Mediniai virtuvės reikmenys šturmavo parduotuvių lentynas. Jie perėmė kambarius kiekviename name. Tiek kaimiško, tiek modernaus stiliaus virtuvė - kiekvienas turės medį, atitinkantį interjero klimatą! Kaip atsitiko, kad mes savo butuose vėl norėjome medinių gaminių ir aksesuarų? Kodėl mediniai šaukštai nebesiejami su „močiutės“ aksesuarais, o medinės pjaustymo lentos po kelerių metų beprotybės grįžta į plastikines ir stiklines versijas? Tam įtakos turėjo daugybė tendencijų, kurios šiuo metu vyrauja salonuose, tačiau apie jas vėliau.

Na, taip, bet architektūros tendencijos niekur nepasirodo. Kaip žinome, yra paklausa - yra pasiūla, todėl kažkas turi įtakos konkretaus produkto paklausai. Galbūt atsakymas yra gyvenimo ritmas mūsų mieste, kuriame jaučiame ilgesį gražių Lenkijos miškų gamtos, faunos ir floros. Būtent iš šių ilgesių pastaraisiais metais išryškėjo baldų ir natūralių aksesuarų architektūrinės tendencijos. Jei negalime išeiti iš gamtos įsčių, nesvarbu, ar mūsų virtuvėje yra pakaitalo! Be dabartinio mados aspekto, medis neabejotinai yra labai praktiška medžiaga, puikiai papildanti šiuolaikinį interjerą. Jo elegancija negali nuobodžiauti jokiu išdėstymu, jei išlaikomas aksesuarų, baldų ir viso kambario išplanavimas.

Ar senovės relikvija gali grįžti į savo šiuolaikinę formą? Kaip padaryti, kad mūsų virtuvės reikmenys derėtų su naujausiomis tendencijomis ir tuo pačiu būtų tinkami visam interjerui? Naudodamiesi mūsų patarimais, galite lengvai rasti geriausius bet kokio stiliaus medinius namų aksesuarus!

šaltiniai: etsy.com

Mediniai virtuvės reikmenys - ar tai gera idėja?

Galbūt kai kurie žmonės paklaus sau šio stebuklingo klausimo, ar mediniai virtuvės reikmenys bus gera idėja šiuolaikiniam interjerui? Atsakymas paprastas - virtuvės grindų plokštės kažkada buvo laikomos nepraktišku avangardu, tačiau daugelis žmonių vis dar renkasi tokius sprendimus. Tas pats pasakytina ir apie medienos gaminius. Nėra blogų susitarimo idėjų, jei jos yra praktiškos ir sumaišytos su likusia erdve! Įžangoje paminėjome dvi tendencijas, kurios suteikė naują gyvybę medienai mūsų virtuvėse. Mes kalbame apie skandinavišką stilių ir ekologiškumą.

Jaukus interjeras

Kelerius metus skandinaviškos interjero mados mus visada bombardavo savo baldais ir aksesuarais iš kiekvienos vitrinos ir interjero dizaino katalogų. IKEA parduotuvių tinklas neabejotinai prisidėjo prie šios tendencijos plitimo, skatinančio skandinaviškus minimalistinius sprendimus už mažą kainą. Ryškus šio stiliaus interjeras tam tikra prasme tapo šiuolaikinio minimalizmo simboliu, tačiau norint nesukurti ligoninės atmosferos - reikalingi apatiniai drabužiai. Būtent mediena ir kitos natūralios medžiagos yra skandinaviškų priedų esmė. Be šio stiliaus svetainių ir miegamųjų, kurie tikriausiai jau žinomi visiems, skandinaviško stiliaus virtuvė yra tokia pat grakšti patalpa, skirta išreikšti aistrą šioms natūralioms medžiagoms. Ne! Medieną virtuvėje dar lengviau integruoti nei daugelį baldų svetainėje! Žinoma, populiariausi yra didžiausi ir akivaizdžiausi daiktai, pavyzdžiui, mediniai stalai ar taburetės, tačiau mažesni virtuvės reikmenys taip pat vaidina didžiulį vaidmenį suteikiant erdvės charakterį. Aksesuarų dėka savo namuose galime jaustis šiek tiek šiltai, o mediniai šaukštai, lentos ir mažesni aksesuarai, pavyzdžiui, prieskonių malūnas, suteiks žavesio net ir sunkiausioje virtuvėje.

Rūpinimasis aplinka

Kita tendencija, kuri neabejotinai išpopuliarino ne tik medinius virtuvės reikmenis, yra ECO stilius. Tai yra smūgis pastaraisiais metais, kuris iš naujo apibrėžė gamtos išteklių naudojimą ir aplinkos apsaugą naudojant tokias žaliavas kaip mediena, kuri yra daug patvaresnė nei dirbtinės žaliavos. Plastikinių gaminių, sudarančių didžiąją baldų parduotuvių dalį, perdirbimui naudojami milžiniški energijos ir vandens ištekliai. Taip pat susidaro didžiuliai atliekų kiekiai, kurie „grąžinami“ į aplinką. Gauti produktai yra nekokybiški ir tarnauja tam tikrą laiką, tada mes perkame daugiau, nes jie yra pigesni. Taigi apskritimas eina visu ratu. Štai kodėl ekologiškas stilius jie gaminami iš perdirbtų medžiagų, atnaujinant senus, medžio masyvo baldus ir naudojant mažiausiai perdirbtus gaminius, tokius kaip grynas medis, bambukas ar akmuo. Štai kodėl mediniai virtuvės reikmenys mūsų močiučių spintose gali šiek tiek pasistengdami atgauti naują gyvenimą. Naujas medinės virtuvės gaminys taip pat naudingas aplinkai, nes jo kūrimo procesas yra trumpesnis ir taip aplinkai draugiškesnis ir didesnis patvarumas. Ar tai nėra pakankama priežastis lažintis dėl medienos natūralumo iš keturių kampų?

Taip pat žiūrėkite: Ekologiški kasdieniniai daiktai.
Idėjos ir patarimai

šaltinis: decoholic.org

Kokie yra geriausi mediniai aksesuarai virtuvėje?

Kaip jau išsiaiškinome, nė viena moderni virtuvė 2021 m. Neapsieis be medinių virtuvės reikmenų. Ką tiksliai galime nusipirkti, kad praturtintume savo virtuvę? Kokie medienos gaminiai yra rinkoje? Pažvelkite į mūsų sąrašą ir sužinokite, kurie atitiks jūsų poreikius!

⁃ Mediniai šaukštai ir mentelė

Kiekvienas, turintis tefloninių ar keraminių keptuvių namuose, žino, kad mediniai šaukštai ir mentelės yra būtinos virtuvės darbams atlikti.. Dėl dailių dangų reikia subtilių indų, todėl sunku rasti tinkamų, bet minkštų indų, kurie nepakenktų mūsų patiekalų paviršiui. Populiariausia šaukštų gamybos medžiaga yra buko ir pušies mediena, dėl savo šviesios spalvos, bet ir didelio patvarumo. Kaip minėta pirmiau, bambukas taip pat yra vis labiau populiarėjanti ekologiška žaliava, pakeičianti klasikinę medieną. Jis taip greitai nesugeria skysčių, o tai yra didžiulis pranašumas šaukštų, dedamų į sriubą ar vaistus, atveju.

Tokie rinkiniai puikiai dera šiuolaikiniame interjere baltos arba juodos spalvos stenduose, tampa ne tik funkciniu, bet ir dekoratyviniu elementu.. Nepamirškime įprastų stalo įrankių, tokių kaip arbatiniai šaukšteliai ar cukraus dubenėliai, kurie pasirodė rinkoje ir sulaukia vis didesnio vartotojų pripažinimo.

⁃ Medienos pjaustymo lentos

Geros medienos pjaustymo lentos negalima pakeisti stiklu ar plastiku, su kuriuo greičiausiai sutiks net ir labiausiai patyrę virėjai. Šie priedai turi pranašumą prieš kitas medžiagas tuo, kad jie nepagalina peilių ir skiriasi savo ypatingu atsparumu pažeidimams. Kaip jau minėjome, šioms lentoms reikia impregnavimo ir priežiūros procedūrų, kurios prailgina jų gyvenimą.

Čia galite rasti bambuko pjaustymo lentas.

Nepaisant šių mažų taškų galime būti tikri, kad nukritę ant grindų jie neskaidys į milijoną vienetų, kaip yra stiklinių lentų atveju. Mes jų taip lengvai nepurtysime ir nepjaustysime, kaip dažnai būna su plastikinėmis lentomis. Jie yra šiek tiek brangesni nei plastikas, tačiau tuo pačiu metu daug pigesni nei akmens / granito plokštės, kurios tuo pačiu metu bukina peilius. Tai nereiškia, kad klasikinės medienos pjaustymo lentos turi tą patį kietumą. Rinkoje yra daugybė medžių rūšių ir rūšių, iš kurių gaminami šie priedai. Sunkiausios ir tuo pačiu geriausios yra juodmedžio ir kokoso lentos.

Čia galite rasti medžio pjovimo lentas su natūraliu kraštu.

Be to, verta paminėti, kad medinių lentų forma sutaps su bet kokiu interjeru. Kartu su architektų kūrybiškumu auga vartotojų, ieškančių vis įdomesnių formų ir originalių tokių lentų modelių, kūrybiškumas. Kaip ir kitų virtuvės reikmenų atveju, lentos išplėtė savo funkcijas nuo naudingumo iki elemento, kuris praturtina ir papildo interjero dizainą.

Medinį palėpės stendą galima įsigyti čia.

⁃ Mediniai ritinėliai, tortų antspaudai, lentos

Patyrusių konditerių ir mėgėjų kepimo mėgėjų virtuvėje turi būti mediniai indai! Yra žinoma, kad minkydami tešlą nenorime to daryti ant savo naujo, lygaus darbinio paviršiaus. Norėdami kontroliuoti miltus ir skysčius, į pagalbą ateina nepakeičiama pora - medinė lenta ir volelis. Gali būti, kad nėra geresnės alternatyvos šiems dviem priedams, kurie gali sutaupyti daugybę atostogų ir virtuvės stalo paviršių nuo lipnios tešlos.

Medinių dėžių rinkinį galima įsigyti čia.

Žinoma, silikoniniai arba plastikiniai volai taip pat pateko į rinką su didele jėga, tačiau jie nėra tokie patvarūs ir praktiškai nesusilaukė tiek buitinės simpatijos, kiek tradiciniai mediniai volai. Ne! Mūsų namuose vis dažniau pasitaikanti programėlė pasirodo kaip dekoratyvinis ritinėlis ar medinių sausainių antspaudai. Dekoratyviniai voleliai yra ideali priemonė norint pagerinti aistringus sausainius ir kepinius. Pakanka, jei saldi masė suvyniojama ant lentos klasikiniu voleliu, o paskui perbėga su tokiu grioveliu. Iškirpti raštai gali būti nuo paprastų širdžių iki sudėtingų elnių. Pasinaudoję prietaisu, paprasčiausiai atjunkite arba iškirpkite gatavus modelius, ir štai! Pyragai yra paruošti kepti tiek mažai pastangų. Panašiai veikia dekoratyviniai antspaudai, pavadinti pašto ženklo dizainu ir apačioje įgaubtu raštu.

Bambuko virtuvės svarstyklės, kurias galite įsigyti čia.

⁃ Mediniai padėklai

Medinis puodelis su karšta arbata yra ilgalaikis pirkinys, praturtinantis svetainės dekorą. Eko ir Skandinavijos tendencijos …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *