Ar įdomu, ką 2021-ieji atneš jūsų buto apstatymo atžvilgiu? Ieškote įdomių, neįprastų dekoravimo elementų? Ar madingas vonios kambarys yra vienas iš jūsų tikslų? Šiame straipsnyje pateiksime keletą idėjų, kurios tikrai suteiks gaivaus oro gurkšnį, bet ir padarys jį nepakartojamą.

1. Asimetriški arba apvalūs veidrodžiai

apvalus veidrodis
šaltinis: studio-mcgee.com

Apvalus veidrodis neturi būti susijęs tik su jūriniu stiliumi, kuris ateina į galvą pirmą kartą. Jis gali pasiūlyti kur kas daugiau - atsižvelgiant į tai, kokį rėmą pasirinksime, ir surinkimo būdą. Apvalus veidrodis su LED apšvietimu, su šviesiai juodu rėmeliu ar be jo, puikiai tinka šiuolaikinėms priemonėms. Šviesos diodų apšvietimas gali puikiai tikti makiažą arba, vyrų atveju, - skutimosi, taip pat gali būti tik dekoratyvinis elementas. Pirmuoju atveju verta sutelkti dėmesį į tokio tipo apšvietimo galią.

Kaimiškesnėse kompozicijose apvalus vonios veidrodis puikiai papildys interjerą, kai naudosime, pavyzdžiui, storą džiuto virvę ar sendintą diržą. Taip pat verta rinktis apvalų veidrodį su mediniu ar auksiniu rėmeliu. Šios procedūros suteiks jūsų vonios kambariui nepakartojamą atmosferą.

šaltinis: victorianplumbing.co.uk

Patarimas, kurį galime jums rekomenduoti, yra pasirinkti tos pačios spalvos vonios maišytuvą kaip apvalaus veidrodžio rėmas - aukso, juodo ar vario atveju. Tačiau šiame straipsnyje aptarsime baterijų temą …;) Vis dėlto atminkite, kad harmoninga erdvė yra geriausia erdvė, kurią galime sau suteikti.

šaltinis: rejuvenation.com

Be abejo, apvalus veidrodis suteiks jūsų vonios kambariui lengvumo ir stiliaus, taip pat bus unikalus, avangardinis dekoratyvinis elementas. Dar verta paminėti jo dydį. Apvalus veidrodis, kurio skersmuo yra 50-60 cm, gali būti per mažas didesnėms erdvėms. Savo ruožtu patariame rinktis didesnius dydžius, kurie leis patogiai ir patogiai naudotis. Jei turite vidutinį ar didelį vonios kambarį, patariame pasirinkti apvalų veidrodį, kurio matmenys yra 80 cm arba 120 cm.

2. Vonios kambario tapetai

Jums nepatinka formos perteklius, palyginti su turiniu? Vonios kambariu taip pat nesinaudojame. Kalbant apie vonios kambarį, mes vertiname patogumą ir funkcionalumą. Todėl vengiame perteklinių dekoracijų. Tačiau … kaip gyventi be jų?! Šiuo atveju mes turime būdą. Be to, labai madingas būdas - tai tapetai. Tačiau mes nekalbame apie geometrinius, paprastus modelius ar pilką, banalų stilių. Su įdomiais, neįprastais tapetais galime sukurti wow efektą, neužgriozdindami erdvės aksesuarais.

Botaniniai, džiunglių modeliai vis tiek priklausys madingo vonios kambario sferai. Tačiau, be jų, bus chinoiserie stilius su pažangesne grafika, imituojančia rankinius paveikslus.

šaltinis: domino.com

Be to, karaliaus linksmi, spalvingi raštai. Mėlynos zebros tapetai? Puikiai! Koralų tapetai į keisčiausius giliavandenius padarus? Dar geriau! Nebijokite eksperimentuoti ir paleiskite fantaziją. Kuo linksmesni tapetai, tuo geriau jie paveiks mus. Apibendrindami sakome tvirtai pilkai: atsisveikinimas ir mes įžengiame į spinduliuojančią spalvų erą.

3. Netradiciniai stalviršio praustuvai

Stalviršio praustuvai dabar yra madingo vonios kambario esmė. Jų dėka galite sukurti unikalią atmosferą ir pabrėžti šio kambario stilių. Tai taip pat yra viena iš patogumų, kuriuos dažniausiai naudojame kasdieniame gyvenime. Todėl be dizaino svarbu ir jų gera kokybė bei funkcionalumas. 2021 metais interjero dizaino entuziastų dėmesio centre tikrai bus stalviršiai. Taigi iš kokios medžiagos turėtumėte pasirinkti vonios kriauklę?

- akmeninis praustuvas

2021 m. Bus sutelktas dėmesys į natūralias, ekologiškas medžiagas - net kalbant apie … vonios kambario įrangą! Stalviršiniai iš akmens pagaminti praustuvai bus ramus gamtos elementas mūsų namuose. Jų nuostabios formos, nuoseklūs spalvų deriniai ir nevienoda struktūra džiugins mūsų akis kiekvieno kontakto metu.

Šį pilko akmens praustuvą galite įsigyti čia už 269 zlotus.

Laikydamiesi vaikiško sąžiningumo, mes pripažįstame, kad akmeniniai praustuvai yra mėgstamiausia vonios kambario tendencija 2021 m. Jie žavi savo patikimumu, bet ir paprastu valymu. Be to, jie atrodo gražiai su bet kokio tipo maišytuvais ir atitinka bet kokį stilių.

šaltinis: ad-magazin.de
Tokį upės akmens praustuvą galite įsigyti čia už 359 EUR.

- stiklinis praustuvas

Stalinių praustuvų kategorijoje stiklinis praustuvas tikrai yra vienas populiariausių pagal populiarumą. Taip yra dėl plačiai prieinamų stacionarių ir, visų pirma, stilistinių galimybių. Stikliniai praustuvai yra visų formų ir spalvų.

Jų stiklinis, trapus grožis gražiai derės su vandeniu, sukurdamas šviesos animacijas vonios kambaryje. Tačiau, kai reikia išvalyti stiklinį praustuvą, rekomenduojame actą. Jis gali sutvarkyti net didžiausias akmens dėmes, ilgus metus išlaikydamas mūsų kriauklę puikioje būsenoje.

šaltinis: digsdigs.com
Čia galite nusipirkti ovalų, skaidrų stalviršio praustuvą.

4. Juodi ir auksiniai vonios maišytuvai

Juodi vonios maišytuvai ir toliau karaliaus daugeliu atvejų. Nenuostabu, nes juodas vonios maišytuvas yra elegancijos ir modernumo simbolis, tinkantis daugumai stilių. Tačiau jiems pradeda didėti didelė konkurencija. 2021 m. Bus madingi auksiniai vonios kranai, kurie nurodo praėjusį šimtmetį.

Auksiniai vonios kambario maišytuvai pirmiausia bus retro stiliaus. Jie puikiai įsilieja į kaimišką, palėpės, art deco ar eklektišką stilių. Retro aukso spalvos čiaupas suteiks jūsų vonios kambariui elegancijos ar pasukimo - jūs pasirenkate norimą efektą!

šaltinis: adoremagazine.com

5. Ekologiškas

Šis punktas yra apie natūralių medžiagų kiek įmanoma kontrabandą, kurių gamyba nekenkia aplinkai. Mes orientuojamės į tvirtus, ilgalaikius sprendimus. Pasirinkite medieną, akmenį, liną ar medvilnę. Taip pat atkreipkite dėmesį į kosmetiką, kurią naudojate, ir rinkitės tokią, kuri nekenkia ir jums, ir aplinkai.

Taip pat svarbu pagalvoti apie taupymą - vandenį ir energiją. Šiuo tikslu naudokime aeratorių arba pasirinkite mažesnę talpyklą. Pažvelkime į apšvietimą ir pasirinkite jo šviesos diodų pakaitalus. Kita vertus, jei turime vonios kambarį su dienos šviesa, turime pasirinkti augalų augalus. Jie yra gražiausia ir ekologiškiausia namų puošmena.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *