Kiaušinių viryklė - kas tai ir kokia jo paskirtis?

Kiaušinių viryklė, kaip jūs galite atspėti iš jos pavadinimo, yra kiaušinių viryklė. Pagrindinė kiaušinių viryklė susideda iš kaitinimo plokštelės su skylėmis, kad kiaušiniai būtų saugiai padedami, nepažeidžiant jų, vandens rezervuaro ir dangtelio. Tačiau pagrindinis jų pranašumas yra laikmatis, kuris tinkamu momentu išjungs patį kiaušinių virimo aparatą, kuris leis jums gauti pasirinktą baltymų ir trynio konsistenciją. Jūs neturite jaudintis, kad jei norite minkštai virto kiaušinio, turėsite per vėlai tenkintis kietai virtu kiaušiniu. Kaip ir visi buitiniai prietaisai, kiaušinių viryklės skiriasi tam tikrais parametrais. Kokių kiaušinių kiaušidžių yra Lenkijos rinkoje?

Kiaušinių viryklę - kurią pasirinkti? Kokių rūšių kiaušinių viryklės yra?

Nors kiaušinių viryklė yra gana paprastas prietaisas, galime pasirinkti įvairias jo versijas, pavyzdžiui, kalbant apie jos dydį. Ir tai ne tik klausimas, kiek vietos virtuvės spintelėje užims įranga - dydis priklauso ir nuo to, kiek kiaušinių galite išvirti vienu metu. Nors paprastai pageidautina, kad pageidautina didesnis skaičius, šiuo atveju virinant vieną ar du kiaušinius, per dideliam kiaušinių virintuvui užtruks be reikalo daugiau laiko šildyti visą prietaisą. Didelė ar maža kiaušinių viryklė - kurią turėtumėte pasirinkti?

Kiaušinių viryklė vienam kiaušiniui Kiaušinių viryklė vienam kiaušiniui

+ kompaktiškumas

+ mažesnis energijos suvartojimas

+ greitesnis paruošimo laikas nei virti vieną kiaušinį didesnėje kiaušinių viryklėje

- galimybė virti tik vieną kiaušinį vienu metu

- vargu ar dirbs su didesniu namų ūkio narių skaičiumi

Kiaušinių viryklė daugybei kiaušinių Kiaušinių viryklė daugybei kiaušinių

+ galimybė vienu metu išvirti kelis kiaušinius

+ galimybė pasirinkti mums tinkamiausią kiaušinių viryklės dydį

+ galimybė išvirti mažiau kiaušinių, nei numatyta

- didesnis elektros ir vandens suvartojimas

- ilgesnis vieno kiaušinio virimo laikas

- didesnis paties prietaiso dydis

Kaip išsirinkti kiaušinių viryklę? Į ką turite atkreipti dėmesį renkantis?

Kiaušinių viryklės skiriasi viena nuo kitos ne tik dydžiu ir talpa. Galime nusipirkti daugiau ir mažiau technologiškai pažangių kiaušinių viryklių, turinčių papildomų funkcijų arba su įdomiu dizainu. Tačiau svarbiausia, kad prietaisas gerai atliktų savo pagrindinę užduotį ir būtų patvarus. Taigi, kuo kiaušinių viryklė yra „gera“? galia

Kiaušinių virimo laikas priklauso nuo maksimalaus prietaiso galingumo - tai reikš laiką, kurio reikia, kol kaitlentė pasieks norimą temperatūrą. Jei norite kuo trumpesnio kepimo laiko, pasirinkite modelį, kuris turi didžiausią maksimalią galią. Taip pat verta prisiminti, kad galia turėtų būti didesnė, tuo didesnė paties įrenginio talpa.

GALIA

GALIA

Kiaušinių virimo laikas priklauso nuo maksimalaus prietaiso galingumo - tai reikš laiką, kurio reikia, kol kaitlentė pasieks norimą temperatūrą. Jei norite kuo trumpesnio kepimo laiko, pasirinkite modelį, kuris turi didžiausią maksimalią galią. Taip pat verta prisiminti, kad galia turėtų būti didesnė, tuo didesnė paties įrenginio talpa.

PARUOŠTŲ KIAUŠINIŲ DYDIS IR SKAIČIUS

PARUOŠTŲ KIAUŠINIŲ DYDIS IR SKAIČIUS

Kiaušinių viryklės dydis yra svarbus ne tik pagal išvirtų kiaušinių skaičių, bet ir pagal jų dydį. Tiek nuolaidų parduotuvėse, tiek ekologiškų maisto prekių parduotuvėse galime įsigyti įvairaus dydžio kiaušinių - dažniausiai jie būna S, M arba L. Verta rinktis kiaušinių viryklę, kuri tinka kiekvienam iš šių dydžių. Arba bent jau tas, kuris tinka dažniausiai perkamam dydžiui.

KEPIMO LAIKAS, KEPIMO REGULIAVIMO GALIMYBĖS (Minkštos, pusiau minkštos ir kietos)

KEPIMO LAIKAS, KEPIMO REGULIAVIMO GALIMYBĖS (Minkštos, pusės ir sunkios)

Pagrindinis kiaušinių viryklės privalumas yra tas, kad visi kiaušiniai yra puikiai paruošti pasirinktu kietumo lygiu. Virimas reguliuojamas pasirenkant virimo laiką ir vandens kiekį, kuris į prietaisą įpilamas rankiniu būdu. Kaip žinoti, kiek vandens bus teisinga? Paprastai kiaušinių rinkinyje yra matavimo puodelis, leidžiantis išmatuoti vandens kiekį, reikalingą kiaušiniams virti minkštus, pusiau minkštus ir kietus. Taip pat verta patikrinti, kaip prietaisas signalizuoja apie virimo pabaigą - vienuose modeliuose tai įjungiama arba išjungiama lemputė, kituose - garso signalas, o kituose - prietaisas išsijungia automatiškai.

GALIMA ĮRANGA IR PAPILDOMOS FUNKCIJOS

GALIMA ĮRANGA IR PAPILDOMOS FUNKCIJOS

Jau minėjome, kad į rinkinį paprastai įeina vandens indas su matavimo puodeliu. Ko dar galime tikėtis pirkdami kiaušinių viryklę? Svarbus elementas, kurio, deja, nėra visuose modeliuose, yra termostatas. Tai leidžia jums išjungti šildymo plokštę, kai įranga tampa per karšta. Tai labai svarbu saugumo požiūriu.


TAIP PAT ŽR.: Kurį skrudintuvą turėčiau pasirinkti? Geriausių skrudintojų, turinčių privalumų ir trūkumų, reitingas


Kiaušinių viryklę - kurią pasirinkti? Kiaušinių viryklių reitingas

Prieš nusprendžiant įsigyti bet kokią buitinę techniką, verta iš anksto žinoti visas galimas galimybes. Nėra kitaip ir kiaušialąstėse. Rinkoje yra daug įvairių šio prietaiso modelių. Patikrinkite, kuriuos iš jų pirkėjai dažniausiai renkasi:

Turistų puodas su kiaušinių virimo funkcija

SPECIFIKACIJA

KIAUŠIŲ SKAIČIUS: 6

MAITINIMAS: 600W

MEDŽIAGA: Nerūdijantis plienas ir plastikas

patikrink kainą

Ne tik stovyklaujant

Šio prietaiso pranašumas yra daugiafunkciškumas ir mobilumas. Mes galime sėkmingai jį naudoti tiek stovyklavietėje, tiek namuose. Jis nešildo paviršiaus, ant kurio jis veikia, todėl jį galima saugiai naudoti ant bet kokio tipo stalviršio.

Geri parametrai

Puodelis pagamintas iš nerūdijančio plieno ir turi 50 cm ilgio maitinimo laidą. Didžiausia prietaiso galia yra 400W. Deja, čia neįmanoma nustatyti norimo kiaušinių kietumo lygio. Tačiau atminkite, kad kiaušinių virimas nėra vienintelė šio prietaiso funkcija.

+ daugiafunkciškumas

+ mobilumas

+ talpa 6 kiaušiniams

- nėra galimybės nustatyti kietumo lygio

- nėra valdymo lemputės, garso signalo ar automatinio išjungimo funkcijos

„Labai gera įranga už pinigus, nėra ko pasiimti“ - Sylwester, Człuchów

„Labai gražus puodas, greitai išverda ir praktiškas, labai rekomenduoju“ - Ewelina, Ełk

„Esperanza“ kiaušinių meistras

SPECIFIKACIJA

KIAUŠIŲ SKAIČIUS: 7

MAITINIMAS: 350 W

VYKDYMO MEDŽIAGA: plastikas

patikrink kainą

Turtingas rinkinys

Kiaušinių viryklė, talpa iki 7 kiaušinių. Šiame modelyje įdiegta automatinio išjungimo funkcija, dėl kurios itin lengva naudotis kiaušinių virykle. Taip pat turime kontrolinę lemputę, o rinkinyje yra vandens matavimo puodelis ir adata kiaušiniams pradurti.

Pusryčiai per kelias minutes

Šioje kiaušinių viryklėje kiaušinius galite virti trimis būdais: minkštais, pusiau kietais ir kietais. Dėka rinkinyje esančio matavimo puodelio su pašviesinimo įtaisu, visas procesas yra tikrai sklandus. Didžiausia prietaiso galia yra 350W, o maitinimo laido ilgis yra apie 55 cm.

+ maža kaina

+ talpa iki 7 kiaušinių

+ automatinio išjungimo funkcija

- gana didelis prietaiso dydis

„Atlieka maisto ruošimo darbą. Jis greitai ir efektyviai gamina kiaušinius taip, kaip mes norime “- Emilis, Piotrkówas Trybunalskis

„Naudingas dalykas, mane nustebino mažas maisto ruošimui reikalingas vandens kiekis“ - Klaudia, Varšuva

Kiaušinių viryklė Adler AD4459

SPECIFIKACIJA

KIAUŠIŲ SKAIČIUS: 7

MAITINIMAS: 450W

VYKDYMO MEDŽIAGA: plastikas

patikrink kainą

Tobuli kiaušiniai kiekvieną kartą

„Adler“ kiaušinių viryklė leis kiaušinius paruošti visada taip, kaip norite. Nesvarbu, ar esate minkštųjų, vidutinio ar kieto kiaušinių mėgėjas, ši kiaušinių viryklė juos greitai paruoš. Tiesiog leisk jam dirbti.

Savarankiškas darbas

Galite pamiršti apie būtinybę stovėti prie puodo su laikrodžiu, kad tinkamu momentu baigtumėte gaminti maistą - „Adler“ kiaušinių viryklė tai padarys už jus ir papildomai informuos apie baigtą darbą garso signalu.

+: indikatoriaus lemputė ir akustinis signalas

+ vandens samtelis ir kiaušinių pradūrimo adata

+ galimybė vienu metu išvirti iki 7 kiaušinių

- garso signalas yra gana žemas

- gana sunku išlaikyti švarą

„Labai patogus būdas virti kiaušinius, netekant laiko“, - Basia, Brzeźno

„Puiki įranga, išbandžiau visus kietumo laipsnius, o rezultatas visada buvo toks, koks turėtų būti“ - Tomaszas, Jaworzno

„Profi Cook“ kiaušinių viryklė

SPECIFIKACIJA

KIAUŠIŲ SKAIČIUS: 8

GALIA: 400W

GAMYBOS MEDŽIAGA: metalas ir plastikas

patikrink kainą

Elegantiškas jūsų virtuvės priedas

Kiaušinių viryklė „Profi Cook“ yra ne tik praktiškas, bet ir elegantiškas prietaisas, kuris nesugadins jūsų virtuvės estetikos. Dėl metalinės, sidabrinės spalvos kiaušinių viryklė atitinka populiariausių buitinių prietaisų stilių.

Kiaušiniai - dar ne viskas

Be to, kad kiaušinių viryklė lengvai paruoš puikiai išvirtus kiaušinius, dėl papildomo priedo jis leis jums kepti sveikus omletus be riebalų. Viskas per trumpą laiką ir be jūsų dalyvavimo - pats mechanizmas informuos jus, kai bus paruošti pusryčiai.

+ trumpas kepimo laikas

+ galimybė paruošti omletus be riebalų

+ garsus garso signalas

- netikslus matavimo indelis

- vienu metu galime paruošti tik 3 omletus

- nėra laiko koregavimo

„Super naudinga kiaušinių valgytojams, labai didelis pliusas - omleto užpilui. Ir viskas be aliejaus 🙂 “- Tamara, Wałbrzych

„Kietas prietaisas ir kiaušiniai visada apie tai, apie ką svajojate“ - Zbyszek, Grudziądz

Pirmasis Austrijos kiaušinių viryklė

SPECIFIKACIJA

KIAUŠIŲ SKAIČIUS: 3

MAITINIMAS: 210 W

VYKDYMO MEDŽIAGA: Nerūdijantis plienas

patikrink kainą

Kompaktiškas ir ergonomiškas

„First Austria“ kiaušinių viryklė yra puikus sprendimas mažam butui ar vieno žmogaus ūkiui. Tai leidžia išvirti tris kiaušinius vienu metu, o tai reiškia, kad greitesniu tempu iškepsite mažiau kiaušinių nei didesniame aparate. Rinkinyje taip pat yra praktiška vandens talpykla ir kiaušinių pynimo įtaisas.

Aukštos kokybės mažoje pakuotėje

Šis modelis pagamintas iš šlifuoto nerūdijančio plieno, todėl jį gražu ir lengva valyti. Didelis prietaiso pranašumas yra tas, kad garinimo sistemos dėka po kiekvieno naudojimo nereikia plauti viso prietaiso.

+ estetinė apdaila

+ kompaktiškas dydis

+ lengva išlaikyti švarą

- nedidelis didžiausias kiaušinių skaičius

- nėra pažymėtos matavimo taurės su taikiniu …

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *