1990 m. Bendrovė „Aquila“ paliko Italijos kraštus. Klasikinės gitaros ir ukulelės stygų gamintojui tai atitinka vėlyvą atėjimą į rinką, atsižvelgiant į tai, kad dauguma antgalių buvo nuo viduramžių.

Kadangi kiekviena įmonė turi turėti savo parašą, „Aquila“ specializuojasi nailono ir žarnų virvių srityje.

Kaip ir muzikantai, „Aquila“ neveikia per pusę ir skiria sumas, kad pamirštų savo susitarimus dėl mokslinių tyrimų ir plėtros. Iš tiesų žarnų lynus gaminti yra itin brangu, todėl „Aquila“ nori pakeisti žarnas sintetine medžiaga, kuri kuo labiau išlaikytų savo savybes. Mėgdžiodama muzikantus, kurie kuria naujas stygas, kad būtų lengviau groti, Aquila išranda labai mylimą „NylGlut“. Žodžiu, nailono korpusas.

Muzikantai, net patys reikliausi, neklysta. Jie priima šią mažą revoliuciją, kai tik ji atsiranda rinkoje, ir greitai pakelia ją į klasiką, kurią kiekvienas gitaristas turėtų bent kartą išbandyti.

„Aquila“ žengia dar toliau naujovių srityje. Žinodamas savo veiklos ekologinį pėdsaką, jis nusprendė sukurti „biologinio nailono“ lynus. Ši medžiaga gaminama iš augalinio aliejaus, ricinos aliejaus. Mažiau teršianti ir labiau gerbianti aplinką, ši nauja medžiaga pradeda svarbų atgimimą muzikos pasaulyje: stebina ir nenuspėjama muzika. ekologiškos ir organiškos gitaros stygos. Jo negalima sugalvoti!

Unikali patirtis dėka jauno prekės ženklo

Su meile ir aistra gaminti gitaros stygas jau yra puiku, tačiau dar geriau sekasi išgarsėti ir tapti etalonu klasikinės muzikos pasaulyje. Tai pavyko padaryti labai jaunai Akvilai. Prisiminkime, kad 1990 m. Įkurta jauniausia gitarų stygų gamybos įmonė.

Prekės ženklas eina dar toliau, nes jam pavyksta sukurti atpažįstamus garsus nuo pirmųjų natų. Akivaizdu, kad garsas, kurį sukuria „NylGlut“ pagaminta styga, nėra panašus į tradiciškesnę stygą. „NylGlut“ suteikia garsą tarp žarnyno ir nailono garso. Turtingesnis ir sudėtingesnis jis džiugina daugelį muzikantų.

Naujoviškas prekės ženklas modernumo priešakyje

„Aquila“ pateko į didžiąsias lygas. Jo stygos gauna naudos iš muzikantų pritraukimo dėl statybinės medžiagos ir suteikia didelį komfortą kiekvienam grotojui. Tikslus šių stygų skambesys ir unikali estetika labiau skirta patyrusiems muzikantams - tiek ukulelės grotojams, tiek klasikinės gitaros grotojams. Šio ženklo stiprybė išliko ir vis dar slypi gebėjime kurti savo medžiagą ir žinoti, kaip dalį savo biudžeto investuoti į savo tyrimų ir plėtros skyrių.

Šios stygos išlieka stabilios ir trunka ilgiau.

Keletas „Aquila“ virvių pavyzdžių.

Flamenko stygos: Granato

Šios plonos stygos nėra lengvai randamos. Pagaminti iš nailono ir vario miltelių, didžiuodamiesi puikia bordo spalva, jie garantuoja flamenko gitaristams labai aukštos kokybės klasikines stygas.

Vienkartinė įtampa: stipri.

„Aquila Super Nylgut Alabastro“ stygos

Čia mes juos jau jums pristatėme. Sukurta išsivysčiusi Nylgut versija, šios stygos atgaivina ausį suteikdamos jai išgirsti „švelnų“ garsą. Daugelio muzikantų pakeltas į „geriausių klasikinės gitaros stygų“ reitingą, jie rodo didžiulį pasipriešinimą ir yra trijų įtampų: lengvas (97c), normalus (19c) ir kietas (20c pranašesnis).

Aquila Cristallo stygos

Mažai žinomos, tai stygos, kurios patiks nailono spragsėjimo mėgėjams. Tiesą sakant, kuo skaidresnis nailonas, tuo ryškesnis trigubas! Todėl šios stygos yra idealios kovojant su tokiais repertuarais kaip bossa nova ar kitais ritmais, reikalaujančiais pakaitinių bosų / aukštų dažnių, kad būtų suteiktas pašėlęs ir palyginti „atsiribojęs“ ritmas.

Šį žaidimą rasite https://www.lacartemusique.fr/cordes-guitare-classique-haut-de-gamme/cristallo

Bass G stygos ukulelei

Gero humoro ir šventinės muzikos simbolis, ukulelė turi kitų paslėptų talentų. Norėdami juos atrasti, tiesiog pakeiskite aukštą G eilutę maža G eilute. Ši suverta styga leidžia gauti garsus, primenančius gitarą, ir sugebėti groti mažiau patrauklius balus. „Aquila“ siūlo daugybę „Sol Grave“ modelių iš skirtingų medžiagų (nylut, red, super nylgut).

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLithuanian