pirštų rinkimas grįžo, su tokiais atlikėjais kaip Adamas Rafferty, Johnas Gommas ir kiti „YouTubers“ siūlo įspūdingus vaizdo įrašus, visi prie to grįžta! Dabar yra laikas švariam garsui ir natoms, kurios skamba ir rezonuoja ilgai ir švelniai! Gitarų stygų gamintojai tai suprato ir siūlo produktus, skirtus pirštui. skynimas, kad žaidimas taptų sklandesnis ir lengvesnis.

Galli: italų pirštų stiliaus virvių ekspertas

Kai galvojate apie gitaros stygų prekės ženklą, tai tikrai ne „GalliStrings“ kad ateina į plačiosios visuomenės mintis. Vis dėlto šis antgalis siūlo išskirtinius ir išskirtinius gaminius. Daugiau nei šimto metų kompanijos know-how yra labai garsus čigonų džiazo gitaros ir smuiko pasaulyje, deja, šiek tiek mažiau - stygos liaudies gitarai ir gaila, bet tai turėtų pasikeisti naujas produktų asortimentas, skirtas žaisti pirštais.

„FingerStyle“: lankstumas ir blizgesys

Tai, kas iš pradžių jus stebina šiuo stygų rinkiniu, yra pakuotės grožis. Tai yra graži dėžutė, todėl kartą supakuota gitara taps labai gražia dovana!

Dėžutės viduje stygos yra hermetiškai supakuotos, todėl jas galite laikyti tiek, kiek norite, nerizikuodami korozijos. Nes taip, nieko daugiau erzinančio nei virvė, jau oksiduota ant „naujos“ pakuotės! (Šis reiškinys yra gana naujas, nes anksčiau aukštų stygų plienas buvo impregnuotas cianūru, kad jie taptų labai blizgūs ir visiškai nerūdijantys, o tai dabar yra draudžiama! Ir tai naudinga jūsų sveikatai!).

Bet grįžtant prie mūsų avių, šiame žaidime naudojamas dvigubas spiralinis verpimas, kuris siūlo jums nikelio ir 80/20 bronzos mišinį. Stygos yra minkštesnės, o garsas ryškesnis.

Šis žaidimas suteikia lengvą jausmą grojant kaip elektrine gitara (viską lengviau jaudinti).

Plokštos akustinės gitaros stygos: „Galli Jazz Flat“

Judėjimo ant stygų triukšmas dažnai yra reikliausių gitaristų augintinis! Nors daugelį to įmanoma pašalinti tobulinant žaidimą, kartais greituose takeliuose ir sudėtingose ​​dalyse pirštai slenka stygomis ir skleidžia pašalinius garsus. Todėl vienintelis sprendimas sumažinti šiuos garsus yra sklandžios gitaros stygos! Ir iki šiol nė vienas prekės ženklas nepasiūlė plokščių tinklinių akustinės gitaros stygų, tačiau itališkas antraštė ką tik išsprendė šią problemą su savo „Jazz Flat“ serija liaudies gitarai!

Tai 80/20 bronzos virvelių komplektas su poliruotomis žaizdų virvelėmis. Nors dažnai skiriamos džiazui, šio tipo stygos gali būti naudojamos visiems muzikos stiliams. Garsas yra tolygesnis, o išlaikymas pagerėjo.

„La Bella 7G“: subalansuotos įtempimo stygos

Daugeliui šiuolaikinių gitaristų fosforo bronzos stygos tapo beveik būtinos (jos nėra mano mėgstamiausios, bet, he, jas lengviausia rasti muzikos parduotuvėse). „Bella“ yra bene vienintelis antgalis, siūlantis fosforo bronzos žaidimą, skirtą pirštų žaidimui.

Gerai įsižiūrėję į pakuotę, joje sakoma „subalansuotas krūvis“, o tai reiškia, kad kiekvienos stygos įtempimas sukurtas taip, kad po kiekvienu pirštu jaustųsi vienodai. Todėl galėsite tiksliai sureguliuoti kiekvienos natos garsumą ir ataką, nes kiekvienas „kabelis“ suteikia jums tą patį atsakymą. Išradingai! ir todėl būtina visiems pirštų rinkėjams, kurie nenori keisti medžiagos. Niekas netrukdo jums, žinoma, žaisti su pick

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLithuanian