Vasaros sezonas Prémaman parduotuvėje jau laukia Jūsų (taip pat yra ir siurprizų).

Jei esate ne klaipėdiečiai, ar negalite ateiti į parduotuvę - ne bėda, tiesiog skambinkite telefonu 8-631-09402 arba rašykite elektroniniu paštu dainius@premaman.lt ir mes tikrai surasime galimybę pristatyti Jums patikusį daiktą į bet kurią Lietuvos vietą.

Mielieji, daugelis turbūt skaitėt, o jei dar neskaitėt - būtinai paskaitykit paskutiniosios mūsų kelionės į Briuselį įspūdžius. Šios kelionės metu svarbiausias darbas buvo parinkti kokybiškus ir gražius rūbus, kuriais jūs ar jūsų atžalos puošis ateinančią žiemą. Kad neprailgtų laukti žiemos, keliaudami atgal parvežėme ir dalį naujojo vasaros sezono puošmenų. Maloniai kviečiame apsilankyti parduotuvėje, apžiūrėti bei pasipuošti.

Apsilankę parduotuvėje nepamirškite pasakyti slaptažodžio "Pavasaris, kartu su Prémaman" ir gauti net 7% nuolaidą naujosioms kolekcijoms! Jeigu turite Prémaman bičiulio kortelę, prie slaptažodžio nuolaidos Jums pridėsime dar 3%. Šis pasiūlymas galioja įsigyjant viršutinius kūdikių, vaikų ir mamų rūbus iš naujosios, 2010 metų pavasario-vasaros kolekcijos. Pasiūlymas galioja tik vasario mėnesį, tad paskubėkite!

Iki malonių susitikimų parduotuvėje Prémaman!

This entry was posted in naujienos, produktai. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.