Apie mus

Kas tai yra Prémaman ?

Įkurta dviejų veiklių Belgijos verslininkų, Prémaman įmonė išvydo dienos šviesą 1953 m. Pora savo pirmąją parduotuvę atidarė "Rue du Marché aux Herbes" (Žolynų turgaus gatvėje) Briuselyje. Tuo metu ten buvo galima rasti pirmuosius Prémaman rūbus besilaukiančioms moterims bei mažiems vaikams, o taip pat pačių įvairiausių aksesuarų.

Neilgai trukus duris atvėrė ir kitos Prémaman parduotuvės. Prie tinklą į kūrusių sutuoktinių prisijungė bendraminčių-bendradarbių. Greitai užkariavęs Belgijos rinką, Prémaman prekės ženklas peržengė šios šalies ribas, išplisdamas į 40 pasaulio šalių, kuriose įkurta ~300 parduotuvių.

Prémaman siekia paversti mamų ir jų mažylių gyvenimą gražesniu ir paprastesniu (lengvesniu), siūlydama jiems pačių įvairiausių žaislų, buteliukų šildytuvų, vystymo stalų, kitų baldų, rūbų mamoms ir mažyliams.

Prémaman Jums pasiūlys VISKĄ būsimoms mamoms, jų kūdikiams ir vaikams.

Šiltas sutikimas, puikus aptarnavimas ir asmeniniai patarimai patenkins Jūsų poreikius. Prémaman Jus lydės visą nėštumo laiką ir gimus kūdikiui.

Mes Jums siūlome ne tik rūbus besilaukiančioms, kūdikiams ir vaikams iki 10 metų, bet ir įvairių aksesuarų, priemonių vaikų priežiūrai - buteliukų, čiulptukų, seilinukų, indų maistui, o taip pat kėdučių automobiliui bei vežimėlių.

Jauki aplinka, patogumas (komfortas), gera nuotaika - visa tai rasite Prémaman parduotuvėse

Norite pačiupinėti ir išbandyti mūsų prekes?

Susitikime vienoje iš Prémaman parduotuvių, kur mūsų pardavėjai padės Jums pasirinkti. Visada rasite mūsų parduotuvių netoli Jūsų - tik pasirinkite.

Keletas skaičių apie Prémaman:

  • per 350 parduotuvių 40-yje pasaulio šalių
  • daugiau nei 4 mln. prekių, kurias nupirko 3 mln. klientų
  • daugiau nei 30.000 skirtingų produktų

Džiaugiamės, galėdami padėti pasipuošti moterims gražiausiu gyvenimo tarpsniu – nėštumo metu ir paskui dar ilgai draugauti auginant mažylį. Čia rasite rūbus ir priemones nėščiai mamytei bei reikalingus daiktus kūdikio priežiūrai – drabužėlius, baldus, patalynes, maitinimo reikmenis, kosmetiką, žaislus ir visko, ko gali prireikti, kad mažylio pasaulis būtų laimingas ir saugus, o mamai būtų kuo lengviau juos auginti. Tikimės, kad liksite patenkinti prekių kokybe ir aptarnavimu.
Iki malonių susitikimų Prémaman parduotuvėje, Klaipėdoje!