Vonios kambario dekoravimas yra tikras iššūkis. Kaip ir virtuvė, tai kambarys, kurį organizuojame metų metus. Negana to, visa šeima jį naudoja kasdien, todėl ir naudojasi funkcionalumas turėtų eiti kartu geras dizainas. Ar tau patinka modernus interjeras? Pažiūrėkite, ko jame turėtų būti modernus vonios kambarys. Įkvėpkite ir sukurkite interjerą, pritaikytą jūsų poreikiams!

Šiuolaikiškas vonios kambarys - minimalizmas ir erdvė

Spalvingų kompozicijų su kasdiene kosmetika, kurios yra beveik visur, jau nebėra. Dabar yra modernus vonios kambarys minimalistinis, apgalvotas ir visų pirma nedeklaruotas. Susitarime daugiausia dėmesio skiriama erdvei, tvarkai ir idealioms grožio procedūroms namuose.
Beveik kiekvienas susitarimo elementas yra gerai apgalvotas. Kosmetika kasdieniniam naudojimui ar bet kuri kita valymo produktai nuolat slepiasi patogiuose sandėliavimo skyriuose ir spintelėse. Kalbant apie įrangą - ką vonios baldai ar jie geriausiai atrodo šiuolaikiniame interjere? Atsakymas paprastas: tai minimalistinės kompozicijos, atliekančios ir praktinę, ir dekoratyvinę funkciją.

vonios kambarys su atogrąžų tapetais, atskirai stovinti vonia, vonios kambarys su atogrąžų motyvais
šaltinis: houzz.com

Pasirodo, kad dažniausiai pasirenkami iš medžio pagaminti baldai. Kartu su minimalistinėmis interjero spalvomis jie puikiai pabrėžia tvarką, harmoniją ir erdvę kambaryje. Mes taip pat galime pastebėti atsistatydinimą per daug atvirų lentynų ar lentynų - tie, kurie yra, turi dekoratyvinę funkciją ir dažniausiai būna kartu su šiuolaikišku vonios kambario apšvietimu. Tvarkydami šiuolaikišką interjerą, daugiausia dėmesio skiriame uždaroms lentynoms, paprastai be rankenų, kuriose laikomi visi patogūs gaminiai ir aksesuarai.

Šiuolaikinis vonios kambarys - balta spalva vis dar valdo, bet su kai kuriais priedais

Kad tam tikras vonios kambarys būtų dizaineris, taip pat turime gerai apgalvoti jo spalvas. Šiuolaikines kompozicijas vis dar reguliuoja ryškių spalvų paletė, kurios priekyje yra balta spalva. Tačiau dizaineriai atsisako paprastai balto interjero, spalvų paletę papildo stilingomis spalvomis pilka, rožinis bet koks smėlio spalvos ir žemės spalvos.

minimalistinio stiliaus pastelinės rožinės spalvos vonios kambarys
šaltinis: discogs.com

Kartu su mediena, stiklo ir aliuminis visuma sukuria įspūdingai modernią tvarką. Jei norime įvesti įvairovę raštų pavidalu, sutelkime dėmesį į subtilias mozaikas ir geometrinius derinius, atitinkančius spalvas prie likusio išdėstymo.

rausvos spalvos miltelių vonios kambarys
šaltinis: namai100.pl

Šiuolaikiškas vonios kambarys taip pat yra pakankamas vonios kambario apšvietimas. Lubų lempa, kaip pagrindinis šviesos šaltinis, yra retas įrangos elementas. Šiuo metu tai dažniausiai pasirenkama apšvietimas papildomos - minimalistinės sieninės lempos aplink veidrodį arba dekoratyviniai elementai, sumontuoti lubose. Šviesa taip pat vaidina papildomą vaidmenį - ji vizualiai padidina kambarį, eidama kartu su veidrodžiu, stiklo ir metalo aksesuarais. Jei norite į kambarį įtraukti lofto personažą, galite pasirinkti pakabinamus šviestuvus juodame metaliniame rėme.

„Glamour“ stiliaus atskirų vonios vonios liustra kaimiško stiliaus vonios kambaryje
šaltinis: decorpad.com

Vonios kambario keramika - visų pirma geometrinės formos ir paprastumas

Kalbant apie vonios kambario dekoravimą, neturi trūkti madingiausio įkvėpimo keramikos srityje. Šiuolaikiniuose vonios kambariuose yra paprastas, minimalistinis keramika, suteikianti visumai skonio. Laisvai pastatomos jungiamosios detalės yra labai populiarios, todėl geriausias variantas bus dušas be dušo padėklo ir didelis, laisvai stovinti vonia.

pilkas vonios kambarys su natūraliomis plytelėmis
šaltinis: pikdo.me

Ši vonios kambario keramikos rūšis neužgriozdins erdvės ir suteiks skoningą charakterį duotam susitarimui. Kalbant apie praustuvą - sėkmingai išsirinkite didelius, patogius modelius, montuojamus vonios kambaryje.

Šiuolaikinis vonios kambarys - taip pat svarbu tekstilė ir aksesuarai!

Nebūtų skoningų susitarimų, jei nebūtų tinkamai parinktų aksesuarų. Tarp jų, taip pat ir vonioje, jie valdo tekstilė. Pavyzdžiui, puikiai tiks spalvų deriniai rankšluosčiai, kurie neseniai įgijo dekoratyvinę funkciją vonios kambaryje. Galite laisvai keisti jų išdėstymą, tuo pat metu mėgaudamiesi originaliu ir praktišku dekoravimu. Įeikite juos į pintus krepšius arba ant apšviestų lentynų sienoje.

natūralaus lino audiniai
šaltinis: smedbo.se

Šiuolaikinis vonios kambarys taip pat reiškia dekoracijas augalų. Būtinai pasirinkite tas žalias ir lapiškas rūšis, kurios puikiai derės prie švelnaus, minimalistinio ir šviesaus interjero! Pasirinkite jiems tinkamus puodus, kurie bus dar viena interjero puošmena.

nespalvotas vonios kambarys su atskirai stovinčia vonia ir tropinių palmių augalu vonios kambaryje
šaltinis: talenthouse.me

Šiuolaikiškas vonios kambarys yra apgalvotos aranžuotės ir interjeras, skirtas jūsų poilsiui. Išdėstykite juos pagal naujausias tendencijas ir mėgaukitės ramybės oaze savo namuose!


MAŽAS MIEGAMASIS KAMBARIS.
KAIP PASIRINKTI MAKSIMALUMĄ?


Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *