Atėjus geram orui, profesionalūs ar mėgėjai gitaristai galės išnešti savo instrumentus ir groti mėgstamas dainas paplūdimiuose. Iš tiesų, nors mitas nėra naujas, tyrimas įrodo, kad jiems būtų lengviau flirtuoti nei kitiems. Muzikantų grupės dažnai matydavo viliojančias visas žiūrovų jaunas moteris vienu žvilgsniu, nors jų plaukai purvini ir nebūtinai labai seksualūs. Grįžkime prie šio sekso patrauklumo reiškinio.

Dera su jų gitara

Skirtingai nuo dailininko ar motokroso vairuotojo, dainininkai ir muzikantai scenoje dovanoja savo kūną ir energiją. Pilvas prie medžio, suapvalinta nugara tam tikrų perėjimų metu, rankos valosi stygas … Trumpai tariant, jausmingumas visu savo puošnumu. Tyrimai parodė, kad būtent pirštų judėjimas gitaromis įjungia moteris. Ar tada galime kalbėti apie geresnį pirštuojimą? Aišku yra tai, kad kai kuriems dainininkų gitaristams vilionės prieš sėkmę nebuvo.

Serge’ui Gainsbourgui, laikomam „seksualia bjaurybe“, jo fizinė būklė buvo gana rimta problema, kol jis dar nebuvo žinomas, nes niekas neatrodė žavus. Kai jis pradėjo groti viešai baruose, viskas pasikeitė. Merginos atėjo su jais į barą ir vakare grįžo vienos, o akys buvo pilnos ašarų. Pasak jo, baro pianistų ir gitaristų susižavėjimas yra gerai žinomas: „Jie mano, kad mes turime subtilesnes rankas, nes mokame tinkamai groti“. Turėdami seksualų instrumentą, gitaristai galės mums patarti dėl gundymo.

Vyrumo ir intelekto ženklas

Būti geru muzikantu reikia įdirbio ir minties. Merginos fantazuoja apie savo talentą ir kūrybiškumą. Be to, jie dažnai turi blogo berniuko stilių, tikrą vyrumo simbolį. Paprastas maištingos išvaizdos faktas visada veikia moterišką auditoriją, trokštančią paslapties ir nuotykių. Greitas žvilgsnis, šypsena ir viskas! Pasimatymai dar niekada nebuvo tokie lengvi.

„Glam“ rokeriai nuverčia moteris

Turėdami pernelyg didelį ir provokuojantį įvaizdį, „glam-rock“ žaidėjai savo moterišku apdaru sužadina geismus. Nors gali atrodyti paradoksalu dėl jų vyriškumo, daugelis paauglių mergaičių yra sakiusios, kad jose atsiduria ir jaučiasi apsaugotos. Todėl tai nėra paradoksas, bet labiau papildymas.

Please rate this

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

lt_LTLithuanian