Todėl verta įsirengti mažesnį įrenginį, pavyzdžiui, 24 colių televizorių. Mes galime lengvai jį įdėti į ankštas vietas. Tačiau galimybės šiais įrenginiais nesibaigia. Dėl savo patogumo tokį televizorių galima pasiimti į stovyklavietę, jame gali būti kemperis ar net valtis. Mažas 24 colių televizorius namams, automobiliams ar laivams gali padaryti mūsų keliones malonesnes. Pasirinkti tinkamą įrenginį gali būti nelengva, todėl mes paruošėme jums 8 geriausių 24 colių televizorių rinkoje reitingą.

Kurį 24 colių televizorių turėčiau pasirinkti? Svarbiausi parametrai

24 colių televizoriai yra vieni iš pigiausių imtuvų rinkoje. Tačiau jų kainos skiriasi priklausomai nuo siūlomos funkcijos ar naudojamo ekrano kokybės. Dabar pristatysime keletą parametrų ir savybių, turinčių įtakos produkto kainai.

  • Matricos skiriamoji geba - 24 colių televizoriuose paprastai yra ekranas, kurio skiriamoji geba palaiko „HD Ready“ arba „Full HD“. Pirmasis paprastai reiškia 1366 taškus horizontaliai ir 768. Vertikaliai - šios skiriamosios gebos pakanka norint patogiai žiūrėti palydovinę ar antžeminę televiziją iš didesnio nei apie 1,5 m atstumo. Tačiau jei planuojame naudoti aukštos kokybės vaizdo šaltinius, tokius kaip konsolė, kompiuteris, „Blu-Ray“ grotuvas ar interneto paslaugos, pvz., „Netflix“, taip pat žiūrėti vaizdus iš mažo atstumo, tikrai turėtume apsirūpinti 24 colių „Full“ HD televizorius. Ši skiriamoji geba reiškia 1920 taškų horizontaliai ir 1080 taškų vertikaliai. Tai garantuoja didesnį vaizdo ryškumą ir detalumą. Jei kaip kompiuterio ekraną naudojate 24 colių televizorių, tuo pačiu metu galėsite žiūrėti ir daugiau turinio.
  • Išmanusis televizorius - 24 colių išmanieji televizoriai turi daug daugiau funkcionalumo nei modeliai be išmaniųjų funkcijų. Pavyzdžiui, jis gali belaidžiu ryšiu prisijungti prie interneto arba rodyti svetainės medžiagą kabeliu, taip pat gali būti naudojamas kaip belaidis ekranas, kuriame mes galime rodyti vaizdą iš telefono ar nešiojamojo kompiuterio per „wifi“.
  • DVB-T / C / S imtuvas - Šių prietaisų buvimas 24 colių televizoriuje leidžia jums priimti televizorių per įvairias radijo stotis. DVB-T suteikia prieigą prie skaitmeninės antžeminės televizijos, transliuojamos Lenkijoje. 24 colių televizoriui su DVB-T dekoderiu pakanka prijungti laisvai stovinčią arba nuolat sumontuotą anteną, pavyzdžiui, ant daugiabučio namo stogo, kurio išėjimą galima rasti daugumoje butų. DVB-S yra palydovinės televizijos priedas, prie kurio reikia prijungti tinkamą palydovinę anteną. Kita vertus, DVB-C gauna kabelinės televizijos signalą.
24 colių televizoriaus reitingas

24 colių televizoriai RANKING - geriausi 8 geriausi

1. 24 colių „Manta 24LHA69 HD“ išmanusis televizorius

„Manta 24LHA69 HD“ išmanusis televizorius

„Manta 24LHA69 HD Smart TV“ yra lenkų elektronikos importuotojų ir platintojų produktas, labai populiarus mūsų rinkoje. Tai pasiekiama siūlant gerą funkcionalumą ir paprastą naudojimą už mažą kainą. Vienas tokių pavyzdžių yra 24 colių įstrižainės „Manta 24LHA69 HD“ išmanusis televizorius. Už kainą, mažesnę nei 500 EUR, gauname 24 colių televizorių su dekoderiu (DVB-T2 ir DVB-C imtuvu), „wifi“, „smartTV“, pagrįstą „Android“ sistema, ir LED apšvietimą. Naudodami HDMI, vienu metu galite prijungti iki 2 USB įrenginių ir 2 išorinius įrenginius. Dėl didelio funkcionalumo ir pasirengimo dirbti dėl įmontuoto imtuvo ir belaidžio ryšio šis 24 colių „SmartTV“ yra vienas geriausių kainos variantų.

Privalumai

geras funkcionalumas („smartTV“, 2 USB prievadai, belaidis ryšys)

Trūkumai

Tik HD parengties raiška

prastos kokybės garsiakalbiai

2. „Toshiba 24W2963DG“ 24 colių televizorius

„Toshiba 24W2963DG“

Nors japonų elektronikos gamintojas „Toshiba“ nėra labai populiarus Europos rinkoje, tai nereiškia, kad produktai su „Toshiba“ logotipu nėra verti dėmesio. Tai yra priešingai. „Toshiba 24W2963DG“ televizorius yra 24 colių interneto televizorius, kuris yra puikus patikimo, išvaizdaus ir labai funkcionalaus produkto pavyzdys. Maždaug už 700 EUR gauname „SmartTV“ funkcijas, kurios suteikia prieigą prie tokių svetainių kaip „Netflix“ ar „YouTube“, o ryšys su išoriniais įrenginiais gali būti vykdomas per „Wifi“ (galima „Miracast“), „Bluetooth“, USB (išorinė atmintinė) arba HDMI (2 prievadai)). Televizijos priėmimas galimas dėl DVB-T2, S2, C ir analoginių imtuvų rinkinio. „Edge“ LED apšvietimas ir maksimalus 220 cd / m2 ryškumas garantuoja gerą vaizdo kokybę. Kitas didelis pranašumas yra labai mažas energijos suvartojimas 19 W įjungus režimą. Laimei, trūksta tik „FullHD“ raiškos. Pagal savo kainą tai yra pats geriausias pasirinkimas.

Privalumai

geras laidinių ryšių ir belaidžių technologijų jungčių rinkinys

Trūkumai

silpni garsiakalbiai (tik 2×2,5 W)

3. 24 colių televizorius MANTA 24LHN99L

MANTA 24LHN99L

MANTA 24LHN99L yra dar vienas vietinis „Mantas“ pasiūlymas. Šis modelis yra 24 colių televizorius su televizoriumi, kuris idealiai tinka keliautojams. Skiriamasis bruožas yra galimybė valdyti jį iš elektros lizdo ne tik namuose, bet ir automobilyje. Cigarečių žiebtuvėlių maitinimo adapteris netgi yra dėžutėje. Visa tai tik už maždaug 400 EUR! Tačiau tai nebuvo be trūkumų. Įrenginio funkcionalumas yra labai ribotas. Nerasime belaidžio „wifi“, „Bluetooth“ ar „SmartTV“ funkcijų. Prie 24 colių „Manta“ 24LHN99L galite prijungti USB atmintinę, tačiau negalite į ją atsisiųsti savo transliacijų. VGA jungtis leidžia atkurti senesnių nešiojamųjų kompiuterių ir stalinių kompiuterių vaizdus, ​​o 3,5 mm lizdo išvestis leidžia klausytis ausinių netrukdant kitiems to rajono žmonėms.

Privalumai

automobilio adapteris

Trūkumai

Parengta tik HD formatu

vidutiniai garsiakalbiai (2×2,5 W)

4. 24 colių „Philips 24PFS5863 / 12“ televizorius

„Philips 24PFS5863 / 12“

„Philips 24PFS5863 / 12“ yra vienas iš brangiausių modelių mūsų reitinge. Tačiau už didelę kainą, viršijančią 1000 EUR, mes gauname puikų įrenginį su neįprastu priedu. Tai garsi 16 vatų garso sistema, kuri taip pat gali būti naudojama muzikai groti iš savo išmaniojo telefono per „Bluetooth“. Bet tai dar ne pabaiga. Aukščiausią šio „Philips“ 24 colių išmaniojo televizoriaus kainą taip pat pateisina „FullHD“ matricos skiriamoji geba. Todėl mes gauname ne tik labai gerą garsą, bet ir vaizdo kokybę. Šiame „Philips“ 24 colių televizoriuje rasite visą laidinio, belaidžio ir interneto funkcijų spektrą. Vienintelis trūkumas yra nesugebėjimas pakabinti ant sienos. Geras pasirinkimas žmonėms be kompromisų, išskyrus kainą, žinoma.

