Kai galvojame apie skaitmeninį fortepijoną, dažnai galvojame apie „Yamaha“, toks stiprus yra prekės ženklas. Vis dėlto yra daugybė kitų klaviatūros prekių ženklų, siūlančių kokybiškus instrumentus, taip yra „Korg“ atveju.

KORG B serija: stereofoninis ir autentiškas fortepijono garsas

88 klavišų skaitmeninis fortepijonas „Korg B“ serija yra dviejų spalvų (juoda arba balta). Garsas buvo imamas stereofoniniu būdu, tačiau lygiai taip pat svarbu įtraukti „pašalinį“ triukšmą. Kai Korgas įrašo akustinį pianiną, jis to nepadaro pusiaukelėje. „Korg“ garso inžinieriai taip pat įrašė pedalų garsus ir mechanizmus, kuriuos suveikia kiekvienas pedalas. Todėl šie garsai taip pat bus atkuriami, kai naudosite vieną iš trijų pedalų (pasirinktinis 3 pedalų modulis, tiekiamas su palaikomuoju pedalu B1-BK ir B1-WH modeliuose, o tai yra daugiau nei pakankamai). Todėl pradedantysis tikrai turės patirties panardinti tikrą akustinį pianiną.

Oficiali „Korg B1“ demonstracija

Taip pat rasite 8 garsus: 3 akustinius pianinus, 1 klavesiną, 2 elektrinius pianinus (rodos tipo) ir 2 vargonų garsus.

Vaizdo įrašas prancūzų kalba su visų garsų demonstravimu:

Elegantiškas ir modernus dizainas, tačiau taip pat „kompaktiškas“, leidžia jį elegantiškai ir diskretiškai išdėstyti net palyginti nedidelėse patalpose. Tai sunkus prisilietimas fortepijonas (kaip ir tikras pianinas) taip pat turi muzikinį stendą su spaustuku pertvaroms įdėti. Pianinas taip pat apima metronomą, kuris yra būtinas įrankis mokantis ritmo pojūčio.

Spintelė neprivaloma, todėl galite pasirinkti „X“ koją, jei jums labiau patinka šis sprendimas arba jei naudojate šį pianiną koncertams ar skirtingose ​​apgyvendinimo vietose (labai praktiška muzikos studentams).

Vienodo tono klaviatūros padalijimo režimas

„Korg B1“ turi režimą, leidžiantį suskirstyti fortepijoną į 2, tada mokytojas gali sėdėti šalia mokinio ir groti tą patį, ką ir jis. Ši funkcija riboja judėjimą, ji labai palengvina mokymąsi ir leidžia greičiau išmokti fortepijoną.


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Promo

  • Aukščiausios klasės išmatos, patogios ir patvarios naudoti namuose, scenoje ar studijoje
  • Sėdynės matmenys: 52 x 24 x 3,5 cm - kojų matmenys: 35 x 2,5 cm
  • Aukštis: 47–57 cm - kojos: 4 cm x 2 cm

amazon

46,14 €
41.99


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

  • stovėti
  • fortepijono priedai
  • stovėti

amazon

99.00


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Skaitmeninis fortepijonas su spintele ir judesiu

„Korg B1“ taip pat turi išradingą grįžtamojo ryšio technologiją, vadinamą „MFB“ („Motional Feedback Body“). Iš tikrųjų Korgas siekė grąžinti akustinio fortepijono vibracijas skaitmeniniame pianine. Todėl jie sukūrė sprendimą, leidžiantį jums surasti tikro pianino „sunkumą“, net nereikia jo derinti! Mes nesigilinsime į techniką, tačiau bet kokiu atveju efektas yra stulbinantis, galėtume pasakyti, kad „jaučiame kiekvienos natos svorį“. Tiesiog nuostabu !


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *