Be šou ir įvairių progų, kai į sceną lipa daugybė atlikėjų, vienas laukiamiausių dalykų žiūrovams yra naujo mėgstamų dainininkų albumo išleidimas. Šiais metais, tiksliau, 2018 m. Kovo 30 d. Bus išleistas naujas žinomos dainininkės albumas „Florent Pagny“. Šiame straipsnyje aptiksime šiek tiek informacijos apie šį atlikėją, taip pat apie jo naująjį albumą.

Kas yra Florent Pagny

56 metų vyras gimė 1961 m. Lapkričio 6 d. Chalon-sur-Saône mieste Burgundijoje. Tai apie garsų dainininką, kuris ypač praktikuoja popą ir roką. Savo dainininko karjeroje jis sulaukia didelės sėkmės, nes šiuo metu yra garsesnis nei mes manome. Tarp jo dainų geriausi pavadinimai, kurie jau yra publikos burnoje, yra šie: „Savoiraimer“, „Jei nori mane išbandyti“, „Mano laisvė galvoti“, „Viskas“ ir dar tiek daug kitų labai garsių dainų. Šis garsus dainininkas sugeba parduoti daugiau nei 15 milijonų plokštelių. Be savo dainininko karjeros, šis vyras taip pat žinomas kaip vienas žiuri narių per programą „Balsas, gražiausias balsas“, vykusią Prancūzijoje nuo 2012 m.

Apie šį naują albumą

Naujasis albumas bus išleistas 2018 m. Kovo 30 d., Švenčiant 30-ąsias savo karjeros metines. Ją sudaro 10 dainų. Atkreipkite dėmesį, kad netrukus pasirodysiančios dainos iš tikrųjų yra geriausių Prancūzijos dainininkų dainų interpretacija. Albumo pavadinimas yra „Tiesiog“. Šiame albume jį lydi garsus fortepijonas, kuris visiems gali suteikti daugiau stiprių emocijų. Dainos, kurias randame šiame paskutiniame albume, yra atminimo dainos. Suinteresuota šalis paskelbė, kad šio naujo albumo išleidimas yra visiškai nenumatytas.

Naujo albumo dainų sąrašas

Kaip jau minėjome anksčiau, albumą sudaro 10 neišleistų dainų. Pirmoje eilėje yra daina pavadinimu: „c’est la France“. Tai yra Marco Lavoine’o dainos interpretacija. Antroje eilėje yra daina pavadinimu: „Mistral winner“, Renaudo daina. Trečioje eilėje yra daina „20 metų“. Ketvirtame sąraše yra daina pavadinimu „Vyras ir moteris“. Penktoje eilėje yra daina, kurios pavadinimas: „dainavimas tiems“, o šeštoje sąrašo vietoje - daina „le mal de vivre“, Barbaros daina, o septintoje - daina „When j’serai KO “, o aštuntoji - Franciso Cabrelio daina„ des gens formidables “. Priešpaskutinė daina vadinama „mano vienatvė“, o paskutinė daina vadinama „mes turime atversti puslapį“

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLithuanian