui.

pantone spalva gyvenamajame kambaryje su smėlio ir rudos spalvos švelnių spalvų baldais
šaltinis: purewow.com

Nuo sienų tekanti energija

Nudažydami net vieną iš sienų koralų atspalviu, galite pagyvinti visą interjerą. Tačiau geriau atidžiai pristatyti kitas spalvas, o likusias sienas geriausia palikti vienos neutralios spalvos, pavyzdžiui, baltos. Dėl to svetainėje bus sukurta unikali erdvė, kuri bus naudinga leidžiant laiką su šeima ir draugais. Galų gale, pasak Pantone, „Living Colar“ spalva yra labai „bendraujanti“, o tai rodo, kad tai gali būti puikus pasirinkimas gyvenamajam kambariui.

gyvas koralas ant sienų su smėlio spalvos kėde ir baltu stalu su auksiniais aksesuarais
šaltinis: thistlewoodfarms.com

„Pantone“ spalva yra būdas patekti į šiuolaikišką, madingą svetainę

Jei sutvarkysite svetainės erdvę, galite šiek tiek pašėlti ir pabandyti nusipirkti tamsiai mėlyną sofą, turkio spalvos komodą ar smaragdo spintą. Šie baldai atrodys pribloškiamai koralų sienos fone. Taip pat galite atlikti atvirkštinį manevrą, ty pasirinkti vieną iš tokių koralų spalvos baldų ir derinti su aukščiau paminėtų spalvų fonu. Be to, dalyvaujant geltoniems, rausviems ar auksiniams aksesuarams, pavyzdžiui, pagalvėlėms, kilimams, vazoms ar veidrodžių rėmams, galite sukurti modernią, madingą erdvę. Elegantiška apdaila, įnešanti dar daugiau gamtos į interjerą, bus žalios, lapinės gėlės ar nuostabios palmės. Pastarojo dėka pasijusite lyg egzotiškame sode.

koralų spalva ant sienos su smėlio spalvos sofa ir rausvomis pagalvėlėmis
šaltinis: marthastewart.com
koralų spalva ant sienų - gyvas koralas - su šunimi, gulinčiu ant atniko kilimo, ir egzotinių augalų
šaltinis: designsponge.com

Ar „Living Coral“ veiks miegamajame?

Miegamajame koralų atspalvis gali būti energinga nata, kuri kiekvieną rytą teigiamai sureguliuos namų ūkį likusiai dienos daliai. Šiuo tikslu verta kambarį laikyti baltą arba pilką, o tuo pačiu pridėti „Living Coral“ akcentą antklodės, galvūgalio, puraus kilimėlio ir užuolaidų pavidalu. Taip pat galite išbandyti šios spalvos tualetinį stalą ar spintą. Jei norite gauti interjero su tikra energija, verta drąsiau pristatyti „Living Coral“, derinant jį su jau minėtu turkiu arba smaragdo žaliu. Toks miegamasis įgaus išraiškingumo ir atmosferos tiesiai iš rojaus salos.

žemės spalvos, naudojamos miegamajame, kurioje dominuoja koralai ir pilka spalva
šaltinis: pinterest.co.uk

O kiti kambariai?

Pasak Pantone, 2021 metų spalva taip pat puikiai tiks vonios kambaryje ir virtuvėje. Abu kambariai pagyvins ir tuo pačiu suteiks gaivumo ir optinio erdvumo. Čia taip pat galite išbandyti atskirus spalvų akcentus, tokius kaip stalas, kėdės, užuolaidos, veidrodžių rėmai, rankšluosčiai ar aksesuarai, arba priversti „Living Coral“ dominuoti visame kambaryje. Ant vienos iš sienų taip pat galite įdėti plyteles (arba dažyti esamas) šia gaivinančia spalva ir pasirinkti kontrastingus priedus. Koralų spalvą taip pat galima kontrabandoti tapetais.

vonios kambarys su gyvomis koralų spalvomis su baltomis plytelėmis ir juodais aksesuarais baterijų pavidalu
šaltinis: topbathroomdesigns.com

Praktiškai „Living Coral“ yra gana universali spalva ir gali būti pristatyta į interjerą įvairiais būdais. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, tai gali būti dominuojantis ar tiesiog intriguojantis akcentas. Skirtingi spalvų deriniai suteikia skirtingą charakterį.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *