Televizorius yra daugiafunkcis įrenginys, kurį įsigijus, jis yra daugelį metų. Mes naudojame jį žaisti konsolėje, žiūrėti didelės raiškos filmus, rengti vaizdo konferencijas ar naudoti įvairias programas. Jo galimybių spektras nuolat plečiasi, o tai neabejotinai padidina mūsų kasdienio gyvenimo patogumą.

„Samsung Q950TS“

Dydis turi reikšmės

Remiantis televizorių nusipirkusių žmonių tyrimais, itin dažna reakcija praėjus kelioms dienoms po pirkimo yra nepasitenkinimas priimtu sprendimu. Kodėl? Tai tiesiogiai susijusi su televizoriaus dydžiu. Šie žmonės gailisi, kad neapsisprendė didesnis modelis. Kad išvengtume šios reakcijos, ne tik sutelkime dėmesį į televizoriaus funkcijas, bet ir sutelksime dėmesį į tinkamo dydžio pasirinkimą, kad galėtumėte kuo daugiau juo mėgautis.

Taigi, susidūrę su pasirinkimu tarp mažesnio ir didesnio modelio, gerai pagalvokime prieš nuspręsdami pirkti mažesnio ekrano televizorių, nes … nepasitenkinimo šiuo sprendimu rizika yra gana didelė ir liks su mumis ilgą laiką. .

„Samsung Q800T“

Novatoriškas dizainas

Rūpesčiai dėl didesnio modelio pasirinkimo dažniausiai yra susiję su estetika. Tačiau ar jie yra tinkami? Ne visai. Imdami „Samsung QLED Q80T“ ir „Q800T“ televizorių pavyzdį galime pasakyti, kad šiuolaikiniams prietaisams būdingas itin modernus ir minimalistinis dizainas. Todėl galime būti ramūs, nes jų forma tikrai neatims estetikos iš vidaus, bet priešingai - tai gali ją papildyti.

„Samsung Q800T“

„Samsung Q80T“ ir „Q800T“ televizoriai jie taip pat turi specialias funkcijas, kad būtų lengviau įsilieti į išdėstymą. Aplinkos režimas leidžia televizoriui prisitaikyti prie jo aplinkos. Kai nežiūrime televizoriaus, šis režimas leis ekrane nustatyti mėgstamas nuotraukas, animacijas ar dabartinę informaciją - naujienas ar orus. Visos minėtos funkcijos leis mums mėgautis nepažeistu gyvenamojo kambario išdėstymu, išnaudojant maksimalias televizoriaus galimybes.

Didelis ekranas - daugiau įspūdžių

Ilgainiui „Samsung“ prognozuoja, kad didesnių ekranų (65 ir 70 colių) paklausa ir toliau augs. Jie apskaičiavo, kad 2024 m. 65 colių televizorių pardavimas jau sudarys 25% rinkos. Perkant televizorių verta atsižvelgti į šias prognozes ir dabar įsigyti didesnį ekraną, kuris ateinančiais metais bus vadinamas standartiniu. Dėl 8K raiškos ir naujų technologijų 65 ir 70 colių televizoriai jų savininkams suteiks įspūdingiausius efektus ir aukščiausios klasės patirtį jų naudojimo metu. Itin ryškus vaizdas, triukšmo mažinimas ir tiksli spalvų korekcija, kurios yra didžiųjų ekranų pasididžiavimas, leis vartotojams pasijusti kaip kino teatre ir teikti aukščiausios kokybės pramogas. Būtent šie unikalūs pojūčiai prisidės prie didėjančio didelių ekranų populiarumo.

„Samsung Q800T“

Pritaikykite būsimą televizorių

Ar norite pritaikyti televizoriaus dydį pagal savo erdvę? atkreipti dėmesį rekomenduojamas atstumas nuo televizoriaus ekrano. Norėdami gauti šią vertę, padauginkite ekrano dydį iš 1,2. Tai atrodo taip:

  • 55 colių - 1,7 m atstumas
  • 65 colių - 2 m atstumas
  • 75 coliai - 2,3 m atstumas
  • 85 colių - 2,6 m atstumas

Kaip taisyklė, kuo didesnis ekranas, tuo didesnė turėtų būti jo skiriamoji geba. Rekomenduojama didelių ekranų skiriamoji geba yra 4K arba 8K. Tai leis maksimaliai išnaudoti televizoriaus galimybes ir sumažinti atskirų taškų matomumą.

Santrauka …

Mūsų patirtis rodo, kad geriau pasirinkti didesnį televizoriaus dydį nei mažesnį. Jo dėka galite patirti vis daugiau - su kiekviena smulkmena. Taigi … Gal nereikėtų gailėtis dėl malonumo? Pasirinkite aukščiausio lygio pramogas, kurios jums patiks dar daugelį metų.

Tekstas sukurtas bendradarbiaujant su „Samsung“.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *