Prémaman ir Familia sana sausio mėnesio dovanos

Jei esate ne klaipėdiečiai, ar negalite ateiti į parduotuvę - ne bėda, tiesiog skambinkite telefonu 8-631-09402 arba rašykite elektroniniu paštu dainius@premaman.lt ir mes tikrai surasime galimybę pristatyti Jums patikusį daiktą į bet kurią Lietuvos vietą.

Trys Karaliai užbaigia gražiausių metų švenčių ciklą. Atrodytų, kad dovanų vėl lauksime visus metus. Tik ne pas mus. Norime klientus palepinti grožio ir sveikatos procedūromis Familia Sana šeimos sveikatos centre: kiekvienas perkantis parduotuvėje daugiau nei už 50 litų gali gauti 20% nuolaidą sveikatos centro paslaugoms. Nuolaida galioja vieną mėnesį nuo apsipirkimo dienos.

Staigmena laukia ir Familia Sana klientų – išleidus penkiasdešimt litų už procedūras, 10 litų grąžinama mūsų pinigėliais, kuriais galite atsiskaityti iki 25% pirkdami rūbelius(*). Ir taip už kiekvieną išleistą 50 litų. Pinigėliai galioja vieną mėnesį nuo procedūrų dienos.

Būkite sveiki ir pasipuošę!

*DĖMESIO: nuolaidos nesumuojamos, jei prekė patenka į kelias nuolaidų kategorijas, klientas gali pasirinkti jam priimtinesnę nuolaidą. UAB “Eitnė” pasilieka sau teisę keisti bei atšaukti suteikiamas nuolaidas be atskiro įspėjimo ar pasibaigus prekėms.

This entry was posted in akcijos. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.