Trūkumai

negali pakabinti ant sienos

5. „LG 24MT49S“ 24 colių televizorius

LG 24 colių 24MT49S televizoriaus modelis reklamuojamas kaip televizorius, kuriame standartinės televizoriaus funkcijos derinamos su kompiuterio monitoriumi. LG 24 colių 24MT49S produktas pirmiausia yra IPS technologija pagaminta matrica. Tai reiškia daug geresnį spalvų atkūrimą ir žiūrėjimo kampus nei kiti televizoriai. Be to, atsako laikas yra tik 5 ms. Šios savybės leidžia puikiai naudoti su kompiuteriu. Jau vien dėl šios priežasties 24 colių „LG 24MT49S“ televizorius su dekoderiu yra geras pasirinkimas. „Miracast“ sistemos dėka produktas taip pat suteikia galimybę belaidžiu būdu atvaizduoti vaizdą iš nešiojamojo kompiuterio ar išmaniojo telefono. Kitos integruotos funkcijos, į kurias verta atkreipti dėmesį, yra: „SmartTV“, interneto naršyklė ir failų grotuvas iš USB įrenginių. Vienintelis trūkumas yra žemos raiškos, kuri palaiko tik „HD Ready“. 24 colių „LG 24MT49S“ išmanusis televizorius, kurio kaina nesiekia 1000 EUR, su IPS matrica vis tiek yra ekonomiškai naudinga ir verta apsvarstyti galimybę įsigyti

6. „MANTA 24LHN39L“ 24 colių televizorius

Šis 24 colių televizoriaus pavyzdys yra dar vienas įdomus lenkiško prekės ženklo modelis. „MANTA 24LHN39L“ yra ne tik geras sprendimas mažoms erdvėms, bet ir idealus 24 colių televizorius automobiliams, automobiliams ir valtims. Už maždaug 400 EUR kainą gausime ekraną, kurio skiriamoji geba yra 1366 x 768, su LED apšvietimu, DVB-T ir C imtuvu, taip pat automobilio adapterį. Jis sveria tik 3,5 kg, o energijos klasė pasirašyta A kategorija. Dėl šių savybių „Manta TV“ yra labai geras pasirinkimas keliautojams. 24 colių „Tv Manta“ 24LHN39L yra lengvas ir ilgaamžis, kai veikia su baterija. Vėlgi, kaip ir anksčiau pristatytame „Manta“ modelyje, jame trūksta išmaniųjų funkcijų ir belaidžio ryšio. Įmontuoti garsiakalbiai turi gana mažą galią - 2×2,5 W.

Privalumai

automobilio adapteris

Trūkumai

nėra belaidžio ryšio

7. 24 colių televizorius „Sharp LC-24CHG5112EM“

„Sharp LC-24CHG5112EM“

24 colių išmanusis televizorius „Sharp LC-24CHG5112EM“ yra geras pasirinkimas žmonėms, vertinantiems darbo kokybę ir paprastą naudojimąsi. Išskirtinis šio 24 colių televizoriaus bruožas yra radijo nuotolinio valdymo pultas, kuris nebūtinai turi būti nukreiptas į televizorių. Taip pat verta paminėti puikiai pagamintą trapecijos formos pagrindą iš aliuminio. Garso sistema buvo sukurta bendradarbiaujant su „Harman / Kardon“, kuri yra vertinama garso rinkoje. Laive yra visas DVB-T / C / T2 / S2 imtuvų rinkinys ir platus jungčių rinkinys, įskaitant SCART (galimybė prijungti senesnį DVD grotuvą ir VHS). Rinkinyje taip pat yra automobilio adapteris, dėl kurio šis produktas puikiai tinka kelionėms.

Privalumai

radijo technologijos nuotolinis valdymas

automobilio adapteris

Trūkumai

nėra interneto funkcijos

8. 24 colių televizorius „SKYMASTER 24SF2500“

„SKYMASTER 24SF2500“

24 colių „SKYMASTER 24SF2500“ yra pasiūlymas žmonėms, norintiems žiūrėti televizorių iš mažo atstumo arba naudoti šį įrenginį kaip kompiuterio monitorių. Priežastis yra „FullHD“ raiška, leidžianti rodyti aštresnį vaizdą su išsamesne informacija nei modeliai, palaikantys tik „HD Ready“ standartą. Tai yra vienintelis tokio reitingo modelis šiame reitinge, kurio kaina nesiekia 500 EUR. Neigiama yra ta, kad yra tik vienas HDMI ir USB prievadas, bet rasime …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *