Muzikos mokytojas, komikas, televizijos ir radijo apžvalgininkas … bet, visų pirma, dainininkas, Oldelafas grįžo 2018 m. Su savo trečiuoju soliniu albumu, sukurtu gerbėjų dėka per „KissKissBankBank“ sutelktinio finansavimo platformą.
2017 m. Liepos mėn. Baigta kolekcija leido surinkti beveik tris kartus didesnę sumą, nei prašoma, t. Y. 79 943 eurus iš tikslinės 30 000 eurų sumos. Kas rimtai vertina albumo „Goliath“ įrašymą ir reklamavimą.

Oldelafas (Olivier Delafosse) savo muzikinę karjerą pradėjo 2000 m. Kartu su grupe „Oldelaf & Monsieur D“, tačiau būtent dėl ​​hito „La Tristitude“ (albumas Le monde est beau, 2011) jis tapo plačiau žinomas iš visuomenės ir žiniasklaidos. : nuo to laiko įspūdingas koncertų skaičius (daugiau nei 1000) ir reguliarus pasirodymas televizijoje bei radijuje patvirtino jo šlovę.

Šiame paskutiniame opuse mažiau atpažįstame jo muzikinį stilių ir įprastą dikciją: šis albumas yra daug labiau dirbtas nei ankstesni, nesvarbu, ar melodijos, ar aranžuotės, kurios čia didžiuojasi senovinių stygų ir klaviatūrų vieta. Muzikos kokybė jokiu būdu netrukdo mums visiškai suvokti dainų, kurios svyruoja tarp absurdo, meilės, humoro ir švelnumo, prasmės …
Šios dainos, grojančios žodžiais, yra aštrios, juokingos, bet visada liesančios ir niekada nereikšmingos.
Nepaisant to, Oldelafas yra menininkas, atsiskleidžiantis scenoje. Tikras muzikinis reginys, šios scenos ištraukos yra tikri šou, kur muzika įsiterpia į eskizus ir dalijamasi su visuomene.

Trumpai tariant, „Goliath“ yra antidepresinis albumas par excellence!

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLithuanian