Oro drėkintuvų reitingas

Kokį oro drėkintuvą reikėtų rinktis? Kokie yra tipai

  • garinamasis drėkintuvas - tokio tipo drėkintuvai pritraukia orą iš patalpos, drėkina jį ir išleidžia šalto rūko pavidalu. Todėl oras čia nešildomas, garavimo struktūros idėja taip pat yra aušinti patalpoje esančias dujas.
  • ultragarsinis drėkintuvas - šis prietaisas naudoja labai aukšto dažnio garso bangas vandens dalelėms suskaidyti. Rezultatas yra rūkas, kuris drėkina orą.
  • garinis oro drėkintuvas - tai ypač rekomenduojamas sprendimas. Šis prietaisas šildo jame esantį vandenį ir paskui jį išleidžia garų pavidalu. Kambario temperatūra šiek tiek pakyla.

Kaip pasirinkti oro drėkintuvą? Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Drėkintuvo galia

Naudojant drėkintuvus, galia paprastai tampa veiksminga. Pavyzdžiui, garo drėkintuvų atveju didelė galia greitai sušildys didelį kiekį vandens, taigi daug greičiau sudrėkins patalpą.

Drėkinimo efektyvumas

Šis parametras nurodo vandens kiekį, kurį per tam tikrą laiką galima išleisti į orą. Tai paprastai pateikiama mililitrais per valandą (ml / h). Daugiau vandens, išsiskiriančio į orą, tampa efektyvesnis drėkinimas.

Vandens bako talpa

Didelio rezervuaro pakanka daugybei nepertraukiamų darbų. Visai darbo dienai pakaks 3-4 litrų vandens, kurio drėkinimo pajėgumas yra maždaug 300 ml / h. Todėl verta atkreipti dėmesį į šį parametrą, jei nenorite kas kelias valandas pripildyti mūsų prietaiso bako.

Darbinis triukšmo lygis

Drėkintuvas mūsų namuose išlieka daug valandų. Todėl jos darbas turi būti kuo tylesnis, kad netrukdytų mūsų kasdienei veiklai. Gerų oro drėkintuvų triukšmo lygis yra iki 35 dB.

Filtrai

Oro drėkintuvai taip pat gali išvalyti orą. Daugiafunkciniai prietaisai gali turėti labai efektyvius „Hepa“ filtrus, kurie pašalina 99,9 nepageidaujamų dalelių ore. Taip pat galime rasti anglies filtrus, pašalinančius nemalonius kvapus, arba keraminius filtrus, kurie reguliuoja neigiamą akmenuoto vandens poveikį.

Papildomos darbo automatizavimo ir drėkinimo laipsnio kontrolės funkcijos

Šiuolaikiniai oro drėkintuvai, be kita ko, yra įrengti su drėgmės matuokliu, kuris tikrina oro drėgmę. Taip pat dažnai randame termometrą. Remiantis jutiklių atliktais matavimais, oro drėkintuvas automatiškai sureguliuoja savo darbo parametrus. Papildomas patobulinimas yra laikmačio funkcijos pridėjimas, leidžiantis užprogramuoti drėkintuvo veikimo laiką.

Kokį oro drėkintuvą reikėtų rinktis? Drėkintuvų reitingas

1. Drėkintuvas „Transa Electronics NT-315“ - įmontuota aromaterapija ir jonizatorius - 4,5 l talpos bakas

„Transa Electronics NT-315“ oro drėkintuvas

„Transa Electronics“ drėkintuvas yra labai estetiškas ir vertas dėmesio prietaisas. Jo pranašumas yra mažas, tik apie 1 kg svoris. Elegantiškame korpuse yra įmontuotas higrometras ir termometras, LCD ekranas, jutiklinis valdymo skydelis, LED apšvietimas, naudojamas kaip naktinė lempa, taip pat komponentai aromaterapijai ir jonizacijai. Vandens bako talpa yra 4,5 litro. To pakanka kelioms darbo valandoms. Todėl naudinga integruotą laikmatį užprogramuoti darbą nuo 1 iki 12 valandų. Jei vanduo bus sunaudotas greičiau, oro drėkintuvas automatiškai nustos veikti. Rinkinyje taip pat yra nuotolinio valdymo pultas, kurio dėka valdyti prietaisą taps be rūpesčių ir nereikalaus, kad keltumeis. Privalumai taip pat apima energijos vartojimo efektyvumą - energijos suvartojimas neturėtų viršyti 25W, o labai žemas sukurto triukšmo lygis - 35dB.

Privalumai

nuotolinio valdymo pultas

Trūkumai

didžiausias rekomenduojamas kambario dydis yra tik 25 m2.

2. OMNA ultragarso automatinis oro drėkintuvas

Automatinis oro drėkintuvas OMNA Ultragarsinis

Automatinis oro drėkintuvas „OMNA Ultrasonic“ yra elegantiškas, įdomus ir lengvai naudojamas prietaisas, kuris taip pat yra nebrangus. Maždaug už 100 EUR galime įsirengti tylų ir efektyvų įrankį, kuris automatiškai išlaikys drėgmę mūsų nustatytame lygyje. Čia taip pat galime rasti oro jonizacijos funkciją, taip pat aromaterapiją. Todėl mes galime lengvai suteikti savo kambariui mėgstamą kvapą. Daugelis žmonių įvertins automatinio išjungimo funkcijos buvimą po 1,2,4 arba 8 valandų, taip pat higrometrą ir termometrą. Šie prietaisai atitinkamai matuoja drėgmę ir temperatūrą patalpoje bei pritaiko oro drėkintuvo veikimą pagal sąlygas. Tarp priedų taip pat yra lovos lempos funkcija. 3,5 litro bako pakanka važiuoti iki 10 valandų. Didžiausia talpa yra 300 ml / h, o gamintojas rekomenduoja drėkintuvą naudoti patalpose iki 50 m2.

Privalumai

aromaterapijos, jonizacijos ir gryninimo funkcija

didelis vandens rezervuaras ir geri rezultatai

Trūkumai

dizainas netiks visiems

3. Webber AP9405 HEPA oro drėkintuvas - valytuvas ir drėkintuvas viename

Webber AP9405 HEPA drėkintuvas

„Webber“ drėkintuvas ir oro valytuvas su „Hepa“ filtru užtikrina 99,9% gryninimo efektyvumą. Įrenginyje sumontuotas išmanusis taršos jutiklis, kuris koreguoja prietaiso veikimo parametrus, kad kuo greičiau būtų užtikrinta tobula namo oro švara. Ant korpuso yra specialus indikatorius, rodantis esamą oro kokybę. Virš jo yra ekranas, nurodantis tikslesnius nustatymus. Be valymo funkcijos, „Webber AP9405“, be abejo, leidžia drėkinti ir jonizuoti orą. Drėkinimo pajėgumus galima reguliuoti 3 etapais. Didžiausia talpa yra 220m3/ val. Rekomenduojamas didžiausias kambario dydis yra 40 m2. Drėkinimas atliekamas nustačius prietaisą į „Mig“ režimą. Kaina yra apie 750 EUR.

Privalumai

valytuvo, jonizatoriaus ir drėkintuvo funkcionalumas

oro kokybės indeksas

3 drėkintuvo darbo režimai

4. Oro drėkintuvas su jonizacijos ir aromaterapijos galimybe - 3,2 l talpos bakas

Nebrangus ultragarsinis oro drėkintuvas su jonizatoriumi yra puikus pasirinkimas karštoms, sausoms dienoms. Įrenginyje yra didelis, 3,2 litro vandens rezervuaras, kurio pakanka 9 valandų nepertraukiamam veikimui. Drėkintuvas pasižymi geru pajėgumu paskirstyti iki 300 ml vandens per valandą. Jis taip pat labai tylus - jo triukšmo lygis yra iki 35dB. Rekomenduojamas prietaiso veikimo plotas yra iki 50 m2. Gamintojas gali pasigirti mažomis energijos sąnaudomis, ilgu produkto tarnavimo laiku ir neįprastos aromaterapijos sistemos naudojimu. Paskutinė ypatybė yra ta, kad į prietaisą įmontuotas eterinio aliejaus difuzorius. Pamirkykite įdėklą su bet kokiu aliejumi, o drėkintuvas automatiškai paskirstys kvapą aplink kambarį. Kaina yra tik 60 EUR.

Privalumai

keramikos filtras, neutralizuojantis neigiamą kietojo vandens naudojimo poveikį

Trūkumai

vidutiniškas įdirbis

5. „Aeri 4.0“ - optimalus našumas keturiais kampais

Aeri baltojo oro drėkintuvas 4.0

Ar jums patinka maksimalios kokybės ir puikios kokybės produktai? Štai koks yra „Aeri 4.0“ oro drėkintuvas. Tai produktas reikliems klientams, pasižymintis dideliu 6,5 litro vandens rezervuaru. Tai veiks jūsų namuose ir užkirs kelią sausų gleivinių problemoms, gerklės ligoms ar odos problemoms. Ji, be kitų jonizacijos funkcija. Tai gana lengva ir labai dizainerio išvaizda, kuri patiks šiuolaikinių įtaisų mėgėjams. Tai taip pat garantuoja tylų veikimą, kurį patvirtina galimybė prietaisą perjungti į naktinį režimą. Tai taupo energiją ir lengvai padės išlaikyti pakankamą drėgmę bute. Verta su ja susipažinti arčiau!

Privalumai

tinka dideliems kambariams

Trūkumai

nelabai skaitomas ekranas

6. „Duux“ oro drėkintuvas - oro jonizatorius vaikams ir aromaterapijos mėgėjams

Duux oro drėkintuvas

Žmonėms, vertinantiems patogumą ir patogumą, taip pat patiks oro drėkintuvas, dar žinomas kaip oro jonizatorius - „Duux“. Tai protingas prietaisas, puikiai veikiantis kiekvienuose namuose. Jums jis patiks, be kitų dizainerio išvaizdai, funkcionalumui, paprastam naudojimui ar dideliam vandens rezervuarui. Be to, verta paminėti, kad šį prietaisą galima naudoti aromaterapijai. Tiesiog įpilkite eterinių aliejų. Tai suteiks gražų aromatą, kuris bus paskirstytas visuose namuose! Tai taip pat taupo energiją, yra efektyvus, patvarus ir funkcionalus. Be to, jis turi modernų dizainą su lemputės prie lovos funkcija.

Privalumai

modernus ir gražus dizainas

labai puikus HEPA filtras

žemas triukšmo lygis

Trūkumai

tinka tik mažesniems kambariams

7. „YOER APH01W Pure Home“ - jūsų išmanusis oro jonizatorius

YOER APH01W Pure Home oro jonizatorius

2021 m. Reitingą atidaro „YOER APH01W Pure Home“ oro jonizatorius. Tai itin protingas, modernus įrenginys, kurio dėka užterštas oras nebebus problema jūsų namuose. Dėl daugybės funkcijų galite ją pritaikyti pagal savo poreikius. Be to, ji taip pat turi galimybė valdyti per išmanųjį telefoną, trys veikimo lygiai, aštuoni filtravimo arba dalelių ir kvapo jutikliai. Tai daugiafunkcis prietaisas, kuris visapusiškai rūpinsis jūsų sveikata.

Jame yra klasikinis jonizatorius, drėkinamoji funkcija ir jis gali generuoti deguonį, pašalindamas nemalonius kvapus. Tai labai rūpinsis jumis ir jūsų šeimos gerove. Dideliame, patogiame ekrane, be kitų, galite pamatyti PM2,5 dulkių indikatorius, oro drėgmės indikatorius arba esamos aplinkos temperatūros indikatorius. Jei jūsų tikslas yra oro drėkintuvas ir oro jonizatorius, patikrinkite šį produktą!

Privalumai

tinka dideliems kambariams

nuotolinio valdymo galimybė

Trūkumai

didelis energijos suvartojimas maksimaliu efektyvumu


Artėja vasara, patikrinkite, kurį oro ventiliatorių pasirinkti!


Garinis oro drėkintuvas

Toks drėkintuvas, be pagrindinio funkcionalumo, valo ir kambario orą. Todėl jie labai naudingi sergantiems alergija. Šie prietaisai vandenį juose šildo elektriniu šildytuvu. Vanduo virsta garais ir tokiu būdu išleidžiamas į kambarį. Todėl tai reiškia nedidelį padidėjimą …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *