Ar nuo mažens mėgote montuoti „Lego“ kaladėles? Ar esate pradedantis gitaristas? Kažkas sujungė abi jūsų aistras ir sukūrė „Lego“ robotą, grojantį gitara! Visa tai įmanoma „Lego Mindstorm EV3“ rinkinio dėka.
Daugiau nei originalus gitaros pasirodymas!

Vaizdo įrašą, apie kurį kalbame, galima pamatyti žemiau:

„Lego“ gerbėjas leido savo kūrybiškumui laisvai užprogramuoti robotą, galintį paleisti muzikos kūrinį. Tai šiuo atveju garsus Islandijos grupės „Little Talk“ „Iš monstrų ir vyrų“.

Čia mes panaudojome du robotus, užprogramuotus naudojant „Lego“ EV3 programuotojo programą. Pirmasis robotas buvo pritvirtintas prie garso dėžutės priekio. Šis robotas turi šarnyrinę ranką, prie kurios pritvirtintas tam tikras „Lego“ tarpininkas. Tada šios rankos galas smūgiuoja stygas pagal iš anksto užprogramuotą muzikos partitūrą.

Antrasis robotas pritvirtintas prie gitaros galvos ir užblokuoja stygas, kad būtų sukurti tinkami akordai, leidžiantys atkurti „Little Talk“ muziką.

Rezultatas stebina ir mes pabrėšime šios robotinės gitaros kūrėjo kūrybiškumą.

Kas yra „Mindstorms EV3“?

„Lego“ dabar siūlo programavimo ir kūrimo rinkinius mini robotams. Ši produktų linija parduodama pavadinimu „Mindstorms EV3“.

Naudodami šį rinkinį, naudodamiesi savo vaizduote, galite sukurti savo robotus, transporto priemones ar net padarus ir priversti juos judėti, riedėti, judėti į priekį ir pan.

Komplekte „31313“ galite sukurti iki 17 skirtingų modelių, tokių kaip gyvatė, humanoidinis robotas ar dinozauras. Tačiau, kaip ir klasikinių „Lego“ žaislų, tikslas yra peržengti jau egzistuojančių modelių kūrimą ir išrasti naujus programavimo modelius. Taigi tai yra rinkinys, kurio ištekliai teoriškai yra neriboti.

Kaip tai veikia ? Programuojamos „Lego“ plytos, jutiklių ir variklių dėka. Įsigiję „Lego“ rinkinį, naudodamiesi nemokama Danijos gamintojo programine įranga, galėsite programuoti jutiklinius kilimėlius, asmeninius kompiuterius, „Mac“ ir net išmaniuosius telefonus.

Ši programa skirta lengvai išmokti ir skirta plačiajai visuomenei, tiek jauniems, tiek seniems.

„Lego Mindstorms EV3 31313“ rinkinį galima įsigyti už gamintojo kainą 399,99 €. (tikriausiai pigiau „Amazon“ ar „Aliexpress“).

LEGO MINDSTORMS - 31313 - EV3

  • Prekės aprašymas: „LEGO MINDSTORMS EV3“ atėjo! Derindami „LEGO“ pastato sistemą su labai pažangiomis technologijomis, atskleiskite naujojo „LEGO MINDSTORMS EV3“ rinkinio kūrybines galias, kad sukurtumėte ir valdytumėte robotus, kurie vaikšto, kalba, mąsto ir daro viską, ką tik galite įsivaizduoti! Vykdykite žingsnis po žingsnio 3D instrukcijas, kad sukurtumėte TRACK3R, R3PTAR, SPIK3R, EV3RSTORM ir GRIPP3R ir atgaivintumėte juos per paprastą ir intuityvią programavimo sąsają. Naudodami pridedamą nuotolinio valdymo pultą atlikite sudėtingas iš anksto nustatytas misijas arba atsisiųskite nemokamą programą ir valdykite robotą naudodami jo išmanųjį įrenginį! Ar norite pasidalinti savo kūryba ir įkvėpti kitų? Prisijunkite prie „LEGO.com/mindstorms“, kad galėtumėte pasiekti daug įdomaus turinio ir bendrauti su didžiule internetine kitų „LEGO MINDSTORMS“ gerbėjų bendruomene. „LEGO MINDSTORMS EV3“ robotų revoliucija įjungta!
  • Minimalus amžius: 10 metų

amazon

389.00


Prašome palaukti … Mes ieškome šio produkto kainos kitose svetainėse


Sukurkite įspėjimą apie kainą

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *