Kas yra bidė ir kokios yra bidė?

Bidė yra vonios kambarys, pagamintas iš keramikos, naudojamas šampūnui plauti. Klasikiniai bidė šiek tiek primena tualetinius dubenėlius. Mes parduodame kelių rūšių bidė:

  • kabantys bidė - montuojami ant paslėpto rėmo. Todėl jie užima nedaug vietos, taip pat leidžia lengvai valyti aplink juos esančius paviršius. Tačiau jų montavimas reikalauja didelių trukdžių sienos viduje
  • stovintys bidė - pritvirtintas prie grindų. Jų dydis yra didesnis nei kabančių modelių, mes negalime pakeisti jų aukščio, be to, jie gali apriboti erdvę valydami vonios kambarį
  • klasikiniai bidė - šis pavadinimas reiškia, kad įrenginyje yra tipinis bidė maišytuvas. Jokių papildomų funkcijų.
  • bidė su dušu - tokio tipo bidė turi dušo galvutę, kurios dėka šis prietaisas leidžia plauti kojas.
  • bidė ir tualetas viename - kai kuriuose tualetuose yra bidė. Pasirinkę šį sprendimą, sutaupysime nemažai vietos.
  • elektroninis bidė - tokio tipo bidė turi elektroninį valdymo skydelį, kuriame pasirenkame norimą funkcionalumą. Šio tipo prietaisai gali būti naudojami kaip tualeto kėdės.

TAIP PAT ŽR.: Kokį tualeto dubenį pasirinkti? Reitingas ir patarimai

Kurį bidė pasirinkti? Geriausių bidetų reitingas

1. Sieninis bidė 54×35 cm „Roca GAP A357475000“

Sieninis bidė 54x35 cm Roca GAP A357475000

„Roca GAP“ bidė parduodama pilname komplekte su rėmu, tvirtinimo elementais, taip pat antruoju dubeniu - tualeto kėdute -, taip pat rėmu ir jo surinkimui reikalingais priedais. ROCA pakabinamas bidė pagamintas iš aukštos kokybės sanitarinės keramikos. Elegantiškų ir paprastų formų dėka jis puikiai atrodys bet kuriame šiuolaikiniame vonios kambaryje. Bidės plotis yra 35 cm. Ilgis 54cm. Skylė čiaupui yra bidė centre. Bidė + tualeto komplektas kainuoja šiek tiek daugiau nei 2 000 EUR.

Trūkumai

nėra plokštės ir baterijų

Pats bidė galite nusipirkti čia:

Rinkinį galite įsigyti čia:

2. Bidė kabantis MEKSENAS Lena 48×37,5×34 cm

  Sieninis bidė MEXEN Lena 48x37,5x34 cm

Šis tualeto rinkinys su bidė komplektuojamas su tvirtinimo detalėmis. Į jį įtrauktas bidė yra „Lena“ katalogo modelis. Jam būdingos ovalios formos. Dėl visiškai apvalios išorinės apdailos šis sieninis vonios bidė labai tinka daugumai vonios kambarių. Prietaiso ilgis yra 48 cm, o plotis - 37,5 cm. Todėl jis yra gana kompaktiškas. Prie šio bidė netvirtiname tualeto kėdutės. Baterijos anga yra centre. Visas tualeto komplektas su bidė kainuoja šiek tiek daugiau nei 2 000 EUR.

Trūkumai

plokštės negalima įdiegti

Pats bidė galite nusipirkti čia:

Rinkinį galite įsigyti čia:

3. „Roca GAP“ pakabinamas bidė A357476000 54 x 35 cm su skylute, su perpildymu su uždengtomis jungiamosiomis detalėmis

  „Roca GAP“ pakabinamas bidė A357476000

Į šį komplektą įtrauktas bidė atrodo modernus dėl savo kampinės formos. Tačiau kraštai buvo suapvalinti, todėl liesti jie buvo gana lygūs. Stačiakampio formos kabantis bidė yra 54 x 35 cm dydžio, todėl tai yra vidutinio dydžio prietaisas. Šios konfigūracijos tualeto rinkinio su bidė įsigijimas kainuoja apie 2 500 zlotų.

Trūkumai

gana didelė rinkinio kaina

Pats bidė galite nusipirkti čia:

Bidę rinkinyje galite nusipirkti čia:

4. „Xiaomi SmartMi“ elektroninis bidė - tualeto sėdynė, paverčianti tualetą bidė

„Xiaomi SmartMi“ elektroninis bidė - tualeto sėdynė, paverčianti tualetą bidė

Šis elektroninis bidė parduodamas kaip tualeto kėdutė. Jis turi daug funkcijų ir patogumų. Elektroniniame skydelyje šalia plokštės yra mygtukai, leidžiantys kontroliuoti prieigą prie vandens, keturių pakopų vandens temperatūros ir sėdynės temperatūros reguliavimą, masažą šiltu ir šaltu vandeniu ar naktinį apšvietimą. Be to, šis tirpalas atlieka savaiminio valymo ir UV dezinfekavimo funkciją. Integruota sėdynė yra šildoma ir lėtai užsidaro. „Xiaomi“ bidė kaina yra šiek tiek didesnė nei 1000 EUR.

Privalumai

lentos šildymo funkcija

Trūkumai

nėra labai patogi valdymo pulto vieta

5. LAVITA SOFI pakabinamas bidė

Sieninis bidė LAVITA SOFI

Bidė su tualetu komplekte yra geras pasirinkimas, kuris garantuoja gerai įrengtus vonios kambario prietaisus. Tai yra šiuo atveju. Sieninis bidė pagamintas iš tos pačios medžiagos ir dizaino kaip ir tualetas. Pakabinamas Lavitos bidė yra 36,5 cm pločio ir 49 cm ilgio. Todėl tai neužims per daug vietos. Jame yra skylės čiaupui ir perpildymo anga, abi esančios konstrukcijos viduryje. Šis tualeto komplektas su bidė kainuoja apie 1700 EUR.

Privalumai

gera kaina už tualeto komplektą su bidė

Trūkumai

dangtelio negalima pritvirtinti

6. „SplashLet 1200RC Brookpad“ elektroninis bidė

Elektroninis bidė „SplashLet 1200RC Brookpad“

„Brookpad“ elektroninis bidė siūlo daugybę funkcijų, kurias pasirenkame per nuotolinio valdymo pultą. Galime pasirinkti galinio plovimą, masažą, purškimą stipriomis dalimis, džiovyklę, kūdikių plovimą, sėdynių šildymą. „SplashLet 1200RC“ modelyje yra vartotojo buvimo jutiklis ir purpurinis apšvietimas, kuris sukurtas siekiant suteikti įdomią atmosferą mūsų vonios kambaryje. Bidė buvo įvertinta apie 1 500 zlotų.

Privalumai

belaidis nuotolinis valdymas

7. Sieninis GROHE bidė su RIMLESS technologija

Sieninis GROHE bidė su RIMLESS technologija

Šis sieninis bidė, parduodamas kartu su tualetu, yra 50 x 36 cm dydžio prietaisas. Sanitarinės keramikos „Nano“ danga palengvina valymą ir suteikia antibakterinę apsaugą. Skylė čiaupui ir perpildymo anga yra bidės viduryje. Bidės aukštis yra tik 24 cm, todėl valant jį galima lengvai pasiekti grindų paviršių. Komplekto kaina yra apie 1900 EUR.

Trūkumai

dangčio negalima sumontuoti

Kaip išsirinkti namų bidė? Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Nusprendę pirkti bidė, turėtume atkreipti dėmesį į keletą jo savybių:

Bidės forma ir dizainas

Mūsų naujos bidės estetikos derinimas su vonios išvaizda yra labai svarbi užduotis. Bidė turėtų gerai įsilieti į likusį kambarį. Šiuolaikiniam vonios kambariui verta pasirinkti modelį, kurio estetika yra paprasta, pavyzdžiui, forma yra stačiakampis suapvalintais kampais.

Bidė spalvos

Bidės daugiausia baltos. Tačiau galime rasti juodai užbaigtų modelių, kurie madingi šiuolaikiniame interjere. Kartais taip pat galima susidurti su kitų spalvų bidetais, pvz., Raudona.

Bidės montavimo būdas

Bidės dažniausiai montuojamos ant paslėpto rėmo. Renkantis tokį gaminį, turime patikrinti tvirtinimo skylių tarpus. Paprastai tai yra 18 arba 23 cm.

Kaip surengti bidė namų vonioje?

Bidė paprastai dedama šalia tualeto kėdės. Tai yra geras būdas sutvarkyti bidė dubenį, nes jame naudojama tualeto kėdės vieta, kuri gerokai išsikiša iš sienos. Abu šie prietaisai paprastai dedami ant šono arba, pavyzdžiui, vonios kampe, tose vietose, kur mums dažnai nereikia patekti į sienas, grindis ir pan. Bidė gali būti svarbus estetinis mūsų kambario elementas. todėl verta atkreipti dėmesį į jo formą ar spalvą, kad ji gerai tilptų į likusią įrangą.

Kur įdiegti bidė vonios kambaryje?

Dažniausia vieta, kur dedami bidė, yra vieta šalia tualeto kėdės. Pritaikydami bidės formą ir estetiką prie tualeto, savo vonios kambaryje pristatysime elegantiškus ir funkcionalius prietaisus, kurie įneš harmonijos į kambarį. Dažnai randame parduodamų rinkinių, kuriuose yra tualetas su bidė, taip pat tvirtinimo elementai ir paslėptas rėmas. Nusprendę įsigyti šį rinkinį, neturime jaudintis dėl jo elementų derinimo, nes viską paruošime surinkimui.

Kaip įdiegti bidė? Surinkimo tipai

Bidė galime pritvirtinti įvairiais būdais. Labiausiai paplitusios bidė rūšys yra:


TAIP PAT ŽR.: Kokį paslėptą rėmą pasirinkti? Reitingas ir patarimai

Įmontuotas bidė

Tai yra tvirtinimo prie sienos sprendimas. Todėl jo išdėstymą galime pasirinkti tik tose vietose, kur yra didelė laisva sienų erdvė. Dažniausiai jį randame šalia tualeto kėdės. Sieninis bidė užima mažiau vietos nei stovintis variantas. Tai taip pat leidžia lengvai ir patogiai patekti į grindis, o tai palengvina vonios kambario valymą. Tačiau jo pritvirtinimas reikalauja reikšmingo kišimosi į sieną.

Laisvai pastatomas bidė

Šio tipo nereikia pritvirtinti prie sienos, jei, žinoma, įmanoma iš jos tiekti vandenį. Ant grindų pastatytas bidė remiasi į grindis. Mes nepritvirtiname jo dubenėlio prie sienos, todėl labai palengviname surinkimo procesą. Tačiau laisvai stovintis bidė riboja patekimą į didelį grindų plotą. Taigi valyti vonios kambarį yra sunkiau.

Bidė kaip naudotis? Koks yra bidė funkcionalumas?

1. Intymi higiena

Pagrindinis bidė funkcionalumas yra rūpinimasis intymių vietų higiena. Šis prietaisas ypač naudingas moterims. Bidės pranašumas yra galimybė išvalyti tarpvietės sritį visiškai neišsirengiant, sėdint.

2. Kojų plovimas

Kai kuriuose bidė papildomai įrengta dušo galvutė. Taigi tai beveik bidė ir tualetas viename. Dušo galvute galima plauti kojas, o tai labai pageidautina po dienos žygio. Mes atsigaivinsime ir pasirūpinsime higiena, neturėdami visiškai nusiprausti.

3. Masažas

Elektroniniuose bidetuose dažnai yra tokios papildomos funkcijos kaip vandens srovės masažas. Jie leis jums atsipalaiduoti ir pagerinti nuotaiką. Elektroninės bidės pagerins mūsų patogumą ir dėl sėdynių šildymo funkcijos.

Kaip pasirinkti bidė maišytuvą?

Bidės maišytuvo pasirinkimą pradedame patikrinę jo diegimo būdą. Baterijas galima pritvirtinti prie sienos - tai, pavyzdžiui, paslėptos baterijos. Jei mūsų pasirinktas bidė turi akumuliatoriaus angą, turime pasirinkti tiesiai prie bidės pritvirtintą čiaupą. Šis sprendimas labai palengvina aptarnavimą, tačiau gali būti šiek tiek mažiau estetinis. Tai ypač svarbu šiuolaikinių, minimalistinių vonios kambarių atveju. Priimdami sprendimą dėl maišytuvo, kuriame montuojamas dugnas, turime užtikrinti geriausią įmanomą kokybę …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *