Pirmiausia norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad šis bandymas buvo atliktas gamintojo prašymu, kuris man paskolino šalmo modelį. Tačiau likčiau visiškai objektyvus dėl savo testo.

Iš pirmo žvilgsnio šis mažiau nei 50 € kainuojantis šalmas, kilęs iš nežinomo prekės ženklo, glumina. Akivaizdu, kad turėtumėte rinktis šį diskretišką prekės ženklą, pavyzdžiui, „Sennheiser“, „Bose“ ar net „Sony“ ir kitus.

langelis A70

Pristatyta palyginti paprastoje kartoninėje dėžutėje, tačiau pakankamai rimta, ši „Bluetooth“ ir laidinė laisvų rankų įranga tikrai taps gera dovanų idėja. Galų gale svarbu tai, kas yra viduje, net jei produkto pirkimo patirtis taip pat apima pakuotę (kuri vis tiek pateks į šiukšliadėžę). Ekologiniu požiūriu šios „OneOdio“ laisvų rankų įrangos pakuotės yra gana sėkmingos dėl savo minimalizmo, be to, nepakliūna į kraštutinumus.

Šalmas pristatomas gana sėkmingame „dirbtinės odos“ tipo maišelyje. Pakanka apsaugoti šalmą transportuojant.

turinys

Mažame krepšyje yra 3 kabeliai, 1 6,35–3,5 mm lizdas, leidžiantis prijungti laidinį, USB kabelis ausinėms įkrauti ir 3,5–3,5 mm lizdo laidas didžėjams.

Šalmas yra sulankstomas, dažni keliautojai įvertins! Be to, jis tikrai lengvas, turėdamas 250 gramų, jį patogu nešioti.

sulankstomas šalmas

Jungtys

Šios geros nebrangios ausinės privalumas yra jungtys. Iš tiesų tai, kad jame yra 2 tipų lizdų lizdai, yra labai įdomu. Tačiau mažas 3,5 mm lizdas turi nedidelį defektą, tai yra tai, kad ši „DJ“ jungtis (su sistema, leidžiančia užblokuoti kabelį, kad jos nebūtų galima nuimti), veikia tik tuo atveju, jei įkraunamos ausinės! Nors didelis 6,35 mm lizdas veikia nepakraunant ausinių! Manoma, kad vienas įkrovimas truks 50 valandų (Per šį laikotarpį netikrinau, todėl negaliu patvirtinti, kad artėjame prie jo).

Atminkite, kad garsumo valdikliai neveikia laidiniu režimu. Tai komandos, kurias galima naudoti tik „Bluetooth“ režimu.

ryšį

Prijunkite 2 ausines prie to paties „Bluetooth“ šaltinio

Ar norite dalintis muzika per 2 ausines, naudodamiesi vienu išmaniuoju telefonu ar kitu „Bluetooth“ šaltiniu? Ši laisvų rankų įranga tai leidžia. Jums reikės suporuoti ausines su komplekte esančiu 6,5 mm / 3,5 mm lizdo kabeliu, kuris perduoda signalą iš vienos ausinės į kitą. Puikiai tinka žiūrėti filmą ar romantišką koncertą! Tai paprasta, puiki ir ypač ekonomiška idėja.

Originalai, kairė (L) ir dešinė (R), yra nurodyti įklotų viduje.

Ko vertas šis šalmas: mano apžvalga

Sąžiningai sakant, šis šalmas rankose jaučiasi šiek tiek plastikinis. Vizualiai manome, kad turime reikalų su šlifuotu aliuminiu, tačiau vos palietę suprantame, kad tai yra „aliuminio“ dažai. Po šio nedidelio „nusivylimo“ (geras kainos, nesitikėkite ir „Apple“ vertų medžiagų!), Mane tikrai sujaudino šių ausinių teikiamas komfortas ir garsas. Jo lengvumas, ausinių negniuždančių pagalvėlių kokybė daro jį geru palydovu atsitiktiniam melomanui, filmo žiūrėjimui geromis sąlygomis ir pan.
Šioje kainų kategorijoje, manau, tai yra geras pirkimas, jei jūsų naudojimas nėra intensyvus. Kadangi neturiu reikiamos medžiagos perspektyvos, vis dėlto manau, kad aliuminio dažai ilgainiui nusidėvės, o trinkelės greičiausiai pablogės (tačiau taip nutinka ir labai dažnai ant aukščiausios klasės šalmų …). Taigi, jei, kaip ir aš, esate patenkintas geru garsu, nepatenkdamas į „garso kokybės snobo“ kraštutinumus, šis „OneOdio Fusion A70“ atliks jam reikalingą darbą!

Aš pamiršau, kad, žinoma, šiose laisvų rankų įrangose ​​yra mikrofonas su aplinkos triukšmo filtravimo technologija, todėl galite naudoti jį savo telefoniniams skambučiams

Būtent, šis šalmas yra skirtingų spalvų (juodas, rudas ir raudonas)

„oneodio“ ausinės


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Jei nenorite jo nusipirkti iš „Amazon“, galite nusipirkti ir tiesiogiai (norėdami greičiau pristatyti, turite pasirinkti Lenkijos sandėlį) šiuo adresu: https://bit.ly/33PqHzn

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *